![]() |
[Cumpăr] platformă moto
Cum spune şi titlul, cumpăr platformă moto. Toate motocicletele pe care le deţin şi le voi deţine sunt 1:18, deci, cred că şi platforma tot 1:18 trebuie să fie.
http://www.nelton.ro/remorci/motociclete/M-3.jpg Eventual, cumpăr şi un jeep/suv/etc. pentru a ataşa platforma la el. |
Re: [Cumpăr] platformă moto
1 Attachment(s)
Vrei neaparat ca platforma sa fie moto, ma gandesc ca poti modifica una auto cu un pic de imaginatie si dibacie:D. Iti spun asa ca am vazut platforma auto la 80 de lei noua. este facuta de cei de la motormax
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning