![]() |
Masina 5000-6000E
Salut !
Caut o masina de 5000-6000E, sa consume cat de cat putin, sa fie fiabila ... Gasesc Opel Astra sau VW Golf IV in banii astia?Sa fie si inmatriculata. Ce pareri aveti?Ce alte masini mai pot lua in banii astia? multumesc ! |
Re: Masina 5000-6000E
zice-se ca focusul consuma putin. nu am avut nu pot sa zic nimic despre el dar din ce se spune ar fi cat de cat reusite.
|
Re: Masina 5000-6000E
Depinde si ce vrei sa faci cu masina. Daca vrei sa "te dai" cu ea poti sa iti iei pisica in banii astia. Daca vrei o masina pentru uz caznic si zilnic pana la servici/facultate si inapoi cu consum mic si tot asa eu iti recomand un polo din 2002+ il gasesti si bine echipat si bunicel. decat sa iei o tarapa de golf in 5000 mai bine un polo si in stare mai buna.
|
Re: Masina 5000-6000E
Quote:
|
Re: Masina 5000-6000E
bine am inteles ca golf in banii astia .. nu prea merge, da un ford focus, Renault Laguna sau megane?Parca am vaz ceva in banii astia
Depre pisicuta, sunt curios cat consuma una urban, traficul prin bucuresti nu este tocmai fluid.. sare consumul de 10? |
Re: Masina 5000-6000E
depinde de stilul de mesrs un 318 pe aici se invarte 10-12 daca mergi usor.
|
Re: Masina 5000-6000E
Cred ca am sa raman la 318 am gasit cateva si mai ieftine, mai raman bani sa-i mai cumpar cate ceva
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning