Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [Cumpar] HTC Touch HD (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/103107-cumpar-htc-touch-hd.html)

Achim 05-01-09 15:02

[Cumpar] HTC Touch HD
 
Daca aveti o oferta mai buna decat cea de pe MediaDot astept raspunsuri ;)

Sau daca auziti de unul SH pe undeva de vanzare pt ca fratelui meu i-a disparut aseara cat era la mall si cauta sa isi ia unul la fel sau sa il recupereze (chiar si contracost) pe al lui pt ca avea in el lucruri de care are nevoie.

Merci

Achim 09-01-09 13:49

Re: [Cumpar] HTC Touch HD
 
l-am gasit... se poate inchide ;)


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning