![]() |
320d E90 -> CLR3 RS by Lumma
3 Attachment(s)
Lumma restilizeaza BMW 320d E90 sub denumirea de CL3 RS.
Motorul turbo diesel de 2litri este urcat de specialistii de la Lumma la 198 bhp si 395Nm. Body kitul pastreaza liniile modelului dandu-i insa un plus de agresivitate. Suspensia este KW. (1199 de euro) Jantele: \"Lumma Race\" 9.5x20\", cu anvelope Kumho 245/30-20 pe fata si 285/25-20 pe spate. (pret 5000euro) :arrow: |
B.M.W. rules. Adevarata. si arata si mult mai bine, da....krek si mult mai scumpa. un pretz nu ati putut afla??
|
Quote:
- 750euro - upgrade chip - 810euro - bara fata - 2 x 406euro - modificarile la faruri - 599 euro - oglinzile - 562 euro - pragurile - 289 euro - eleronul de la luneta - 463 euro - eleron - 520 euro - modificarile la spoilerul spate - 1199 euro - suspensia - 5000 euro - rotile |
are o linie simpla si frumoasa, imi place ce bine e integrat spoilerul fata in linia generala a masinii, pragurile nu mi se par prea reusite, dar asta e boala 3-urilor ( de la e46 incoace) orice model de prag pui, arata ori prea umflat, cu cel putin 5 cm peste linia portierelor, ori prea comun, si mai bine le lasi pe cele originale.
|
mi se par prea scumpe jantele....d fapt kitu e scump... dar jantele sunt prea de tot. 5000 de euro
|
1250 de euro/ buc, janta pe 20 de inch, model 2005...
nu sunt exagerat de scumpe |
superb arata masina! bmw- boala mea !
am si eu o chestie de spus ca miam adus aminte: daca va uitati in fata are la bara plasa,sau ma rog un fel de plasa pe cand la bara din spate chestia cu plasa nu mai e valabila ! am obserbat asta la multi care fac tuning de calitate pe masini misto! iar la noi daca apare unu cu o masina normala simpla si are plasa in fata trebuie sa aibe plasa si in spate ca altfel nu se potriveste bara fata cu cea spate cica! eu vad ca e posibil cu plasa numai pe fatza si arata impecabil asa ! sper ca ati inteles ce vreau sa spun:tot kitul are plasa.... dar la bmw de ex kitul are plasa numai la bara fata! si stau si ma intreb cum unii dobitoci comenteaza ca \"ba nai plasa ca in fata si pe spate\" iar la astfel de masini(cum e acest BMW) nu au ce comenta |
pai mie nu-mi place kestia asta, eu prefer plasa si-n fatza si-n spate, su deloc...
nu ma prea omor dupa combinatii din astea, dar... depinde foarte mult de linia masinii si de gusturi, pana la urma |
Re: 320d E90 -> CLR3 RS by Lumma
ffff mari preturile vorba lui aleks.
|
Re: 320d E90 -> CLR3 RS by Lumma
jantele sunt de la oxigin. luxor.
|
Re: 320d E90 -> CLR3 RS by Lumma
La cum arata isi merita toti banii. Se putea si alta culoare totusi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning