Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand SE W660i si Nokia E61 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/100088-vand-w660i-nokia-e61.html)

rhadu 06-12-08 09:49

Vand SE W660i si Nokia E61
 
SE w660i negru, luat de la orange, cu toate accesoriile si card de 512. - 320
Nokia e61 la cutie, pachet complet, impecabil, card de 512 , garantie vodafone, branduit- 500 ron

contact:
0768 455 259
0740 705 675
radu

rhadu 08-12-08 17:10

Re: [Vānd] Se W660i si Nokia e61
 
hai sus !

rhadu 10-12-08 16:23

Re: [Vānd] Se W660i si Nokia e61
 
valabil

U_TUNING 10-12-08 16:45

Re: [Vānd] Se W660i si Nokia e61
 
pune si tu niste poze!!!!!

rhadu 11-12-08 04:54

Re: [Vānd] Se W660i si Nokia e61
 
2 Attachment(s)
iata si pozele

rhadu 14-12-08 16:52

Re: [Vānd] Se W660i si Nokia e61
 
valabil

rhadu 16-12-08 16:36

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
valabil :-"

rhadu 19-12-08 18:44

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
hai baieti ca este nevoie de bani

rhadu 29-12-08 15:50

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
valabil

rhadu 03-01-09 20:04

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
valabil

rhadu 07-01-09 10:38

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
valabil

rhadu 07-01-09 19:26

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
telefoanele s-au dat. se poate inchide!

joeee 15-09-09 21:16

Re: Vand SE W660i si Nokia E61
 
salut! iti dau un nokia 6120 sau blackberry 8700f! precizez k nokia e pe vodafone codat iar 8700f pe orange!...bine mai dau la schimb si o mica diferenta desigur! daca te intereseaza...date de contact : georgik_gerrard07 sau 0729184293
posibil sa nu raspund la pm! ms!


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning