![]() |
Vand nokia 8910i
3 Attachment(s)
Carcasa titan...modelu pe negru...color...
tel merge ok...singura problema se vede si in poze...cu ecranu de la carcasa... pret: 200 ron...si nu...nu mai scad... |
Re: Vand nokia 8910i
cat costa k sa schimbi partea aceea crapata?
|
Re: Vand nokia 8910i
nu stiu sa-ti rsp...srry...eu stiu k e toata carcasa o bucata...nu m-am interesat daca se poate schimba doar ala...
|
Re: Vand nokia 8910i
up...
|
Re: Vand nokia 8910i
lasa'mi un mesaj cu un nr de tel sau cu un id de mess
|
Re: Vand nokia 8910i
tel s-a dat...se poate inchide !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning