Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/99932-cadou-sarbatori-utilizatorii-4tuning-invitatie-gratuita-luxury-show.html)

ZoliaT 04-12-08 21:36

Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show
 
1 Attachment(s)
Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show

Cu ocazia Sarbatorilor de Iarna, 4Tuning ofera tuturor membrilor comunitatii 4Tuning o invitatie pentru acces gratuit la Luxury Show 2008.

Downloadati, printati si folositi invitatia atasata la acest post pentru acces gratuit la Luxury Show 2008.

Invitatia este oferita de Romexpo membrilor 4Tuning.

LUXURY SHOW este un targ inedit adresat in exclusivitate produselor si serviciilor de lux, care a fost lansat pentru prima data in Romania de catre ROMEXPO si EUROEXPO in anul 2006. Editia de iarna de anul acesta propune un concept inedit – Living in Luxury City.

Luxury City este un oras in miniatura, unde calatorul traieste emotia si senzatiile unui univers extravagant, creat artificial, dar inspirat de locurile care marcheaza geografic luxul lumii moderne. Orasul Luxului se va intinde atat pe orizontala, cat si pe verticala, cuprinzand 4 zone: Luxury Marina, Luxury Night Life, Living in Luxury City si Luxury Mall.

Living in Luxury City – va fi cu siguranta un concept si o experienta de neuitat!

Organizatori: Romexpo si Euroexpo
Locatie: Pavilionul Central – Complexul Expozitional ROMEXPO
Perioada: 4 – 7 Decembrie 2008
Program targ:
Joi 04 Decembrie – 19:00 – 23:00 (Seara de Gala)
Vineri 05 Decembrie – 14:00 – 22:30
Sambata – Duminica 06-07 Decembrie – 12:30 – 22:30
PRET BILET: 60 RON sau invitatie

ZoliaT 04-12-08 21:40

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
30 Attachment(s)
cateva poze de astazi :

mitza mtb 05-12-08 00:52

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
esti sigur ca ne da voie sa intram?...adika....sa nu zica : ma ne lasi...dute si iati bilet.....:rolleyes2 .....

Si multumim mult de cadoul de mos nicolae....eo care credeam ca o sa primesc numai o bata....:D

ZoliaT 05-12-08 01:01

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
daca aveti chiar si cea mai mica problema va rog sa ma sunati la 0723.354.634

nu este o gluma .. nu este 1 aprilie ...

este un cadou de sarbatori ;)

Gratzian 05-12-08 01:42

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
nu este 1 aprilie, caci atunci ar fi ziua nationala a tuningului, remember?
acesta este cadoul nostru de sarbatori pentru voi.

LA MULTI ANI !!!

andrew 46 05-12-08 18:15

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim mult
insa cum procedez
imi bag pe telefon imaginea?
sau o scot la imprimanta?
pot face o copie sa merg si cu un prienten>?

andi_cimpean 05-12-08 18:29

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1904573)
multumim mult
insa cum procedez
imi bag pe telefon imaginea?
sau o scot la imprimanta?
pot face o copie sa merg si cu un prienten>?


Downloadati, printati si folositi invitatia atasata la acest post pentru acces gratuit la Luxury Show 2008.


oricum eu unul doresc sa multumesc celor care au reusit sa creeze facilitatea asta pentru membrii 4tuning.

stefan_88 05-12-08 19:23

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4tuning ...:) .... maine ..iau camera ...si is prezent acolo :)

MR.STILO 05-12-08 19:28

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumesc!in adevar,un cadou reusit de sarbatori!:D:D
multumiri tuturor celor implicati.

radu.3 05-12-08 19:32

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Incepe sa imi para rau ca traiesc in celalalt capat al tarii. Oricum, un cadou frumos. La mai multe :D

Bilutzza 05-12-08 19:34

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Multumim mult de tot pentru acest cadou de sarbatori 4tunning!!! La Multi Ani!!! :peace::peace::peace:

iionnutgr 05-12-08 20:42

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
sunt din Giurgiu dar o sa dau si eu o fuga pana acolo............
LA MULTI ANI!!!

Alex30 05-12-08 20:55

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
A ajuns mosu' :D multumim 4tuning pentru cadou...dar pacat ca nu am cum sa o printez :( poate gasesc si eu o modalitate pana maine :D

Sp1ky 05-12-08 21:24

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4tuning pentru cado' :X:D

boy_wonder 05-12-08 21:28

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
asteptam cat mai multe poze (la masini mai ales).. poate facem si o galerie foto nu?

the_one_and _only 05-12-08 21:49

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 1904848)
A ajuns mosu' :D multumim 4tuning pentru cadou...dar pacat ca nu am cum sa o printez :( poate gasesc si eu o modalitate pana maine :D

o pui pe un memory stick sau pe o discheta sau cd, si te duci la un xerox:-P

Bobby boss 05-12-08 21:49

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4 tuning

Japo 05-12-08 22:03

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Cine nu are posibilitatea sa printeze...il ajut eu cu cea mai mare placere contra unei sume de 50 ron :lol:...glumesc...un gest f frumos. Multumim

hasko 05-12-08 22:10

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Voi incerca sa ma duc duminica...voi face o gramada de poze si poate si video...si vom face o galerie interesanta:D

morpheusmaster 05-12-08 22:48

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Multumim 4tuning!!! O treaba super tare...chiar is impresionat pot spune. Multumesc mult. Promit ca am sa onorez maine invitatia :D Va salut

Vyk 05-12-08 23:04

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Tin si eu sa multumesc frumos celor care au facut posibila aceasta facilitate.

eMH 05-12-08 23:17

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim 4tuning,care ne-au oferit posibilitatea de a vizita expozitia !
sper sa ajung si eu maine pe acolo (sambata).

dmo.mihai 06-12-08 00:20

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
vin si eu sambata:)

Brabus 06-12-08 08:31

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
foarte frumos cadou. dar din baia mare ....... va rog sa faceti poze multe si sa postati.

ps. oricum la cit de neagra e invitatia imi minca mult toner ... :lol:

jipianu 06-12-08 09:04

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
frumos cadoul...Multumimi

postati si voi cei care ati fost cev apoze...

VWluci 06-12-08 09:55

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Sarutmanaaaaaa :D

ALXS 06-12-08 11:37

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
si eu vin

timmyamza 06-12-08 13:50

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
cred k ma duc si eu....ms 4tuning

RAZvan15 06-12-08 14:04

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
ma prezint si eu maine...revin cu poze.. multumim 4tuning

DONU' 06-12-08 14:13

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Plec si eu in juma de ora!
Multumim!

norbi_bidi 06-12-08 14:46

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
multumim... pacat ca nu pot merge :(... e prea departe
dar respect pentru 4tuning

laurashgeo 06-12-08 15:37

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Astept sa confirme cineva ca a intrat la targ cu Invitatia. Nu vreau sa fiu Toma necredinciosu, dar nici macar nu scrie ca e invitatie. Arata ca un afis.

admin 06-12-08 15:56

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
 
sa ma repet:

Quote:

Originally Posted by ZoliaT (Post 1903364)
daca aveti chiar si cea mai mica problema va rog sa ma sunati la 0723.354.634

aceasta invitatie este un cadou de sarbatori ;)


stefan_88 06-12-08 17:44

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Quote:

Originally Posted by laurashgeo (Post 1905966)
Astept sa confirme cineva ca a intrat la targ cu Invitatia. Nu vreau sa fiu Toma necredinciosu, dar nici macar nu scrie ca e invitatie. Arata ca un afis.

se poate intra fara probleme cu invitatia .... :)
PS: pozele le pun aici ...sau se face un topic nou ?

morpheusmaster 06-12-08 18:24

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Am fost, am intrat cu invitatia printata (a km facut gat mustaciosu ala de la intrare de acolo)..dar am intrat. Multumesc 4tuning pt cadouas...frumoase lucruri erau pe acolo...dar nu se merita sa dai 60 lei pe bilet ;).

P.S. ...km pustiu :)...oricum frumos...select...(AVAND IN VEDERE K 4TUNING A DAT INVITATII MOCA SPERAM SA VAD MAI MULTI FORUMISTI PE ACOLO...dar...)

SaIBoT 06-12-08 18:44

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Of de eram si eu mai aproape,numa din pozele astea si deja mie ciuda ca nu o sa pot sa ajung

stefan_88 06-12-08 19:56

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
pt cei ce au fost ..si au facut poze ....le pot pune aici https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/100192-galerie-foto-luxury-show-2008-a.html

shantzu 06-12-08 20:00

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Probabil daca erai imbracat cu un costum sau ceva mai elegant sigur nu comenta nimic cel de la intrare...

stefan_88 06-12-08 20:15

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
eu am fost imbracat simplu cu blugi si geaca ....si nu a comentat nimeni nimic .... :)

MOMOracer 06-12-08 20:22

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
am fost si eu astazi si mia facut figuri la intrare mustaciosu si ala lalat cica astea nu sunt bune trebuie invitatii online:))) multumita lui zoliat sa rezolvat tot lam sunat ms inca odata zoliat


All times are GMT +2. The time now is 06:02.

- Copyright 2026 4Tuning