Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   airbag (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/101534-airbag.html)

jaky 18-12-08 15:03

airbag
 
salut!!!imi spune si mie careva cum se dezactiveaza airbagurile la golf 4 anul 2002 1,4 16v benzina?am gasit scris in carte ca unele au buton ,altele se dezactiveaza cu cheia de undeva din torpedou.la mine nu-i nik din astea.stiti ceva???:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 20:07.

- Copyright 2026 4Tuning