Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/9948-baldwin-motion-camaro-supercoupe-sema.html)

RoSonic 17-11-05 17:21

Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
20 Attachment(s)
Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe prezentat la SEMA in cadrul standului SonyXplod.

Pe scurt:
motor V8, 700hp, 8.8litri aluminum big block.

Pe larg: pozele :arrow:

RoSonic 17-11-05 17:26

6 Attachment(s)
:arrow:

Spot 18-11-05 07:23

Superba :shock: :shock:......American Muscle 8)

alfa33 18-11-05 11:19

la bucuresti la tiriac auto m-am holbat vreo ora la mustangul mach 1 rosu. Asta este o alta masina care ma lasa fara cuvinte si fara aer in plamani :D

SHOGUN-A8 18-11-05 19:43

E super-hot masina!
Mi-ar fi frica sa ies cu ea pe strada :) .

mike20 18-11-05 22:21

ce masina!!! :shock: :shock: m`a bagat in boala..prea adevarata...intotdeauna mi`a placut camaro mk1

UNLORD 19-11-05 00:54

f. misto! nu cred ca o sa gasim pe cineva careia sa ii displaca!

T@zMania 21-11-05 12:17

pe scurt,wow! pe larg wwwwwooooooowwwww!!!! :lol: :wink:

bodyspeed 21-11-05 21:42

e ......prea frumoasa :shock: :shock: :shock:
imi place la nebunie :wink:

Mantra 14-06-06 10:15

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
ii super misto,inca un muscle car reusit.ce smecheros se deschide capota,dar nui practic

orlando 14-06-06 10:33

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
arata superb si interiorul si exteriorul...
ce sa mai zic de motorul pur american..
o bestie ;)

dexter_20 14-06-06 11:10

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
Eu ce sa mai zic... imi place dar pacat k la noi benzina e scumpa.....la cat consuma....trebuie sa mergi cu o cisterna in spate sau sa o alimentezi din mers, k unele avioane.

AK-ZER 30-06-06 11:34

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
woow... real muscle car... shi "trompetele" alea de admisie arata superb..

florin_cars 05-10-06 01:34

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
ma gandesc k acea capota..culiseaza mai mult spre fata...si atunci..pe langa estetica..e si functionala...
oricum..o bestie...si ce mult spatiu mai are de la engine..pana la radiator...si knd ne gandim la piticaniile alea japoneze care dupa ce k si au partz-partzul transversal..tot nu au loc, iar noima chiar deloc :wink:
MUSCLE RULLZZZZ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: POWER to the V:peace:

b_gt 07-10-06 00:12

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
super!!!:D

dreamer 07-10-06 00:50

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
Tare rau masina!

sebaaa 07-10-06 15:38

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
big block chevy!!!
mama ce marfa e..
misto

BogdanNZ 13-10-06 03:19

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
Masina asta merita un smiley si de la mine...:shock:
Extraordinara lucratura...I'm speechless

Bogdan_mb 13-10-06 13:14

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 575293)
oricum..o bestie...si ce mult spatiu mai are de la engine..pana la radiator..

Pai daca la careva nu ii ajunge cati cp are m-ai adauga un motor :lol: :lol: :lol: (glumesc)

Incredibil ce bine arata, foarte atent lucrata pana la ultimul detaliu. De as aveao , as dormi cu ea in camera :-)

mihai88 13-10-06 16:12

Re: Baldwin-Motion Camaro SuperCoupe @SEMA
 
orice comentariu nu isi are rostu la masina asta


superba din toate punctele de vedere


All times are GMT +2. The time now is 01:59.

- Copyright 2026 4Tuning