Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E36 2000cmc, coupe (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/100265-bmw-e36-2000cmc-coupe.html)

marcu_vio 07-12-08 16:22

BMW E36 2000cmc, coupe
 
5 Attachment(s)
motor vanos,masina arata impecabil.schimb doar cu jeep. pret 3000 eur. masina am inmatriculat-o pe bulgaria momentan...dar deja i-am scos cartea pe romania+itp

Al3xPuma 16-12-08 20:04

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Salut ... din ce an e masina ?

marcu_vio 16-12-08 21:13

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Quote:

Originally Posted by Al3xPuma (Post 1925077)
Salut ... din ce an e masina ?

92 decembrie

ANM 21-12-08 22:24

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
ups...esti vecin cu mine...ce urmeaza?

marcu_vio 06-01-09 20:59

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
up......

marcu_vio 06-01-09 20:59

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Quote:

Originally Posted by ANM (Post 1935394)
ups...esti vecin cu mine...ce urmeaza?

inca nu stiu!

TheSinner2 06-01-09 21:14

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
inmatriculata ro la cat o dai? (pm)

kidu2006 06-01-09 21:40

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Frate,am si eu o intrebare,daca "momentan" ai inmatriculat-o pe Bulgaria,de ce i-ai mai scos nr rosii de Romania si cartea+itp???Te rog lamureste-ma si pe mine!
Iar acum oferta mea e sa-ti ofer un Ford Mondeo Ghia Tournier 4X4 !!!(asta ca vrei jeep:P ),este din 1999 si inmatriculata pe Bulgaria!Poti sa cauti anuntul pe prima pagina;)
Bafta

marcu_vio 24-01-09 11:57

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1961914)
Frate,am si eu o intrebare,daca "momentan" ai inmatriculat-o pe Bulgaria,de ce i-ai mai scos nr rosii de Romania si cartea+itp???Te rog lamureste-ma si pe mine!
Iar acum oferta mea e sa-ti ofer un Ford Mondeo Ghia Tournier 4X4 !!!(asta ca vrei jeep:P ),este din 1999 si inmatriculata pe Bulgaria!Poti sa cauti anuntul pe prima pagina;)
Bafta

ms. scuze de intarziere. nu ma intereseaza schimbul.cartea i-am scos-o inainte s-o inmatriculez pe bulgaria.

marcu_vio 25-01-09 14:03

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
up!!! 2600 eur

marcu_vio 30-01-09 09:33

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
up!!!! nu vrea nimeni o pisica salbatica?

bitza_zmz 31-01-09 02:26

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
ce euro este in cartea de romania?Dotari?

marcu_vio 31-01-09 16:32

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Quote:

Originally Posted by bitza_zmz (Post 2025033)
ce euro este in cartea de romania?Dotari?

euro 2 este in carte. nu are aer..si nu are piele. in rest are de toate..scaune sport..incalzire in ele...tot ce are un bmw... motor vanos ...impecabil

alex0406 31-01-09 17:09

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
o dai pe 2000e?

marcu_vio 01-02-09 08:12

Re: BMW E36 2000cmc, coupe
 
Quote:

Originally Posted by alex0406 (Post 2026153)
o dai pe 2000e?

nu multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 08:19.

- Copyright 2026 4Tuning