Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Intrebare Bmw E30 (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/104304-intrebare-bmw-e30.html)

ciprian_urs 13-01-09 19:36

Intrebare Bmw E30
 
Am si eu un e30 adus de afara si a dori sa merg cu el la rar sa il inscriu dar am auzit k la noi este considerat non euro ce ma sfatuiti sa fc??

Addy_Gaman 13-01-09 20:39

Re: Intrebare Bmw E30
 
sal,nu te mai duce cu el,ca d-ai bani degeaba,eu am fost cu al meu si mi lau scos non euro,defapt toti ursii sant non euro,sau poate cu o mica contributie cine stie ti-l poate scoate euro 1.acum al meu este la bulg pt inscr.

Addy_Gaman 13-01-09 22:11

Re: Intrebare Bmw E30
 
pierzi timp si bani degeaba,pe mine ma dus 600 ron bani aruncati degeaba,acum faci cum crezi tu...

marius bmw 15-01-09 16:01

Re: Intrebare Bmw E30
 
eu am fost azi,urs break din '94 non euro :(
bulgaria

ciprian_urs 15-01-09 16:03

Re: Intrebare Bmw E30
 
Quote:

Originally Posted by marius bmw (Post 1983837)
eu am fost azi,urs break din '94 non euro :(
bulgaria

il inscri p bulgaria?? vb k unt si eu interesat ms:P

sebaaa 17-01-09 22:23

Re: Intrebare Bmw E30
 
Quote:

Originally Posted by ciprian_urs (Post 1983842)
il inscri p bulgaria?? vb k unt si eu interesat ms:P

daca vrei sa il recarosezi, iti vand eu ursul meu. prv me


All times are GMT +2. The time now is 06:03.

- Copyright 2026 4Tuning