Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N73 silver (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/100780-vand-nokia-n73-silver.html)

ArCaDa 11-12-08 21:57

Vand Nokia N73 silver
 
Telefonu este luat de nou pe 10.03.2008, are inca folia pe ecran, este putin tocit in colturile de sus de la buzunar.
Tot ce mi'a dat la el de nou e si acu + un card de 2 gb
Pret : 400 RoN ( 4 mil )
Pentru contact: [email protected] :-)

ArCaDa 14-12-08 00:01

Re: Vand Nokia N73 silver
 
...sus cu el...

ArCaDa 16-12-08 12:55

Re: Vand Nokia N73 silver
 
E prea scumpe este ? (telefon nou)
Orcum topicu se poate inchide VANDUT !! :-)


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning