![]() |
bass test , sambata 26 nov.
dB Drag Romania are placerea sa va invite la primele antrenamente
libere pe Bucuresti, sambata 26 NOIEMBRIE 2005, ora 10.00 la sediul WIZARDS din curtea CLUBULUI IDM SEMANATOAREA. Masuratorile au scop pur orientativ, nu conteaza in cadrul competitiei si sunt asteptati toti doritorii inclusiv suporterii sau MAJORETELE echipelor. UNUL DIN OFICIALII dB DRAG ROMANIA VA FI PREZENT PENTRU A OFERI CONSULTANTA IN PRIVINTA SISTEMELOR FOLOSITE SI PENTRU INTELEGEREA CORECTA A PREVEDERILOR REGULAMENTULUI. NU SE PLATESTE NICI O TAXA! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE! NU VA SFIITI NICI DACA MASINA ESTE IN LUCRU! Este momentul ca fiecare sa stie unde sta, ce frecventa se potriveste cel mai bine in masina lui si ce poate face pentru a ataca o cupa la urmatoarea etapa!! Asa ca nu fiti timizi, indrazniti si veniti in numar cat mai mare! Pentru orice informatie sau sugestie pe mail la [email protected] |
Sa speram ca omul cel mai potrivit in acest domeniu va fi reusit sa termine lucrarea io stiu :roll: ! cred ca stiti la cine ma refer !! :D
:wink: |
se duce cineva de pe aici??
skama eu chiar nu stiu despre cine vb :cry: |
Io stiu o Dacie Tu stii??? :wink:
|
stiu mai multe!!!
|
Ai bah ca esti de belea ! nu-ti mai zic nik :twisted:
|
s-a dus careva din ploiesti?
care stiti? |
nu au fost mai mult de 12-14 masini dar a fost ok !! am vazut cateva exemplare (extra special !) top a fost 163 db dar nu era instalat pe o masina !! :D
|
pai ma gandeam eu .. la dbdrag s-a atins aprox 143 db :P :D
ce exemplare au fost asa mai speciale? |
Pai as zice de un ibiza de la evolution crew care avea un difuzor patrat de vreo 40 - 50 cm !! apoi un tip cu un bmw (2000w) care a scos 141.8 ! si au mai fost ......
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:49. |
- Copyright 2026 4Tuning