![]() |
Bobinare dif bass
Salut, se poate ca un dif de 250 RMS sa scada la 100 RMS dupa rebobinare?
Am duc dif-ul la rebobinat pe str. Franceza si doamna de acolo mi-a zis ca mai mult de 100 n-o sa scoata. |
Re: Bobinare dif bass
difuzoarele nu scot wati...ele consuma wati doar...e posibil daca nu e lucrarea calumea sa nu mai functioneze ca la inceput!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:08. |
- Copyright 2026 4Tuning