Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Bobinare dif bass (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/104370-bobinare-dif-bass.html)

Lupy 14-01-09 09:06

Bobinare dif bass
 
Salut, se poate ca un dif de 250 RMS sa scada la 100 RMS dupa rebobinare?

Am duc dif-ul la rebobinat pe str. Franceza si doamna de acolo mi-a zis ca mai mult de 100 n-o sa scoata.

Maske 16-01-09 11:52

Re: Bobinare dif bass
 
difuzoarele nu scot wati...ele consuma wati doar...e posibil daca nu e lucrarea calumea sa nu mai functioneze ca la inceput!


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning