Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - / (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/101874-e46.html)

bicfalvi 21-12-08 21:34

E46 - /
 
Buna d-lor!Am si eu un bmw 318 diesel din 2004 s as vrea sa ii scot zgarieturile de pe faruri,nu-mi place ca s-au matuit.Ce sfat imi dati?Se poate schimba doar plasticul?

gelu_r 21-12-08 21:39

Re: bmw e 46
 
ai 2 variante..1 sa le polisezi...dar nu stiu cat or sa tina..iar a 2 (cea mai buna)sa ti iei alte geamuri ca sunt 1,5 mil bucata
si o sa se vada tot faru nou..


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning