![]() |
Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show
1 Attachment(s)
Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show
Cu ocazia Sarbatorilor de Iarna, 4Tuning ofera tuturor membrilor comunitatii 4Tuning o invitatie pentru acces gratuit la Luxury Show 2008. Downloadati, printati si folositi invitatia atasata la acest post pentru acces gratuit la Luxury Show 2008. Invitatia este oferita de Romexpo membrilor 4Tuning. LUXURY SHOW este un targ inedit adresat in exclusivitate produselor si serviciilor de lux, care a fost lansat pentru prima data in Romania de catre ROMEXPO si EUROEXPO in anul 2006. Editia de iarna de anul acesta propune un concept inedit – Living in Luxury City. Luxury City este un oras in miniatura, unde calatorul traieste emotia si senzatiile unui univers extravagant, creat artificial, dar inspirat de locurile care marcheaza geografic luxul lumii moderne. Orasul Luxului se va intinde atat pe orizontala, cat si pe verticala, cuprinzand 4 zone: Luxury Marina, Luxury Night Life, Living in Luxury City si Luxury Mall. Living in Luxury City – va fi cu siguranta un concept si o experienta de neuitat! Organizatori: Romexpo si Euroexpo Locatie: Pavilionul Central – Complexul Expozitional ROMEXPO Perioada: 4 – 7 Decembrie 2008 Program targ: Joi 04 Decembrie – 19:00 – 23:00 (Seara de Gala) Vineri 05 Decembrie – 14:00 – 22:30 Sambata – Duminica 06-07 Decembrie – 12:30 – 22:30 PRET BILET: 60 RON sau invitatie |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
30 Attachment(s)
cateva poze de astazi :
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
esti sigur ca ne da voie sa intram?...adika....sa nu zica : ma ne lasi...dute si iati bilet.....:rolleyes2 .....
Si multumim mult de cadoul de mos nicolae....eo care credeam ca o sa primesc numai o bata....:D |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
daca aveti chiar si cea mai mica problema va rog sa ma sunati la 0723.354.634
nu este o gluma .. nu este 1 aprilie ... este un cadou de sarbatori ;) |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
nu este 1 aprilie, caci atunci ar fi ziua nationala a tuningului, remember?
acesta este cadoul nostru de sarbatori pentru voi. LA MULTI ANI !!! |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim mult
insa cum procedez imi bag pe telefon imaginea? sau o scot la imprimanta? pot face o copie sa merg si cu un prienten>? |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
Downloadati, printati si folositi invitatia atasata la acest post pentru acces gratuit la Luxury Show 2008. oricum eu unul doresc sa multumesc celor care au reusit sa creeze facilitatea asta pentru membrii 4tuning. |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim 4tuning ...:) .... maine ..iau camera ...si is prezent acolo :)
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumesc!in adevar,un cadou reusit de sarbatori!:D:D
multumiri tuturor celor implicati. |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Incepe sa imi para rau ca traiesc in celalalt capat al tarii. Oricum, un cadou frumos. La mai multe :D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Multumim mult de tot pentru acest cadou de sarbatori 4tunning!!! La Multi Ani!!! :peace::peace::peace:
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
sunt din Giurgiu dar o sa dau si eu o fuga pana acolo............
LA MULTI ANI!!! |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
A ajuns mosu' :D multumim 4tuning pentru cadou...dar pacat ca nu am cum sa o printez :( poate gasesc si eu o modalitate pana maine :D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim 4tuning pentru cado' :X:D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
asteptam cat mai multe poze (la masini mai ales).. poate facem si o galerie foto nu?
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim 4 tuning
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Cine nu are posibilitatea sa printeze...il ajut eu cu cea mai mare placere contra unei sume de 50 ron :lol:...glumesc...un gest f frumos. Multumim
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Voi incerca sa ma duc duminica...voi face o gramada de poze si poate si video...si vom face o galerie interesanta:D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Multumim 4tuning!!! O treaba super tare...chiar is impresionat pot spune. Multumesc mult. Promit ca am sa onorez maine invitatia :D Va salut
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Tin si eu sa multumesc frumos celor care au facut posibila aceasta facilitate.
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim 4tuning,care ne-au oferit posibilitatea de a vizita expozitia !
sper sa ajung si eu maine pe acolo (sambata). |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
vin si eu sambata:)
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
foarte frumos cadou. dar din baia mare ....... va rog sa faceti poze multe si sa postati.
ps. oricum la cit de neagra e invitatia imi minca mult toner ... :lol: |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
frumos cadoul...Multumimi
postati si voi cei care ati fost cev apoze... |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Sarutmanaaaaaa :D
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
si eu vin
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
cred k ma duc si eu....ms 4tuning
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
ma prezint si eu maine...revin cu poze.. multumim 4tuning
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Plec si eu in juma de ora!
Multumim! |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim... pacat ca nu pot merge :(... e prea departe
dar respect pentru 4tuning |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Astept sa confirme cineva ca a intrat la targ cu Invitatia. Nu vreau sa fiu Toma necredinciosu, dar nici macar nu scrie ca e invitatie. Arata ca un afis.
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
sa ma repet:
Quote:
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
PS: pozele le pun aici ...sau se face un topic nou ? |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Am fost, am intrat cu invitatia printata (a km facut gat mustaciosu ala de la intrare de acolo)..dar am intrat. Multumesc 4tuning pt cadouas...frumoase lucruri erau pe acolo...dar nu se merita sa dai 60 lei pe bilet ;).
P.S. ...km pustiu :)...oricum frumos...select...(AVAND IN VEDERE K 4TUNING A DAT INVITATII MOCA SPERAM SA VAD MAI MULTI FORUMISTI PE ACOLO...dar...) |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Of de eram si eu mai aproape,numa din pozele astea si deja mie ciuda ca nu o sa pot sa ajung
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
pt cei ce au fost ..si au facut poze ....le pot pune aici https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/100192-galerie-foto-luxury-show-2008-a.html
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Probabil daca erai imbracat cu un costum sau ceva mai elegant sigur nu comenta nimic cel de la intrare...
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
eu am fost imbracat simplu cu blugi si geaca ....si nu a comentat nimeni nimic .... :)
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
am fost si eu astazi si mia facut figuri la intrare mustaciosu si ala lalat cica astea nu sunt bune trebuie invitatii online:))) multumita lui zoliat sa rezolvat tot lam sunat ms inca odata zoliat
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:02. |
- Copyright 2026 4Tuning