Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/102044-dezmembrez-bmw-e30-e34-e36-e39.html)

marcmarian 23-12-08 17:21

dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
dezmambrez bmw e30,e34,e36,e39 berline si combi,motoare diesel 2,4d 2,4td 2,5tds benzina 1,6 1,8 2,0 2,5 motronic si 24v si 3,5 v8 subansamble de caroserie si cutii de viteze zf, getrag,automate cu si fara tiptronic

Vulturica2004 26-12-08 01:38

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Salut ma intereseaza amortizoarele fata pentru e36 daca sunt bune si nu sunt sport.

marcmarian 28-12-08 19:07

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 1942115)
Salut ma intereseaza amortizoarele fata pentru e36 daca sunt bune si nu sunt sport.

200ron perechea

Vulturica2004 31-12-08 08:20

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Le-ai trimis?

marius bmw 10-01-09 14:22

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
ai faruri de e30?

audi200cc 10-01-09 17:00

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
un radiator de apa de e36 si caloriferul de la caldura gasim??

junior07c 11-01-09 21:42

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
aripa stanga fatza pt e30 ai?ce pret?de preferabil neagra in stare buna.mersi

El3ctr0n 11-01-09 21:53

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
salut...ma intereseaza si pe mine un geam de proiector stanga...bmw e39 520i din 96

kezz 11-01-09 23:01

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
un blocant 2 si exista? sal

ccostras 12-01-09 08:54

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
galerie de admisie?

madutz2006 12-01-09 09:19

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Quote:

Originally Posted by El3ctr0n (Post 1974112)
salut...ma intereseaza si pe mine un geam de proiector stanga...bmw e39 520i din 96

idem... dar pt un e30 din 90...

marcmarian 22-01-09 18:17

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Quote:

Originally Posted by marius bmw (Post 1970286)
ai faruri de e30?

100ron fara lupa si 300 ron cu lupa si ochelari

marcmarian 22-01-09 18:18

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Quote:

Originally Posted by audi200cc (Post 1970619)
un radiator de apa de e36 si caloriferul de la caldura gasim??

la pachet 300 ron

marcmarian 22-01-09 18:19

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Quote:

Originally Posted by junior07c (Post 1974083)
aripa stanga fatza pt e30 ai?ce pret?de preferabil neagra in stare buna.mersi

kaki inchis 100ron

marcmarian 22-01-09 18:21

Re: dezmembrez bmw e30 e34,e36,e39
 
Quote:

Originally Posted by El3ctr0n (Post 1974112)
salut...ma intereseaza si pe mine un geam de proiector stanga...bmw e39 520i din 96

proiector numai rotund din 2003 fab. 150 ron


All times are GMT +2. The time now is 17:42.

- Copyright 2026 4Tuning