Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   bass test , sambata 26 nov. (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/10224-bass-test-sambata-26-nov.html)

Pitu 25-11-05 21:56

bass test , sambata 26 nov.
 
dB Drag Romania are placerea sa va invite la primele antrenamente
libere pe Bucuresti, sambata 26 NOIEMBRIE 2005, ora 10.00 la sediul WIZARDS
din curtea CLUBULUI IDM SEMANATOAREA.

Masuratorile au scop pur orientativ, nu conteaza in cadrul
competitiei si sunt asteptati toti doritorii inclusiv suporterii sau MAJORETELE
echipelor.
UNUL DIN OFICIALII dB DRAG ROMANIA VA FI PREZENT PENTRU A OFERI
CONSULTANTA IN PRIVINTA SISTEMELOR FOLOSITE SI PENTRU INTELEGEREA CORECTA A
PREVEDERILOR REGULAMENTULUI.

NU SE PLATESTE NICI O TAXA! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!

NU VA SFIITI NICI DACA MASINA ESTE IN LUCRU!

Este momentul ca fiecare sa stie unde sta, ce frecventa se
potriveste cel mai bine in masina lui si ce poate face pentru a ataca o cupa la
urmatoarea etapa!!

Asa ca nu fiti timizi, indrazniti si veniti in numar cat mai mare!
Pentru orice informatie sau sugestie pe mail la [email protected]

Skma 25-11-05 22:01

Sa speram ca omul cel mai potrivit in acest domeniu va fi reusit sa termine lucrarea io stiu :roll: ! cred ca stiti la cine ma refer !! :D
:wink:

shantzu 25-11-05 22:08

se duce cineva de pe aici??
skama eu chiar nu stiu despre cine vb :cry:

Skma 25-11-05 23:16

Io stiu o Dacie Tu stii??? :wink:

shantzu 26-11-05 15:07

stiu mai multe!!!

Skma 26-11-05 15:22

Ai bah ca esti de belea ! nu-ti mai zic nik :twisted:

tng 27-11-05 10:26

s-a dus careva din ploiesti?
care stiti?

emmanuel 27-11-05 13:03

nu au fost mai mult de 12-14 masini dar a fost ok !! am vazut cateva exemplare (extra special !) top a fost 163 db dar nu era instalat pe o masina !! :D

tng 27-11-05 14:40

pai ma gandeam eu .. la dbdrag s-a atins aprox 143 db :P :D
ce exemplare au fost asa mai speciale?

emmanuel 27-11-05 14:46

Pai as zice de un ibiza de la evolution crew care avea un difuzor patrat de vreo 40 - 50 cm !! apoi un tip cu un bmw (2000w) care a scos 141.8 ! si au mai fost ......


All times are GMT +2. The time now is 13:49.

- Copyright 2026 4Tuning