![]() |
VW Jetta
inmatriculata astept oferte insotite de poze :rolleyes2
|
Re: VW Jetta
Spunemi te rog pana in ce suma te-ai gandit? Are o cunostinta o Jetta, are parca 1 sau 2 ani. E aurie si 1.9 TDI parca. Mai multe detalii o sa iti pot da stapamana viitoare daca esti interesat.
|
Re: VW Jetta
nu-mi trebuie modelu nou :lol: 1985-1990 8)
|
Re: VW Jetta
Esti nebun sa mor io...cauta si u jetta in 2 usi :D
|
Re: VW Jetta
da si cred k o gasesc la viitoru revelion :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning