Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Seat (https://forum.4tuning.ro/299-discutii-seat.html)
-   -   pt posesorii de cordoba in special si pt toti cu SEAT (https://forum.4tuning.ro/299-discutii-seat/101219-pt-posesorii-cordoba-special-pt-seat.html)

adrianbar 15-12-08 19:13

pt posesorii de cordoba in special si pt toti cu SEAT
 
deci am si o nelamurire,sa va zic de la inceput eu nu posed un seat,dar am inchiriat unul,seat cordoba, impreuna cu cineva ca sa mergem la un drum mai lung,in fine...ceea de ce nu sunt eu multumit este faptul ca se intzapa greu,masina e din 2007 are 34000 km...altceva ar mai fi ca pedala de acceleratie e prea scurta,in sensul ca imediat ajuni cu pedala la fund...dar in rest nimic de reprosat...se poate ca cei de la inkirieri sa ii fi facut ceva mdificari?vreau sa va intreb pe cei ce avetzi unul...asa trebuie sa se comporte?

in comparatie cu un opel(meriva)ca l-am condus mie mi se pare ca mai bun e opelul

edyflorin 20-07-09 16:35

Re: pt posesorii de cordoba in special si pt toti cu SEAT
 
sigur au facut ceva la ea eu am seat cordoba si merge excelent

d-shiznit 19-07-10 23:00

Re: pt posesorii de cordoba in special si pt toti cu SEAT
 
poate avea surub sub acceleratie. nu te-ai uitat?


All times are GMT +2. The time now is 07:26.

- Copyright 2026 4Tuning