Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Il-Egal 2008 (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/101389-egal-2008-a.html)

Slim29 17-12-08 01:57

Il-Egal 2008
 
Ieri 16.12.2008 s`a lansat albumul Il-Egal - Ca o jungla .. dupa 8 ani de absenta , Il-Egal revin cu un album nou acelasi stil din anii 90 si cv ! pe site lor se gasesc 2 piese de pe albumu nou.. www.il-egal.ro

Ingerasul99 17-12-08 17:17

Re: Il-Egal 2008
 
Minune, felicitari ca au revenit , abia asteptam.Tocmai am facut comanda de cd!Abia astept sa ajunga :D.


All times are GMT +2. The time now is 09:08.

- Copyright 2026 4Tuning