![]() |
VW nostru
ca pasionat de VAG-uri petrec zilnic ceva tp in fata calculatorului navigand pe site-uri cu treff-uri, tuning, cluburi...si alte minunatii nemtesti legate de VW-audi...
azi am gasit ceva care m-a facut sa rad copios unii sunt adevarati freaks ai marcii VW asa ca au facut o rugaciune bazata pe Tatal Nostru am tradus-o si suna cam asa: VW nostru, sfinteasca-se motorul tau vie sa fie viteza ta acceleratia ta sa fie precum pe autostrada asa si pe DN da-ne noua benzina cea de toate zilele si nu ne duce pe noi in ispita radarului si ne fereste de soferii de Opel asa cum si noi ne ferim de soferii care merg incet caci ai tai sunt CP si viteza acum si pururea si-n vecii vecilor amin! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: VW nostru
:lol::lol:
foarte tare:clap: |
Re: VW nostru
mi se sopteste din regie ca seamana cu rugaciunea din fast and furious.oricum,e tare rau
|
Re: VW nostru
AMIN!:)))
|
Re: VW nostru
foarte tare rugaciunea asta ... mai ales ca am vw :) trebuie invatata =))
|
Re: VW nostru
si eu trebuie sa o invat.........pt catelusu meu
|
Re: VW nostru
Tare rau de tot :))
|
Re: VW nostru
am pus-o in actele masinii :D:D
|
Re: VW nostru
Quote:
|
Re: VW nostru
talisman vw :)
|
Re: VW nostru
Quote:
|
Re: VW nostru
I LOVE VW !!!!!!!!!!!!!!!!:D :-) ;) Super rugaciune :lol:
|
Re: VW nostru
sincer, mi se pare o blasfemie. sunt o persoana mai religioasa si tind sa cred ca cine a facut-o nu este o persoana prea stralucita... dar ma rog...
|
Re: VW nostru
tare rugaciunea..si nici nu am vw:))
|
Re: VW nostru
ce face mania ptr vw din om :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning