![]() |
::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Deci aici propun toate disputele !8)
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
pai ce sa mai .....BMW E CEL MAI TARE......:)):)):))
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
3 Attachment(s)
Masina suprema in duelul asta !
Va prezint bestia tuturor timpurilor !:twisted::shock: |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
poza 2 misto...plm stai sa caut si pe google ala...:))
dar ce sa mai caut ..il pun pe al meu...:)):)))):)))) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
2 Attachment(s)
Si ca posesorii de bmw sa vada ca se poate si cu OPEL va arat urmatorul URS!
Cuvintele sunt de prisos !:lol: BMW e30 LET ! http://www.tremek.com/forum/bmw-vide...bo-engine.html |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
are evacuarea cum aveam eu la pacura.....:)):)):))
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
una peste alta cit limbajul e cit de cit ok,ca de nu suntem la biserica,lasa topicul!!! |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
corect...la tine la garaj ajung majoriatea cazanelor:))....fa poze si vedem care cade din ele mai repede:))
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
n-are nimic.......fi corect........
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
3 Attachment(s)
Tractorul meu e bine primit aici?
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
tractoru care face ravagii !:lol:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
santule nu fi nesimtit si nu te ineca ca tiganu la mal o iei de buna sau teai vindut
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
bobi...ia adu tractoru ala sa vedem ce stie :)
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Peu depinde ce ai pt mine si-l aduc ca merge gratis...pana la trageri....nu ma uit la bani..:P |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
lasa ca ne intalnim live si vedem... ;)
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
1 Attachment(s)
Si inca o data Opel-ul se dovedeste util !:lol:
http://www.opel-voting.de/opel-forum...e-im-golf.html |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
3 Attachment(s)
Manta cu motor de bmw,omega cu v12 de bmw,ascona BMW turbo M30 528i engine
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
un s3 din 2001. si un GTI.
tu parca ai 535d sau 530d? |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
pai eu zic sa nu fii asa sigur :)
tu ai ceva cip? sau stock 235 de cai si 1700kg? noi...da :) amandoi...iar GTI (MK V) e muuult mai rau ca S3ul. in jur de ~1450-1500kg si 250cai (S3)-270cai (GTI) . PS:nu stiu daca ai facut deja asocierea dintre nick si persoana... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
deci.....
la categoria motor 2.0......opel este first la 150 cp tot opelul e primul si mai nou kadetul bate si vr6! si in ploiesti la categoria.....pana in 200cp opelul e pe podium ! |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Scrie undeva ca s-a dat verdictul final,s-a incheiat anul sa fie opel pe primu loc?Mai este pana se incheie anul.Astept cu nerabare sapt viitoare(sper sa nu mai fie ceata si mazga daia pe jos)si sa vedem ce fac cu tine Basule.
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Ne dam, nu e problema. Luam bataie iar nu e problema, revenim anul viitor cu ursu turbat si ne luam revansha :P Siu despre cine e vb. si cu okazia asta te salut ca nu te-am mai vazut de ceva timp. |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Eu te las sa te bucuri acum la sfarshit de an, ca la cate injectzii ti-a bagat toata lumea pe forum si pe strada, acum esti sub influentza lor. Nu uita... aderentza conteaza enorm prietene... 8) Intr-adevar dragii mei, mi-a dat BAS-ul un boooot :lol: (cam asta a fost distantza, nu? :rolleyes2) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Sa vedem ce face tractoru a zis ORBU !:lol:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Si ca sa se termine domne o data la categoria 2.0 8v sau 12v ma rog la bmw sper ca vectra sa iasa invingatoare!:D
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Niciodata nu o sa iasa opelul invigator.Ai vazut ce ziceau astia cand pleca cate o vectra pe portile uzinei?Citez:"a mai plecat o vectra,o vectra care e invatata sa piarda".Mare om,mari cuvinte.
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Nu se stie niciodata !
Oricum tu ce te bagi cu 2.5 ala stai acolo la clasa ta lasane pe noi astia categoria musca !8) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
din aceasta seara sant posesorul unui urs galben cu geamuri negre,4 usi, M-TEHN2, refacuta de la 0......
cred ca masina o cunoasteti deci mai usor cu opel ,vw, sau alte combinatii....:)) in pret am primit bonus un motor 2,5 24V DUBLU VANOS........deci in 2 sapt astept la start VR6,5,4......BASSURI........si alte masini de raceri:)) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Arde-te-ar focu' de padurar! Ai grija frate ca ursii astia cam ies noaptea si ataca prin oras... Periculosi nene!
Sa-l stapanesti sanatos Jakale!!! Nu poti sa te dai cu VR6-le ca nu mai am asigurare si daca tot vine iarna, il bag in garaj frate... Poate ne dam la primavara. ;) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
si nu ti-am dat un bot.....erai u cu botul la curul meu....( la scaunul soferului) deci ne-am dat cam de la acelasi nivel...si am castigat....!!!:peace: o sa vedem revansa...dar cred k la primavara....k nu mai e vreme de dat... poate pe schiuri..pe banere.......va astept prin poiana! sa-l stapanesti sanatos sakale.......! concurentza a crescut semnificativ..bravo baietzi! |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
daca te-ai dat cu TTul ala negru cabrio cu dungi galbene (225cp si 4x4+soft)...e bine..devine interesant, ca si eu l-am batut. la anu daca vrei cu ursu turbat tre sa astepti sa schimb si eu ceva hardware... hai ca d-abia astept :) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Pentru la anul pregateste ceva mai serios ca se anunta vremuri grele...:P |
| All times are GMT +2. The time now is 13:35. |
- Copyright 2026 4Tuning