Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Vreau Si Eu CHIP Pt Masina Mea!!! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/10415-vreau-chip-pt-masina-mea.html)

DJ-23-SLK 30-11-05 16:56

Vreau Si Eu CHIP Pt Masina Mea!!!
 
Vreau si eu sa primesc nicte sfaturi de la voi cat mai concludente.Am un Slk 230 kompressor si vreau sa`i pun chip...indrumatzi`ma si pe mine catre cineva care stie ce face pentru ca am intalnit fel si fel de \"fabricanti de chipuri'.Merci Mult...Eventual neste numere de telefon adrese de web sau mai siu io .Senq

Pacatosu 02-12-05 13:11

Intreaba de Rabbane. E din Bucuresti. Cel mai meserias.

DJ-23-SLK 03-12-05 00:37

Merci
 
Oky...Merci Mult...dar un nr de tel imi potzi da si mie ???Sau mai exact pe cine din bucuresti sa`ntreb nu da`lta da nu`s din Buc

Skma 03-12-05 12:54

Gasesti aici toate informatiile :wink: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6522

Gabi 03-12-05 12:59

Razvan: ai un PM de la mine.

DJ-23-SLK 07-12-05 19:06

sdf
 
Ok merci frumos la toata lumea...am vb u rabanne dar ramane se stabilimn cand si cum :twisted:

Pacatosu 07-12-05 22:13

E bine ca te-am putut ajuta.


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning