![]() |
airbag
salut!!!imi spune si mie careva cum se dezactiveaza airbagurile la golf 4 anul 2002 1,4 16v benzina?am gasit scris in carte ca unele au buton ,altele se dezactiveaza cu cheia de undeva din torpedou.la mine nu-i nik din astea.stiti ceva???:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:07. |
- Copyright 2026 4Tuning