Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia E61 sau schimb cu EeePC (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/103276-vand-nokia-e61-schimb-eeepc.html)

afterwop 06-01-09 18:08

Vand Nokia E61 sau schimb cu EeePC
 
Vand Nokia E61 in stare foarte buna, necodat, bateria tine 4 zile.
Eventual schimb numai cu Asus Eeepc. Sunt din Iasi, accept orice test, trimit telefonul oriunde in tara prin curier.

Pachetul vine cu urmatoarele:
- Card de 2 Gb
- Cablu de date
- Incarcator nokia
- Handsfree stereo pentru E61 (e foarte bun pentru ascultat mp3-uri)
- Headset bluetooth cu incarcator
- Aplicatiile cele mai utile pentru E61, gata instalate (Skyfire, Yahoo messenger,

Opera Mini, Gmail, eBuddy, Coreplayer)

PRET:450 RON



http://www.about-nokia.com/blog/medi...9-e61_side.jpg
http://handcellphone.com/wp-content/...1-QWERTY-1.jpg

afterwop 13-01-09 00:20

Re: Vand Nokia E61 sau schimb cu EeePC
 
vandut.


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning