![]() |
Vreau Si Eu CHIP Pt Masina Mea!!!
Vreau si eu sa primesc nicte sfaturi de la voi cat mai concludente.Am un Slk 230 kompressor si vreau sa`i pun chip...indrumatzi`ma si pe mine catre cineva care stie ce face pentru ca am intalnit fel si fel de \"fabricanti de chipuri'.Merci Mult...Eventual neste numere de telefon adrese de web sau mai siu io .Senq
|
Intreaba de Rabbane. E din Bucuresti. Cel mai meserias.
|
Merci
Oky...Merci Mult...dar un nr de tel imi potzi da si mie ???Sau mai exact pe cine din bucuresti sa`ntreb nu da`lta da nu`s din Buc
|
Gasesti aici toate informatiile :wink: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6522
|
Razvan: ai un PM de la mine.
|
sdf
Ok merci frumos la toata lumea...am vb u rabanne dar ramane se stabilimn cand si cum :twisted:
|
E bine ca te-am putut ajuta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning