Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand anvelope iarna!!!!!!!!!! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/100532-vand-anvelope-iarna.html)

kid2502 09-12-08 19:19

vand anvelope iarna!!!!!!!!!!
 
vindem anvelope de iarna in stare foarte buna second hand aduse din olanda si danemarca 205/55/r 16 195/65/r 15 175/65/r 14
michelin,pirelli,goodyear,continetal,dunlop!!!

pret pe set de 4 anvelope de 16 5 600 000 de lei neg!
pret pe cele de 15 4 500 000 lei neg!
cele de 14 3 mil setul de 4! relatii la nr de telefon 076 360 65 31
sau id de mess gina_giorgiana2000 ...

ATENTIE: SUNTEM DIN IASI!!!! POZE PE MESSAGER!!!

issd0r 22-01-10 13:53

Re: vand anvelope iarna!!!!!!!!!!
 
buna,m-ar interesa un pret pt.anvelope 205/55/16 de iarna

johnny25med 22-01-10 14:00

Re: vand anvelope iarna!!!!!!!!!!
 
issd0r scrie mai sus pretul la un set de 4 pe 16" - citeste cu atentie

issd0r 22-01-10 14:12

Re: vand anvelope iarna!!!!!!!!!!
 
600 000 toate?ce uzura au?

jockeu20 22-01-10 14:16

Re: vand anvelope iarna!!!!!!!!!!
 
fratilor anuntul e de pe 09-12-08, 20:19

issd0r 22-01-10 15:27

Re: vand anvelope iarna!!!!!!!!!!
 
sa inteleg ca nu mai ai,ok


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning