Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Au furat găini cu BMW-ul (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/103379-furat-gaini-bmw.html)

Claw166 07-01-09 14:16

Au furat găini cu BMW-ul
 
1 Attachment(s)
Azi dimineatza am vazut in presa locala un anunt care ma socat :shock: Articolul suna cam asa :
"Cinci persoane sunt cercetate de poliţiştii hunedoreni după ce au fost prinse că au furat mai multe găini din gospodăria unui sătean din judeţul Arad, zburătoarele fiind transportate spre Deva cu o maşină BMW.Hoţii au fost descoperiţi la un control de rutină al poliţiei şi sunt acum cercetaţi pentru furt."

Claw166 07-01-09 14:19

Re: Au furat găini cu BMW-ul
 
Sursa: www.libertatea.ro

keemo 07-01-09 14:21

Re: Au furat găini cu BMW-ul
 
eh , no fi fost M5... dar un e39 din 96 cu numere expirate de italia tot a fost :lol:
caterinca :lol:

NONE 07-01-09 18:10

Re: Au furat găini cu BMW-ul
 
Şi daca găseau si la mine urme de labă īn maşină ziceau ca am furat vre-un urs ? :lol::lol::lol:
Oricum Poliţia Romānă are creierul mai mic decāt al unei găini :lol:
Sper ca nu i-au warn că sunt la a 2-a abatere :sad:

gelu_r 08-01-09 13:35

Re: Au furat găini cu BMW-ul
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 1963266)
eh , no fi fost M5... dar un e39 din 96 cu numere expirate de italia tot a fost :lol:
caterinca :lol:

nici macar...o fi vreun rechin din 82 ne inscris,de 200 euro..mai ieftin ca o dacie..
presa zice multe..

Claw166 08-01-09 14:06

Re: Au furat găini cu BMW-ul
 
poza e pusa la intamplare , oricum nu era M5 E39 ;) Ar fi fost prea de tot :lol:

Lymbutza 08-01-09 20:49

Re: Au furat găini cu BMW-ul
 
cea mai tare caterinca ar fi fost sa fi vrun URS , stirea ar fi sunat astfel :

"Soc , Azi noapte in Judetul Hunedoara 5 Ciori calare pe un Urs au sustras din curtea unui taran un numar de mai multe gaini . . . "


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning