Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   VW nostru (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/104373-vw-nostru.html)

eddycdk 14-01-09 09:40

VW nostru
 
ca pasionat de VAG-uri petrec zilnic ceva tp in fata calculatorului navigand pe site-uri cu treff-uri, tuning, cluburi...si alte minunatii nemtesti legate de VW-audi...
azi am gasit ceva care m-a facut sa rad copios
unii sunt adevarati freaks ai marcii VW asa ca au facut o rugaciune bazata pe Tatal Nostru
am tradus-o si suna cam asa:

VW nostru, sfinteasca-se motorul tau
vie sa fie viteza ta
acceleratia ta sa fie
precum pe autostrada asa si pe DN
da-ne noua benzina cea de toate zilele
si nu ne duce pe noi in ispita radarului
si ne fereste de soferii de Opel
asa cum si noi ne ferim de soferii care merg incet
caci ai tai sunt CP si viteza
acum si pururea si-n vecii vecilor
amin!


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sasha 14-01-09 09:43

Re: VW nostru
 
:lol::lol:
foarte tare:clap:

bmwm5 14-01-09 09:45

Re: VW nostru
 
mi se sopteste din regie ca seamana cu rugaciunea din fast and furious.oricum,e tare rau

L4uR 14-01-09 09:49

Re: VW nostru
 
AMIN!:)))

B 46 KTO 14-01-09 12:12

Re: VW nostru
 
foarte tare rugaciunea asta ... mai ales ca am vw :) trebuie invatata =))

ApeX 14-01-09 18:24

Re: VW nostru
 
si eu trebuie sa o invat.........pt catelusu meu

DTH 15-01-09 00:25

Re: VW nostru
 
Tare rau de tot :))

mosky 15-01-09 11:40

Re: VW nostru
 
am pus-o in actele masinii :D:D

eddycdk 15-01-09 11:48

Re: VW nostru
 
Quote:

Originally Posted by mosky (Post 1983298)
am pus-o in actele masinii :D:D

asta e cel mai tare reply! :lol::lol::lol:

B 46 KTO 15-01-09 18:06

Re: VW nostru
 
talisman vw :)

Sasha 19-01-09 09:58

Re: VW nostru
 
Quote:

Originally Posted by mosky (Post 1983298)
am pus-o in actele masinii :D:D

e ceea ce trebuie ;)

cca_golf 23-01-09 19:30

Re: VW nostru
 
I LOVE VW !!!!!!!!!!!!!!!!:D :-) ;) Super rugaciune :lol:

22VIN 24-01-09 17:55

Re: VW nostru
 
sincer, mi se pare o blasfemie. sunt o persoana mai religioasa si tind sa cred ca cine a facut-o nu este o persoana prea stralucita... dar ma rog...

REPTYLE 24-01-09 20:32

Re: VW nostru
 
tare rugaciunea..si nici nu am vw:))

sandrin 25-01-09 18:48

Re: VW nostru
 
ce face mania ptr vw din om :D


All times are GMT +2. The time now is 07:10.

- Copyright 2026 4Tuning