![]() |
Intrebare Bmw E30
Am si eu un e30 adus de afara si a dori sa merg cu el la rar sa il inscriu dar am auzit k la noi este considerat non euro ce ma sfatuiti sa fc??
|
Re: Intrebare Bmw E30
sal,nu te mai duce cu el,ca d-ai bani degeaba,eu am fost cu al meu si mi lau scos non euro,defapt toti ursii sant non euro,sau poate cu o mica contributie cine stie ti-l poate scoate euro 1.acum al meu este la bulg pt inscr.
|
Re: Intrebare Bmw E30
pierzi timp si bani degeaba,pe mine ma dus 600 ron bani aruncati degeaba,acum faci cum crezi tu...
|
Re: Intrebare Bmw E30
eu am fost azi,urs break din '94 non euro :(
bulgaria |
Re: Intrebare Bmw E30
Quote:
|
Re: Intrebare Bmw E30
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:03. |
- Copyright 2026 4Tuning