![]() |
DIRT 2
4 Attachment(s)
yeee ...... cel mai tare joc de raliuri va fi continuat de DIRT2 .... anunta cei de la codemasters
sa vedem ce stiri mai auzim ..... |
Re: DIRT 2
Mie nici macar dirt 1 nu imi intra DELOC in joc .... dar apoi asta .... :(
|
Re: DIRT 2
are o grafica super din cate vad in poze . Dar am si eu o intrebare : COlin Mc Rae 2005 sau dirt1 merg jucate in retea ? :-)
|
Re: DIRT 2
Quote:
|
Re: DIRT 2
Deci ma umple de spume jocul asta!
DIRT nu intra in joc nici cu toate patch-urile instalate, crackuri, update la placa video. Ce draq sa-i mai fac? Stie cineva care e problema cu jocul asta? Am vazut ca si in afara se plange lumea de el. |
Re: DIRT 2
nici mie nu mi merge donule:(((
|
Re: DIRT 2
luati varianta reloaded a jocului ..... eu aia o folosesc si imi merge brici :D
|
Re: DIRT 2
Donu' ce configuratie ai la Pc ? On-topic: Abia astep Dirt 2 si Fuel tot by Codemasters,sau nu,sa vad daca o sa mai am pc-ul pana atunci :D.
|
Re: DIRT 2
Andrei sterge torrentul,nu avem voie cu asa ceva pe forum. :)
|
Re: DIRT 2
4 Attachment(s)
:weee: screen.uri noi :2gun: :peace: >>>>>
|
Re: DIRT 2
|
Re: DIRT 2
Mie nici DIRT 1 nu-mi merge , am stat intro noapte de la 1 la 6 dimineata sa se descarce si la 7 aveam ochii cat cepele si terminasem instalarea si descopar ca nu e bun pc-ul! L-am luat la picioare si pumni!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:20. |
- Copyright 2026 4Tuning