Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

CatalinM6 23-12-08 21:01

Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
Bine v-am gasit!
De curand mi-am redescoperit pasiunea pt machete auto...
Mi-am propus sa ma axez pe colectionarea de machete 1\24, momentan nu am decat 2 modele...sper sa se inmulteasca :) !

1.BMW 645i, de la Cararama

CatalinM6 24-12-08 08:04

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
2. Porsche 911 Carrera S, de la Cararama

mareo 24-12-08 08:07

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Bun venit intre colectionari! Frumoase machetele,la cat mai multe.

canon 24-12-08 09:59

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
la cat mai multe :)
Esti unul dintre singurii care au citit regulamentul de la inceput!Felicitari

bmwh548 24-12-08 13:14

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Din ce in ce mai multe exemplare de 645Ci pe forum de la Cararama. Poate facem un battle mai incolo cu toate...cand se termina celelalte aflate in desfasurare.
Felicitari pentru achizitii si bun venit printre colectionari :)

CatalinM6 24-12-08 21:21

12 Attachment(s)
3. Mercedes-Benz SLK 55 AMG, de la MotorMax (Special Collection)

(cadou de Mos Craciun,primit astazi...de la prietena mea :) )

4. Volkswagen Golf IV R32, de la Maisto

pyttbull 24-12-08 21:45

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
misto golful :-P ... la mai multe :arrow:

Madalyn Boss 24-12-08 22:21

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
frumoase tare ... imi place Golf-ul, la mai multe !

inmate 24-12-08 22:40

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
faine machetele, mai ales mercedes.u amg :X.
la mai multe machete ;)

r27kul 25-12-08 00:53

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Chiar frumos Golfu' ,atentie la numarul de poze si machete care le poti posta intr-o zi ;) .
https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=505&a=68

coman razvan 25-12-08 00:58

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Gata! Am rezolvat! Multumesc de atentionare! :)

andi_cimpean 25-12-08 01:06

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1940813)
Gata! Am rezolvat! Multumesc de atentionare! :)

Imi place despre tine:-) esti pe pozitie.

Griffo 25-12-08 03:16

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
felicitari pentru colectie :)

CatalinM6 25-12-08 04:07

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
am incurcat "putin" nr de poze/macheta...din cauza oboselii
multumesc pt parerile de bine!
...sunt de abia la inceput :)

alynex 25-12-08 11:39

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Frumoase machete.
Tare r32-u.
Bafta la colectionat!!


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning