Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Tuning Solenza (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/9485-tuning-solenza.html)

Alexutzzz 04-11-05 21:02

Tuning Solenza
 
3 Attachment(s)
arata super bine, unicat , dupa vopsire cred ca va fi cea mai frumoasa solenza din tara e bestiala
respect pentru posesor

cls21b_EVO 04-11-05 23:54

Oho...mosule !! Asa daaaa !! O singura obiectie... ELERONU , e f. urat si dupa parerea mea nu si are locul pe slz. Dar dak omului ia placut ...F BINE ! Asadar felicitari posesorului !

TigraPower 08-11-05 10:35

pozele sunt cam vechi...stiu masina..e din cta...masina e vopsita..e toata fakuta....din vara
:roll:

mike20 08-11-05 23:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TigraPower\"
pozele sunt cam vechi...stiu masina..e din cta...masina e vopsita..e toata fakuta....din vara
:roll:

esti sigur ??? yo cred ca vb despre alta solenza :wink:

Alexutzzz 08-11-05 23:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TigraPower\"
pozele sunt cam vechi...stiu masina..e din cta...masina e vopsita..e toata fakuta....din vara
:roll:

yo cred ca dumneata vorbesti ca sa faci posturi ,de ce nu te uiti macar la numere ?? se pare ca pe forum sunt multi bagatori de seama

sorry de OFF TOPIC

TigraPower 10-11-05 17:11

hmm..poate e o greseala...dar exact solenza ca asta umbla pe straziile din bucuresti...identic !!! tot alba....! :roll:

cata_tm 14-11-05 01:06

shake it, baby
 
si uite asa, cei care chiar au bun-gust, fac ca si o masina care nu bate recordurile de frumusete, sa arate uimitor de bine. daca baga cva si sub capota, e de laudat.

oricum, felicitari posesorului!!!

Danny-future STN 14-11-05 20:33

Misto kit-ul exterior, o vopsea totala mishto si ar fi chiar supeeer misto pt o solenza, care nu e o masina prea urata

axxro 18-12-05 13:15

oare are lucrat si motoru' ,tare as vrea sa aflu, oricum sistemu' ala de evacuare ar sta perfect pe un motor valabil. oare cum suna?

Most_Wanted 23-12-05 01:51

Sa o vedem la final cum o sa iasa

axxro 23-12-05 09:37

1 Attachment(s)
este vopsita. uitati aici :arrow:

axxro 23-12-05 09:39

1 Attachment(s)
scuze ca le pun pozele pe posturi diferite da nu stiu sa le pun altcumva

axxro 23-12-05 09:43

1 Attachment(s)
si ultima poza :arrow:

Gabi 23-12-05 09:44

Frumoasa foc, mai ales din cauza culoarii asteia... turbate :)

PS: axxro - dupa ce-ai uploadat o poza, optiunea de upload este inca valabila, sub mesaj.

claudiu lucian 24-12-05 00:28

super smechera. [ark ii trebuia macar o masca fara emblema :roll:

GolfuletzS 24-12-05 07:34

mult prea frumoasaaa :oops:

ps: axxro e masina ta?

axxro 24-12-05 10:25

1 Attachment(s)
nui masina mea :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . am gasit pozele tot aici pe forum pe undeva. sncer, mie numi prea place culoarea, da' gusturile nu se discuta :evil: , as vrea sa vad o masina in tara vopsita in negru mat.ceva in genu asta :arrow:

GRIGO 24-12-05 18:51

oau frate super tare solenza aia
moarte curata culoarea aia
super marfa

anndi 26-12-05 16:21

frumoasa solnita! dar spoileru din fata nu prea imi place(e cam prea rotund) si daca mere ca o solenza normala fara modif la motor chiar mai prost ca are roti cam late pt un motor de 75 de cai, e pacat. bravo pt aspectul esterior!

AlucarD. 26-12-05 21:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TigraPower\"
pozele sunt cam vechi...stiu masina..e din cta...masina e vopsita..e toata fakuta....din vara
:roll:

hmm..poate e o greseala...dar exact solenza ca asta umbla pe straziile din bucuresti...identic !!! tot alba....! (Tot el a zis-o) Omu e pus la Deruta..
Este Super Frumoasa Culoarea Solentzei......vreau sa o vad si pe strada ..... Axxaro.....super negru ala mat....cu stopuri LEXUS....si Faruri Angel Eyes .......Forzza Dacia..... masina poporului sa o ducem cat mai sus si sa o facem cunoscuta !!!

eastalex 29-12-05 20:34

2 Attachment(s)
un rahat din mures

MadeInRo 30-12-05 18:55

mashina dupa parerea mea este urata dar dak stapanului ii place nu ar trebu sa vorbim(gustutile nu se discuta) :D

Gabi 30-12-05 19:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"eastalex\"
un rahat din mures

Da, frate! Foarte \"tuningata\" :lol:

B-14-BYE 30-12-05 19:47

sal
 
ador tuningul asta cu autocolant :D e cel mai necostisitor :))

axxro 07-01-06 22:17

foarte tunata masinuta. chestia ii ca pragurile is puse si invers ( sau asa se simte mai original :wink: )

sandrin 06-02-06 17:20

2 Attachment(s)
o solenza modificata ... :arrow: :arrow: , pozele le-am gasit tot pe un forum parca... :?
Dupa parerea mea le intrece cu mult pe celelalte intalnite pana acum :roll: , voi ce ziceti ? :wink:

=Virus= 06-02-06 17:53

Super frumoasa solenza albastra. Totusi, parca i-ar trebui alt eleron :?

CT-84-DiN 06-02-06 18:48

Frumoasa masina.

O sugestie: scote si semnul si lasa plasa neagra la masca....va avea un aer mai agresit.

N3bun3L 26-03-06 17:51

Re: Tuning solenza
 
marfa masina cat ai bagat in ea? sistem audio aiceva pe ea? iar motorul cum suna ceva nou pe la motor e ?

MANTUS 27-03-06 01:28

Re: Tuning solenza
 
ce-i fain si lu' Dumnezeu ii place!!!!!!!!!!!

ionut17 27-03-06 19:34

Re: Tuning solenza
 
24 Attachment(s)
cateva poze

cipri4n 27-03-06 19:53

Re: Tuning solenza
 
tare mashina da` stikeru` ala de pe geamu` din spate.....ii stupid....in rest e tare....jantele ar putea fi mai mari totush`....cea portocalie....prima....

cipri4n 27-03-06 20:00

Re: Tuning solenza
 
eleronu` de pe sulentza albastra e prea tare...sh` jantele....marfa...

Daedalus 27-03-06 23:20

Re: Tuning solenza
 
Super Solenzele, nu toate, dar majoritatea arata chiar f. bine. Cea mai smechera este cea din stanga sus, aia rosie care e inclinata rau, e umblata bine la motor, nu stiu ce a facut tipul la ea dar rupe masinuta aia.

Psycho 27-03-06 23:35

Re: Tuning solenza
 
e mashina lu andu .. area cip evacuare jante ... filtru sport .. am zis k avea k acu nu mai are .. e vanduta

sandrin 29-03-06 10:31

Re: Tuning solenza
 
din toate de mai sus cea mai reusita mi se pare slza albastra, jenti super tari, tobele dau f.bine.
E o slza in cta tot albastra cu jenti albastre si cu niste viniluri pe ea sau tatuaj ceva... prea misto trage motoru, rupe.

Psycho 29-03-06 11:15

Re: Tuning solenza
 
e vorba de solenza lu romeo ?!

bano 29-03-06 15:08

Re: Tuning solenza
 
solnita albastra marfa si aia rosie botu o cam strica an BH cam multe masini tunate bine .si aia rosie din stanga la motor am vazuto

Twenty-One 29-03-06 20:36

Re: Tuning solenza
 
e super, mai ales spatele, dar parca nu merge capota

FIGHET 30-03-06 12:36

Re: Tuning solenza
 
totusi Solenza arata destul de nervoasa cind este tunata chiar mai bine ca o gramada de masini cu pretenti mult mai mari!!!!
SOLENZA CU ADEVARAT SUNT FRUMOASE


All times are GMT +2. The time now is 16:10.

- Copyright 2026 4Tuning