![]() |
Quad Dinli 801
4 Attachment(s)
Salut am si eu un Dinli 801 si as vrea sa stiu si eu parerea voastra despre acest model de atv,e bun de ceva?
|
Re: Quad Dinli 801
1 Attachment(s)
e un model reusit de atv am mers si eu cu unul se comporta destul de bine in timp doar sa ai faci schimbul de ulei la timp , fuge cam 80 si ceva . in rest e super ok eu am avut pe fratele lui mai mare DINLI DL 901 de 45cp si cu 5 trepete de viteza si am fost foarte multumit de el .
|
Re: Quad Dinli 801
frumos atv-ul tau am auzit despre el ca este o adevarata racheta.......ms de sfat....o sa incerc sa ii fac schimbul de ulei asa cum trebui
|
Re: Quad Dinli 801
Atv-ul este de vanzare cu 2.800 euro neg.....Urgent am nevoie de bani
|
Re: Quad Dinli 801
Frumos ATV boss! Bafta cu el.. sa vedem poate facem un film cu el sa le aratam la baieti aici pe forum!! Hai sa-l faci cat mai repede..!
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning