![]() |
Hummer H2 SUT negru mat
9 Attachment(s)
Oare cum ii sta cel mai bine unui Hummer? Vopsit in negru, nu-i asa? Si daca este si un negru mat, cu atat mai bine. Insa acest Hummer H2 SUT beneficiaza si de alte modificari, printre care grile si logo-uri STRUT, jante STRUT pe 24 inci, pneuri Toyo Open Country pe 37 inci, evacuare dubla, motor "cipuit", sistem de franare Brembo si interior custom. Pretul modificarilor? Peste 60.000 dolari.
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
e frumos.... si atat!! :D
nu pot sa spun ca e extraordinar..pt ca un "tanc" nu poate fi extraordinar... dar in acelasi timp nu poate fi nici kitsch...ar fi aberant sa spui ca e kitsch... anyway... schimbatorul ala face tot interiorul :lol: |
Re: Hummer H2 SUT negru mat
cred ca e cel mai frumos Hummer pe care l`am vazut pana acum :D
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
da schimbatoru face toti banii la interior si exteriorul e destul de nice :D
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
cam asa ar trebui sa arate un hummer :D
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
cel mai adevarat Hummer. super si exterior si interior cat despre schimbator ... poti sa zici ca e ... "bomba" masina :lol:
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
Masina e superba..Dar schimbatorul este demential...Super tare ideea cu grenada..
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
e superb . fara prea multe modificari, simplu si o culoare care sare in ochii cunoscatorilor. interiorul e super , mai ales schimbatorul care da masini aerul de tanc
cel mai frumos Hummer :X:X:X:X |
Re: Hummer H2 SUT negru mat
Imi place foarte mult! Ii sta extraordinar nergu mat!:)
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
nu pot sa zic ca e cel mai frumos , dar este printre primele 3 :D , iar schimbatorul e bestial
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
misto
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
uite frate o masina careia ii sta bine cu negru mat
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
parca ar fi o macheta..deja au luat-o toti razna cu negru mat si leduri
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
Dak e tanc,tanc sa fie ! Cel mai frumos Hummer care l`am vz :)
|
Re: Hummer H2 SUT negru mat
e tare...are aspectul ala de tanc si ii sta bine...;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning