Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand navigatie (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/100482-vand-navigatie.html)

ins1dez 09-12-08 12:18

Vand navigatie
 
-4.3" widescreen WQVGA screen (480x272 pixels, 64,000 colors) cu touchscreen
-CPU 400 MHz
-RAM 64MB
-Lithium-Ion battery (5 hours operation)
-2GB ROM
-SD card reader
-High sensitivity SiRF Star 3 GPS chipset
-FM transmitter (permite ascultarea mp3-urilor in masina prin transmisie fm)
-Ultimile harti ale Europei de Vest
-Conectivitatea prin Bluetooth (se poat conecta, telefonul mobil, casca sau chiar boxele din masina)
-Functia Text-to-speech anunta strazile si numele locurile sau va poate citi chiar mesajele text de pe telefonul mobil
-Functia Real-time traffic va tine la curent cu conditiile de drum sau eventualele blocaje
-Functia Real-time weather reports va poate face o prognoza de pana la 5 zile a locului unde vreti sa ajungeti
-Safety cameras

PRET: 350E CONTACT: 0741539139 sau [email protected]


INFO:

TomTom GO 720

Pret 2.229,03 RON - 2.300 RON

(de la 2 magazine)

400MHz | 64MB | 2GB | 4.3" | GPS | Transmitator FM | Harta Europa
http://www.*************/magazin~onli...~p-548138.html
350EURO

Doar ce i-am pus navcore 8.. si hartile europa de vest, est si centrala .. versiunea 8.10 .. si est penultima versiune 7.125 Merge ceas afara

ins1dez 12-12-08 16:34

Re: Vand navigatie
 
se da un up

ins1dez 13-12-08 12:53

Re: Vand navigatie
 
valabil in continuare

ins1dez 16-12-08 00:36

Re: Vand navigatie
 
am un pretendent la 7 mil ... care ofera mai mult la el pleaca..

ins1dez 17-12-08 13:20

Re: Vand navigatie
 
up domne am deja un client pt ea ...

ins1dez 19-12-08 02:43

Re: Vand navigatie
 
up nimeni?

ins1dez 23-12-08 00:12

Re: Vand navigatie
 
s-a dat se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning