![]() |
Povocari! Cine vs. Cine?
Aici vom posta provocarile baieti
Sakine sambata seara ne vedem la vama sa vedem care trage mai bine..:) |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
DONE ! tu o pregatesti iar sa traga pe benzina ? :D bv, eu o las pe gaz, prea multa bataie de cap, si ...s-asa tre`sa`i fac iar motoru` :)
sambata ca sambata, dar unde ?! :) la ce ora? :D p.s.: vrei sa te dai cu dacia sau cu oltcitul ? :) |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
acum il provoc pe baiatu` cu dacia alba FLN :)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
pic`....poc...cam liniste p-aici...a aflat taticu`c`au facut baieteii liniuţe cu masina lui`? :)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
astept provocari intre 170-200 cp................:bored:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cre`ca`pan`la urmatoarea intalnire o sa`mi rezolv si eu masina, sa pot sa merg pe benzina, nu tot pe gaz ca s-a vazut ca nu trage...nu ma provoaca nimeni ? :D nimeni-nimeni ? :D :-"
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
da de ce cand faceti o provocare...trebuie intai sa va scuzati?? ca stii nu-mi merge aia..ca am chiuloasa in pioneze(apropo ptr tipul cu chiuloasa)...:)..
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
urmatoarea intalnire ...cand ? |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Urmatoarea intalnire sambata asta pe 22 11 2008 la vama, iar, ca sa discutam despre un nou loc.
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
da voi faceti intalniri din sapt in sapt???/ ce dracu ma... se satura lumea..nu mai vine....eu unul nu mai vin...si cativa din prietenii mei..adica sunt tot timpul aceleasi masini care se dau..si o ardem aiurea pe frig..
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
si btw...cand te-ntalnesti o sambata, o sambata nu, si dup-aia te-ntalnesti urmatoarea sambata, crede-ma pe cuvant ca trec 2 saptamani ! :) asa m-a invatat pe mine la scoala |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
sakine...te rog....ma abtin....
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
salut baieti si scuze pentru intarziere dar nu prea am mai fost prin tara.acum am si eu masina gata cu ambreaj nou dar numai imi merge cipul:(deci la 90 de cp ma bag si eu astept provocari
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
mateibogdan2007....sa imi da-ti add;)...vb pe mess pt detalii...;)
sakine...esti online? ceva la 90cp!atata vreau sa vad ce ii poate capul la a mea.... un hyundai accent 1.4!care se incumeta?....am glumit baieti...daca se baga careva...lasati mesaj si va rasp.... |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
hyundai accent 1.4 ? :) de ce nu incerci cu baiatul ala cu dacia aia rea neagra ? :) cica fuge aia. sau ai 1.4 16v? :) in cazul de 1.4 16v, ti-l recomand pe dfl :) cam aceleasi puteri ;) auzi....te cunosc de undeva?
p.s.: da-mi add pe mess : alex_v_4u |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
da sakyne vb cu baiatu daca vrea sa ma dau cu el cu hyundaiul .sa imi dea add florin_dobrin20 sa stabilim
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
matei te provoc! 1.4 8v 75cp
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
mateibogdan2007.....pt detalii.....mania4k....in seara asta la 22.30...veche vama si acolo vedem noi....
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
data viitoare cand vreti sa va aranjati ceva....abtineti-va
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
imi cer scuze pentru micile corecturi de pe posturi, va rog doar sa scrieti normal, desi dureaza poate 2-3 secunde in plus in total la o postare, si deasemeni va rog sa nu va certati pe topicuri, nu foloseste nimanui, cream doar tensiuni :)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
astept provocari. 90cp(am un vectra A de 1.8), 130cp(ursul cabrio 320i), 150cp(pisica 320i)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Te provoc eu?198-200cp.Sa dea caldura ca e decapotabila.
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Moto!Glumeam!Nu exista masina care sa faca moto din start de pe loc pe 402 m.Daca se ofera cineva totusi ma deplasez!Suzuki gsx1300rx H este mobra!
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
:D vezi ca exista cateva masini care fac motocicleta din orice pozitie :d . Eu am curaj sa fac cu tine .....dar stabilesc eu locul , si nu pe 400m ....pe cativa km :d
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Ma refeream strict la provocarile pe 402 m.Exista posibilitate ca Veyron,Zonda sau Porsche gt turbo sa se tina un pic.Cu Lamborghini am testat cu 900rr intre 2 semafoare si nu a avut sanse.Cand distanta se mareste pe linie dreapta diferenta o face doar top speedul care la mine este de vreo 300-indicati de ceas,gps-ul indica cam 293-294.Pe curbe cu masinile se dau numai profesionistii.Din pacate dintre noi numai unul este profesionist.Daca am fii avut un circuit stardal incercam,dar pe traseu virajat putem incerca doar de amorul artei pentru ca intra in uz circulatia preventiva.Am zis-o bine!Astept vara sa testam piesele cu plecare din mers de la 150-160 in a-6-a sa vedem ce au reusit cei de la Yamaha sa faca.
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Sa vina caldura si vedem ce face R1 :D , eu ma refeream la o tura cu ...Clio ala micu .......si pe coborarea de la poiana . Pentru ca amadoi stim punctele slabe ale jucariei cu 2 rotzi :D, iar cliutza sta bine bine pe viraje , surprinzator de bine
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Sa incalzit. asfaltul e uscat pe cele mai importante portiuni, saptamana asta o sa ne intalnim toti membri 4tuning Slobozia(pt mai multe detalii privind locul si ora dati add: "villy_dragosh" si va anunt acolo). Incepeti provocarile.
Eu accept provocare de la orice masina! |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cand vrei tu!!:lol:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
villy accepti o provocare de la FHB?
PS: Accept orice provocare de la masini de pana in 100CP dai si mai mult. |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Sigur!
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
dane...termin cu rodajul...si ne dam;)...neaparat...
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cum sa nu.abea astept sa vad ce stie alpinul sa faca :)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
dane...eu mai am cativa km si termin:) adik...urmeaza un drum la breaza:) sambata...si pe urma schimb uleiul si mai fac cateva nebunii:P ...astept sa termini si tu rodajul...si...sa vedem ce pot nebuniile astea:P
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cum am terminat cu rodajul ne dam,apropo poate sambata treci pe la mine sa ma ajuti sa urc motorul ca nu prea am cu cine.
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
ATS....te astept la urmatoarea intalnire sa terminam ce am inceput mai de mult :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning