Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/100184-pasionatii-adrenalina-bucuresti.html)

DTH 06-12-08 18:38

Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Ce patinoare frecventati , daca sunteti in masura echilibrului ?
:twisted:

Psycho 06-12-08 20:05

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
ma dau si cu patinele si cu rolele .. so ... dar nu e cien stie ce adrenalina .. ami funny e cu rolele pe gheatza .. sa vezi acolo adrenalina ;)

ArCaDa 06-12-08 20:28

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Daca n'ar fi vorba doar de bucuresti , as spune snowboard la orice ora :twisted: , dar asa bucuresti... hmmm role, patine ca altceva nu prea e de facut :rolleyes2

mitza mtb 07-12-08 02:18

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
eu ma dau pe patinoarul din drumul taberei.....si mai nou pe cel din liberty center [ mall-ul din rahova....:d...pe la trafic greu pe acolo:)):D ] si patinez destul d bine:D

sebaaa 07-12-08 03:33

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Eu nu le am cu patinajul dar tot merg din cand in cand la patinoar. E cam full ala de pe dr taberei dar macar e aproape de casa. Pacat ca are patine de *** la 10 ron ( mi-au lasat urme naspa de tot pe picioare) si pe alea la 20 ron nu am apucat sa le incerc, deoarece nu m-am mai intors la patinoar de atunci..

dragos1989 07-12-08 09:42

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Incercati la unirii,am vazut ca era lejer ieri pe la ora 2 ;)

DTH 07-12-08 16:39

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Am fost aseara in mogioros mama , deci vreau sa zic ca nu era loc sa arunci un AC ! pe pationoar...era full ! pur si simplu , am dat cateva persoane pe jos :)) ca mie-mi place viteza :)) dar nah...:P acum 2 ani mergeam langa mine aici , pe floreasca :-< da s-a desfintat , mama ce faceam acolo , :x

Sindrom 09-12-08 22:23

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Mda, si ne rotim ca oile in tarc, pe cuvantu meu, mai bine ma duc ziua la 12, cand nu e nimeni daca am timp, daca nu stau in pat, ma duc la munte, unde iese haos pe placa. Poate anu asta invat si eu sa pun frana fara sa cad.

simple20 10-12-08 18:01

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Asteptam sa se deschida cel de la cismigiu..:D e mare , dar am auzit ca nu are garderoba , cel din dr taberei e ok..cand e liber..cel din liberty center e un . . . pentru ca e foarte mic..la unirii nu am fost :-?

ArCaDa 11-12-08 18:35

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Quote:

Originally Posted by Sindrom (Post 1911944)
Mda, si ne rotim ca oile in tarc, pe cuvantu meu, mai bine ma duc ziua la 12, cand nu e nimeni daca am timp, daca nu stau in pat, ma duc la munte, unde iese haos pe placa. Poate anu asta invat si eu sa pun frana fara sa cad.

Usor usor inveti si cu placa, e de vis ....:twisted:
De cat timp te dai ? :-?

ZerO_CooL 11-12-08 18:49

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Unirii... dar eu am o problema :lol:
De mers, merg... dar de oprit...

Sindrom 13-12-08 00:04

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Quote:

Originally Posted by ArCaDa (Post 1915150)
Usor usor inveti si cu placa, e de vis ....:twisted:
De cat timp te dai ? :-?

de 2 ani, stai linistit ca nici nu ma omor, adica daca ma duc la munte de 2 ori pe an e bine,

ArCaDa 13-12-08 10:39

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
Quote:

Originally Posted by Sindrom (Post 1917844)
de 2 ani, stai linistit ca nici nu ma omor, adica daca ma duc la munte de 2 ori pe an e bine,

aaa...credeam ca esti acolo pe partie aprope non-stop :-P

Sindrom 14-12-08 00:29

Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
 
doaaaaa, mai ales la cat iubesc eu iarnaaa, daca ar fi dupa mine as face 40 de grade non stop., mai ales dupa vremea de azi, cand m-am dat de odata jos din masina fara geaca, mi-au trebuit 2 ore sa ma incalzesc.


All times are GMT +2. The time now is 18:47.

- Copyright 2026 4Tuning