Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Exterior (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior.html)
-   -   Vand Kit (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior/101302-vand-kit.html)

laurentiu_tim 16-12-08 12:20

Vand Kit
 
3 Attachment(s)
kit este din fibra compus din bara fata plus bara spate,bara fata este putin crapata,o fost pe un civic dar cred k cu putin lucru se poate adapta si pe altceva :-) pretul este de 180 euro negociabil sau schimb cu altceva o toba japan sau orice altceva

laurentiu_tim 21-12-08 22:34

Re: Vand Kit
 
hai sus ca nu mai am ce face cu el sapt asta imi vin barile originale,eu nu pot sa tin barile astea pe masina ptr ca spoilerul fata e lasat si drumurile pe care merg eu is praf :rolleyes2 pret negociabil,schimb cu jante ceasuri de interior,boxe orice cu care sa-mi imbunatatesc coscorobeta :-):-):twisted:

laurentiu_tim 04-01-09 00:31

Re: Vand Kit
 
suuuus.....150 euro

laurentiu_tim 23-01-09 13:39

Re: Vand Kit
 
100 :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning