![]() |
Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Ce patinoare frecventati , daca sunteti in masura echilibrului ?
:twisted: |
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
ma dau si cu patinele si cu rolele .. so ... dar nu e cien stie ce adrenalina .. ami funny e cu rolele pe gheatza .. sa vezi acolo adrenalina ;)
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Daca n'ar fi vorba doar de bucuresti , as spune snowboard la orice ora :twisted: , dar asa bucuresti... hmmm role, patine ca altceva nu prea e de facut :rolleyes2
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
eu ma dau pe patinoarul din drumul taberei.....si mai nou pe cel din liberty center [ mall-ul din rahova....:d...pe la trafic greu pe acolo:)):D ] si patinez destul d bine:D
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Eu nu le am cu patinajul dar tot merg din cand in cand la patinoar. E cam full ala de pe dr taberei dar macar e aproape de casa. Pacat ca are patine de *** la 10 ron ( mi-au lasat urme naspa de tot pe picioare) si pe alea la 20 ron nu am apucat sa le incerc, deoarece nu m-am mai intors la patinoar de atunci..
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Incercati la unirii,am vazut ca era lejer ieri pe la ora 2 ;)
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Am fost aseara in mogioros mama , deci vreau sa zic ca nu era loc sa arunci un AC ! pe pationoar...era full ! pur si simplu , am dat cateva persoane pe jos :)) ca mie-mi place viteza :)) dar nah...:P acum 2 ani mergeam langa mine aici , pe floreasca :-< da s-a desfintat , mama ce faceam acolo , :x
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Mda, si ne rotim ca oile in tarc, pe cuvantu meu, mai bine ma duc ziua la 12, cand nu e nimeni daca am timp, daca nu stau in pat, ma duc la munte, unde iese haos pe placa. Poate anu asta invat si eu sa pun frana fara sa cad.
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Asteptam sa se deschida cel de la cismigiu..:D e mare , dar am auzit ca nu are garderoba , cel din dr taberei e ok..cand e liber..cel din liberty center e un . . . pentru ca e foarte mic..la unirii nu am fost :-?
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Quote:
De cat timp te dai ? :-? |
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Unirii... dar eu am o problema :lol:
De mers, merg... dar de oprit... |
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Quote:
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
Quote:
|
Re: Pasionatii de adrenalina prin Bucuresti :D
doaaaaa, mai ales la cat iubesc eu iarnaaa, daca ar fi dupa mine as face 40 de grade non stop., mai ales dupa vremea de azi, cand m-am dat de odata jos din masina fara geaca, mi-au trebuit 2 ore sa ma incalzesc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:47. |
- Copyright 2026 4Tuning