![]() |
Il-Egal 2008
Ieri 16.12.2008 s`a lansat albumul Il-Egal - Ca o jungla .. dupa 8 ani de absenta , Il-Egal revin cu un album nou acelasi stil din anii 90 si cv ! pe site lor se gasesc 2 piese de pe albumu nou.. www.il-egal.ro
|
Re: Il-Egal 2008
Minune, felicitari ca au revenit , abia asteptam.Tocmai am facut comanda de cd!Abia astept sa ajunga :D.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning