![]() |
Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
Bine v-am gasit!
De curand mi-am redescoperit pasiunea pt machete auto... Mi-am propus sa ma axez pe colectionarea de machete 1\24, momentan nu am decat 2 modele...sper sa se inmulteasca :) ! 1.BMW 645i, de la Cararama |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
2. Porsche 911 Carrera S, de la Cararama
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Bun venit intre colectionari! Frumoase machetele,la cat mai multe.
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
la cat mai multe :)
Esti unul dintre singurii care au citit regulamentul de la inceput!Felicitari |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Din ce in ce mai multe exemplare de 645Ci pe forum de la Cararama. Poate facem un battle mai incolo cu toate...cand se termina celelalte aflate in desfasurare.
Felicitari pentru achizitii si bun venit printre colectionari :) |
12 Attachment(s)
3. Mercedes-Benz SLK 55 AMG, de la MotorMax (Special Collection)
(cadou de Mos Craciun,primit astazi...de la prietena mea :) ) 4. Volkswagen Golf IV R32, de la Maisto |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
misto golful :-P ... la mai multe :arrow:
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
frumoase tare ... imi place Golf-ul, la mai multe !
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
faine machetele, mai ales mercedes.u amg :X.
la mai multe machete ;) |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Chiar frumos Golfu' ,atentie la numarul de poze si machete care le poti posta intr-o zi ;) .
https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=505&a=68 |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Gata! Am rezolvat! Multumesc de atentionare! :)
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Quote:
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
felicitari pentru colectie :)
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
am incurcat "putin" nr de poze/macheta...din cauza oboselii
multumesc pt parerile de bine! ...sunt de abia la inceput :) |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Frumoase machete.
Tare r32-u. Bafta la colectionat!! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning