Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Povocari! Cine vs. Cine? (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/96300-povocari-vs.html)

Villy ATS 03-11-08 23:43

Povocari! Cine vs. Cine?
 
Aici vom posta provocarile baieti


Sakine sambata seara ne vedem la vama sa vedem care trage mai bine..:)

Sakin 04-11-08 11:14

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
DONE ! tu o pregatesti iar sa traga pe benzina ? :D bv, eu o las pe gaz, prea multa bataie de cap, si ...s-asa tre`sa`i fac iar motoru` :)
sambata ca sambata, dar unde ?! :) la ce ora? :D

p.s.: vrei sa te dai cu dacia sau cu oltcitul ? :)

RD-Woo 04-11-08 15:05

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by Sakin (Post 1842831)
sambata ca sambata, dar unde?! la ce ora?

. . .
Quote:

Originally Posted by Villy ATS (Post 1842270)
sambata seara la vama


Villy ATS 11-11-08 13:16

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
acum il provoc pe baiatu` cu dacia alba FLN :)

Sakin 12-11-08 19:15

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
pic`....poc...cam liniste p-aici...a aflat taticu`c`au facut baieteii liniuţe cu masina lui`? :)

Pilif 13-11-08 01:10

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
astept provocari intre 170-200 cp................:bored:

Sakin 13-11-08 05:52

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cre`ca`pan`la urmatoarea intalnire o sa`mi rezolv si eu masina, sa pot sa merg pe benzina, nu tot pe gaz ca s-a vazut ca nu trage...nu ma provoaca nimeni ? :D nimeni-nimeni ? :D :-"

xanderrr 14-11-08 01:01

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
da de ce cand faceti o provocare...trebuie intai sa va scuzati?? ca stii nu-mi merge aia..ca am chiuloasa in pioneze(apropo ptr tipul cu chiuloasa)...:)..

Sakin 14-11-08 05:51

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by xanderrr (Post 1862858)
da dc cand faceti o provocare...trebuie intai sa va scuzati?? ca stii nu-mi merge aia..ca am chiuloasa in pioneze(apropo ptr tipul cu chiuloasa)...:)..

eu nu m-am scuzat...ai vazut ca si pe gaz m-am dat :D dar stie toata lumea ca pe gaz n-are nici o vlaga...mai ales ca am gazul sugrumat ...

urmatoarea intalnire ...cand ?

Villy ATS 18-11-08 20:31

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Urmatoarea intalnire sambata asta pe 22 11 2008 la vama, iar, ca sa discutam despre un nou loc.

xanderrr 19-11-08 14:54

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
da voi faceti intalniri din sapt in sapt???/ ce dracu ma... se satura lumea..nu mai vine....eu unul nu mai vin...si cativa din prietenii mei..adica sunt tot timpul aceleasi masini care se dau..si o ardem aiurea pe frig..

Sakin 19-11-08 16:18

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by xanderrr (Post 1874203)
da voi faceti intalniri din sapt in sapt???/ ce dracu ma... se satura lumea..nu mai vine....eu unul nu mai vin...si cativa din prietenii mei..adica sunt tot timpul aceleasi masini care se dau..si o ardem aiurea pe frig..

tu parca ziceai ca nu te mai dai :))) hai, te dai cu mine ? eu cu oltcitul :) eventual si cu dacia, ca acum pot sa-i dau si eu pe benzina, nu gaz d-ala puturos ;)
si btw...cand te-ntalnesti o sambata, o sambata nu, si dup-aia te-ntalnesti urmatoarea sambata, crede-ma pe cuvant ca trec 2 saptamani ! :) asa m-a invatat pe mine la scoala

xanderrr 19-11-08 22:21

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
sakine...te rog....ma abtin....

87DFL 29-11-08 10:55

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
salut baieti si scuze pentru intarziere dar nu prea am mai fost prin tara.acum am si eu masina gata cu ambreaj nou dar numai imi merge cipul:(deci la 90 de cp ma bag si eu astept provocari

Sakin 29-11-08 23:27

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by 87DFL (Post 1892799)
salut baieti si scuze pentru intarziere dar nu prea am mai fost prin tara.acum am si eu masina gata cu ambreaj nou dar numai imi merge cipul:(deci la 90 de cp ma bag si eu astept provocari

pai hai ma baga-te :) lipeste-i firu ala la chip si-o sa mearga...;) te-au sabotat aia in service ;)

bogdan matei 30-11-08 00:03

mateibogdan2007....sa imi da-ti add;)...vb pe mess pt detalii...;)

sakine...esti online?

ceva la 90cp!atata vreau sa vad ce ii poate capul la a mea.... un hyundai accent 1.4!care se incumeta?....am glumit baieti...daca se baga careva...lasati mesaj si va rasp....

Sakin 30-11-08 10:54

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
hyundai accent 1.4 ? :) de ce nu incerci cu baiatul ala cu dacia aia rea neagra ? :) cica fuge aia. sau ai 1.4 16v? :) in cazul de 1.4 16v, ti-l recomand pe dfl :) cam aceleasi puteri ;) auzi....te cunosc de undeva?
p.s.: da-mi add pe mess : alex_v_4u

87DFL 30-11-08 11:45

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
da sakyne vb cu baiatu daca vrea sa ma dau cu el cu hyundaiul .sa imi dea add florin_dobrin20 sa stabilim

mani4k 30-11-08 12:24

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
matei te provoc! 1.4 8v 75cp

bogdan matei 30-11-08 15:38

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
mateibogdan2007.....pt detalii.....mania4k....in seara asta la 22.30...veche vama si acolo vedem noi....

xanderrr 01-12-08 21:33

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
data viitoare cand vreti sa va aranjati ceva....abtineti-va

aleks 02-12-08 16:17

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
imi cer scuze pentru micile corecturi de pe posturi, va rog doar sa scrieti normal, desi dureaza poate 2-3 secunde in plus in total la o postare, si deasemeni va rog sa nu va certati pe topicuri, nu foloseste nimanui, cream doar tensiuni :)

bellu_84tim 07-12-08 09:39

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
astept provocari. 90cp(am un vectra A de 1.8), 130cp(ursul cabrio 320i), 150cp(pisica 320i)

emylyo 12-01-09 21:39

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Te provoc eu?198-200cp.Sa dea caldura ca e decapotabila.

Pilif 12-01-09 22:03

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by emylyo (Post 1976794)
Te provoc eu?198-200cp.Sa dea caldura ca e decapotabila.

zi si tu ce masina ai????

bellu_84tim 12-01-09 22:48

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by Pilif (Post 1976886)
zi si tu ce masina ai????

ti-e frica dodoi?

emylyo 12-01-09 23:11

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Moto!Glumeam!Nu exista masina care sa faca moto din start de pe loc pe 402 m.Daca se ofera cineva totusi ma deplasez!Suzuki gsx1300rx H este mobra!

Renault RS 13-01-09 11:52

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
:D vezi ca exista cateva masini care fac motocicleta din orice pozitie :d . Eu am curaj sa fac cu tine .....dar stabilesc eu locul , si nu pe 400m ....pe cativa km :d

emylyo 13-01-09 21:28

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Ma refeream strict la provocarile pe 402 m.Exista posibilitate ca Veyron,Zonda sau Porsche gt turbo sa se tina un pic.Cu Lamborghini am testat cu 900rr intre 2 semafoare si nu a avut sanse.Cand distanta se mareste pe linie dreapta diferenta o face doar top speedul care la mine este de vreo 300-indicati de ceas,gps-ul indica cam 293-294.Pe curbe cu masinile se dau numai profesionistii.Din pacate dintre noi numai unul este profesionist.Daca am fii avut un circuit stardal incercam,dar pe traseu virajat putem incerca doar de amorul artei pentru ca intra in uz circulatia preventiva.Am zis-o bine!Astept vara sa testam piesele cu plecare din mers de la 150-160 in a-6-a sa vedem ce au reusit cei de la Yamaha sa faca.

Renault RS 14-01-09 11:08

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Sa vina caldura si vedem ce face R1 :D , eu ma refeream la o tura cu ...Clio ala micu .......si pe coborarea de la poiana . Pentru ca amadoi stim punctele slabe ale jucariei cu 2 rotzi :D, iar cliutza sta bine bine pe viraje , surprinzator de bine

Villy ATS 10-02-09 10:36

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Sa incalzit. asfaltul e uscat pe cele mai importante portiuni, saptamana asta o sa ne intalnim toti membri 4tuning Slobozia(pt mai multe detalii privind locul si ora dati add: "villy_dragosh" si va anunt acolo). Incepeti provocarile.
Eu accept provocare de la orice masina!

Sakin 10-02-09 21:20

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by Villy ATS (Post 2053727)
Sa incalzit. asfaltul e uscat pe cele mai importante portiuni, saptamana asta o sa ne intalnim toti membri 4tuning Slobozia(pt mai multe detalii privind locul si ora dati add: "villy_dragosh" si va anunt acolo). Incepeti provocarile.
Eu accept provocare de la orice masina!

ne dam iar ? :)

Villy ATS 27-03-09 17:18

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cand vrei tu!!:lol:

DannY_SmekeruL 28-03-09 00:39

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
villy accepti o provocare de la FHB?
PS: Accept orice provocare de la masini de pana in 100CP dai si mai mult.

Villy ATS 28-03-09 10:00

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Sigur!

xanderrr 28-03-09 20:44

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
dane...termin cu rodajul...si ne dam;)...neaparat...

DannY_SmekeruL 28-03-09 21:54

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cum sa nu.abea astept sa vad ce stie alpinul sa faca :)

xanderrr 01-04-09 11:21

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
dane...eu mai am cativa km si termin:) adik...urmeaza un drum la breaza:) sambata...si pe urma schimb uleiul si mai fac cateva nebunii:P ...astept sa termini si tu rodajul...si...sa vedem ce pot nebuniile astea:P

DannY_SmekeruL 01-04-09 14:45

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cum am terminat cu rodajul ne dam,apropo poate sambata treci pe la mine sa ma ajuti sa urc motorul ca nu prea am cu cine.

Brady VXW 01-04-09 23:04

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
ATS....te astept la urmatoarea intalnire sa terminam ce am inceput mai de mult :D


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning