![]() |
Cum se monteaza un condensator? plz
am montat condensatorul dupa schema trimisa de cei de la care l-am cumparat.Ma rog schema era pe cutia condensatorului si era cam mica asa ca poate nu am inteles io bine dar daca opresc masina si statia si cd nu se stinge ecranul de afisare si am inteles ca ar trebuii sa se stinga. as vrea un ajutor cu o schita de montare sau o explicatie . multumesc
|
Re: Cum se monteaza un condensator? plz
Quote:
|
Re: Cum se monteaza un condensator? plz
ok mersi mult :)) esti tare
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:09. |
- Copyright 2026 4Tuning