![]() |
AUDI A4
VREAU SA CUMPAR UN AUDI A 4 DIN STATE. MA POATE AJUTA CINEVA CU UN SFAT? STIE CINEVA CUM SE PROCEDEAZA,SAU ESTE CINEVA CARE SE OCUPA CU ADUSUL MASINII IN ROMANIA?
|
Re: AUDI A4
Quote:
|
Re: AUDI A4
MULTUMESC FRUMOS. IMI POTI DA NISTE DETALII? CAT COSTA ,CUM TRE SA PROCEDEZ? SINCER AS FI PREFERAT DIN SUA DEOARECE ESTE MAI IEFTIN,ZIC EU
|
Re: AUDI A4
Quote:
|
Re: AUDI A4
Intradevar masinile din state sunt mai ieftine dar daca pui la socoteala taxele si transportul tot acolo ajungi!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning