Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Cumpăr] platformă moto (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/102494-cumpar-platforma-moto.html)

Gabi 29-12-08 18:01

[Cumpăr] platformă moto
 
Cum spune şi titlul, cumpăr platformă moto. Toate motocicletele pe care le deţin şi le voi deţine sunt 1:18, deci, cred că şi platforma tot 1:18 trebuie să fie.

http://www.nelton.ro/remorci/motociclete/M-3.jpg

Eventual, cumpăr şi un jeep/suv/etc. pentru a ataşa platforma la el.

andi_cimpean 30-12-08 15:09

Re: [Cumpăr] platformă moto
 
1 Attachment(s)
Vrei neaparat ca platforma sa fie moto, ma gandesc ca poti modifica una auto cu un pic de imaginatie si dibacie:D. Iti spun asa ca am vazut platforma auto la 80 de lei noua. este facuta de cei de la motormax


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning