![]() |
E36 - 318IS - Playstation
7 Attachment(s)
:lol: ...deci, va prezint masina mea ...in timp ce altii se "lauda" cu piele, clime, dvd'uri, lcd'uri si alte materiale si obiecte ce inrautatesc sportivitatea unui autovehicul... eu ma laud cu:
Volan, pedale, 2 scaune, maneta viteza... si cam atat :-P ...ok lasand gluma la o parte, masina este un BMW E36 318IS Coupe din 1994 cu 200.000 km, 138 cai de fabrica (125 reali :lol: ) , 1380 kile cand am cumparato' , 1240 kile in momentul de fata. Planuri de viitor: 220 cai, 1200 kile :oops: |
Re: BMW E36 318IS - Playstation
frumoasa pisica .o parere: bara spate M!! si ai planuri de viitor frumoase ;)
|
Re: BMW E36 318IS - Playstation
vezi ca se poate...ti-ai facut topic pan la urma:)
sa pui poze si cu interiorul..sa vada oamenii cum se usureaza masina:)). DTM style:P |
Re: E36 - 318IS - Playstation
hai ca vad ca a inceput constanta sa faca o figura frumoasa in randul E36.
vrem poze la interior :-) |
Re: E36 - 318IS - Playstation
de ce avea 1380 kg ? un 318is are de fabrica 1240
ar da foarte bine cu proiectoare,bara spate M,oglinzi M,nari facelift toba aia japan style nu prea merge pe bavarez,in rest foarte frumoasa masina,culoarea imi place la nebunie :bunch: |
Re: E36 - 318IS - Playstation
...masina are in talon 1250 kg. Real pe cantar, cu plinul facut si cu mine la volan 1380 kile (am uitat sa precizez asta), in momentul de fata, cu plinul facut si cu mine la volan 1240 kile.
Toba japan style nu merge MOMENTAN, pe viitor ai sa vezi ca merge, ai putina rabdare, in masina or sa intre multe japan parts :P |
Re: E36 - 318IS - Playstation
foarte frumoasa masina, dar urla saraca dupa niste proiectoare macar
niste poze cu inetriorul nu ai?? ce culoare este?? |
Re: E36 - 318IS - Playstation
...poate sa urle si sa tzipe pana nu mai poate :lol: ...proiectoare nu o sa primeasca, nici E46 CSL nu are... nici ea nu o sa aibe :lol:
Interiorul este aceeasi culoare ca si exteriorul si bordul cam chel :) o sa pun niste poze... dar mai intai trebuie sa le fac. |
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
1 Attachment(s)
Quote:
arata mult mai decent decat capacele alea |
Re: E36 - 318IS - Playstation
frumos, cred ca suna bine cu toba aceea.
Ce consum ai la el? |
Re: E36 - 318IS - Playstation
ma nene tuningul la pisik insemna m-paket si atat ???? bag p.... in paket si gata a inebunit forumu` cum apare o pisik cum frate nu e bine pune bara de m eleron de x si proiectoare de z ... frate vezi ca proiectoarele atarna sparge-le geamu si monteaza-le asa sunt mai usoare :))
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
propietarul e putin plecat din tara..si nu va poate raspunde momentan...
PS: va zic eu un secret:)...dupa ce se intoarce cata....o sa apara o schimbare destul de mare la masina:) dar il las pe el sa va zica:D |
Re: E36 - 318IS - Playstation
masina arata prea bine cunosc propietarul implicit si masina ...se vrea o scaderea in greutate drastica de aceea renunta la multe din placerile unei masini ...de exemplu radio cd AC proiectoare etc etc ...masina areata prea bine in real life !
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Salutari la toata lumea si merci ptr. comentarii. Nu prea am acces la net de unde sunt :( ...in fine, saptamana viitoare sunt sanse mari sa fiu in tzara si... o sa inceapa si lucru la masina :) ...abia astept, au mai fost achizitionate niste piese pentru masina de unde sunt acum.
Am sa mai urc cateva poze cand ajung in tzara, sa vedeti mai exact ce si cum :D Bafta all. Sa ne vedem cu bine. |
Re: E36 - 318IS - Playstation
...si inca ceva, masina nu va primi m-paket !
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
un sfat.Lasa asa exterioru baga-te pe la motor ;)
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
ai nimerit-o ;)
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Sunt curios de unde o sa scoti tu 220 de cai dintr`un 318is :)
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
filtru sport si finala racing:)))) lol
o sa vezi;) |
Re: E36 - 318IS - Playstation
Foarte tare masinuta......Poate facem si noi un club al pisicutelor in CT.....multa bafta cu masina....si drumuri bune ca e vai de noi....:rolleyes2
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
1 Attachment(s)
Am eu un kit sa faci masina de 220cp:D.......hai ca il dau ieftin:D:D:D:D:
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
ma pe unde gasesc si eu gume d-alea prin buc ? |
Re: E36 - 318IS - Playstation
si eu am cautat inebunit...si cand intru la mare intrun mic magazin si le vad..am crezut ca visez..am luat 2 cutii a cate 100 bucati..
dintre care mai am vreo 20 gume...multe le am dat pe la prieteni toti vroiam cate 1 2 3 :)) super tari,miros beton si au super gust...doar ca tin 1 minut maxim 2.. in legatura cu masina...e dragutza...dar nu e masina la care DACA UMBLI LA KILOGRAME,cresti performantele.. |
Re: E36 - 318IS - Playstation
@gelu_r ...sti cum sta langa un 2.5i n-ai idee !
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
imi imaginez ce viril este ursu' :)
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
1 Attachment(s)
...cateva lucruri cumparate ptr. pisica :-)
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
hai baga toate lucrurile in traista si vino acasa:)) sa ne apucam odata de treaba:)
frumos rau e tot volanul. si pan la urma vad ca ai luat si iridium-urile vezi cu ce cadouri mai vi de acolo:D |
Re: E36 - 318IS - Playstation
1 Attachment(s)
...ieri am ajuns acasa.
O poza cu interiorul. |
Re: E36 - 318IS - Playstation
cataline ...o cutie automata si e tambal masina :))))) asta`i tot ce-i mai lipsea !
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
vai sa-mi fwt una.
cat de tare pot fi volanul si consola... mai lipseste un ingnition switch si e direct masina de razboi ... f tare. felicitari pentru decizia de a NU pune ca toti empachet. |
Re: E36 - 318IS - Playstation
4 Attachment(s)
va prezint sursa celor 220 cai.
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
This is not a car ...this is a 1200 kg's PLAYSTATION :-P
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
trebuia sa tii secret turbolika :> si sa dezvalui cand era deja montata ....
multa bafta frate cu aia 220bhp+ |
Re: E36 - 318IS - Playstation
galeria aia nu este pt 6 cilindri ? ... doar intreb nu ma pricep asa mult la kituri turbo
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
Quote:
|
Re: E36 - 318IS - Playstation
intercoolerul ce dimensiuni are ? si softul unde o sa il faci ? pui si boost control ?:D succes si sa auzim numai de bine !
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:55. |
- Copyright 2026 4Tuning