Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Connaught Type-D Syracuse (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/10361-connaught-type-syracuse.html)

RoSonic 29-11-05 10:54

Connaught Type-D Syracuse
 
4 Attachment(s)
Connaught Type-D Syracuse o noua masina sport venita din Marea Britanie.

- motor amplasat frontal, 2litri, v10, 300hp
- greutate totala 750kg
- top speed ~ 270km/h
- 0-100km/h sub 5 secunde

Daca doriti una, contactati repede producatorii deoarece se fabrica doar 100 de bucati... pretul 80.000 de lire sterline.

sil4tuning 29-11-05 11:34

urata > scumpa /....pare prea usoara la doar 750 kg ...bine ca se fac doar 100

the_mav 29-11-05 11:46

rosonic: sigur v10 de NUMAI 2 litri?

RoSonic 29-11-05 11:59

Da.. asa am gasit ca este : 2litri V10.

bodyspeed 29-11-05 18:26

e cam uratica si cam scumpica :wink:

SHOGUN-A8 30-11-05 11:00

E mult prea scumpa.Poate ca doar niste colectionari le vor cumpara.

gabi.l 30-11-05 17:23

Depinde din ce perspectiva privesti masinile ... ziceti k e urata dar dak kauti ceva \"mai special\" iti iei ceva iesit din comun 8) ... parerea nea :D

X-TaZzY 03-12-05 12:33

...
 
urata rau frate ... si la 750 kg ... la 270 nu ishi ia zboru` ? :P:P :D

GabiByte 03-12-05 15:57

designul aminteste intr-un fel de BMW seria 5 E60...dar totusi cine da atatia bani pe o masina vrea ca ea sa arete bine...si asta nu arata

dexter_20 14-01-06 19:12

la cum arata masina asta cred k e facuta din piese luate de la dezmembrari....Mai ales in partea din fata unde totu sux

RoSonic 14-01-06 19:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dexter_20\"
la cum arata masina asta cred k e facuta din piese luate de la dezmembrari....Mai ales in partea din fata unde totu sux

Chiar ai de gand sa iei la rand toate topicurile de pe forum si sa postezi azi la ele???

ICE_golf4 14-01-06 21:56

masina arata acceptabil dak o priveshti din spate, dar dak o priveshti frontal, iti dai seama k botu nu se potriveshte cu restul mashinii, e deplasat total... shi.... e prea usoara pentru 270 Km/h shi 300 d cai...


All times are GMT +2. The time now is 14:54.

- Copyright 2026 4Tuning