![]() |
winamp
cum pot creea un skin la winamp??
plssssssssssssssssssss un program ceva MA SCUZATI DE GRESEALA se mai intampla |
poate skin ...
|
Re:
Quote:
nu frate are nevoie de sckin , pentru uinamp ... ce nu intelegi? :lol: |
\"Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.\"
poate sterge cineva topicu =)) ca se incadreaza =)) la sectiunea divertisment .. baieti .. destepti .. care starnesc rasul :lol: |
Re: winamp
Quote:
intz tu :wink: :lol: :lol: later edit: imi cer scuze, m-am putut abtine sa nu comentez... nimic personal, toti facem greseli :wink: |
un soft cat de cat bun iti recomand WINAMP SKIN MAKER :P
ai nevoie doar de imagine si restul ti le prelucrezi tu :) succes |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
bine ca tu mai ajutat alti..rad de greseala PROSTULUI |
teoretic...omu' ar trebui ii ajute pe ceilalti...
stai linistit ca nu a fost cu intentie :D |
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning