Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   lucrari la comanda Cluj Napoca (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/92775-lucrari-comanda-cluj-napoca.html)

bobe 02-10-08 00:50

lucrari la comanda Cluj Napoca
 
29 Attachment(s)
body kituri unicate pr orice model de masina,interioare din fbra de sticla.sonorizari ,incinte pt orice tip de difuzor si incinte pt competitii:db drag.emma...etc,sistem de fum pt masina...etc0727138323

bobe 02-10-08 01:05

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
17 Attachment(s)
si altele

molady11 02-10-08 13:29

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
cat mar costa sta fac body chit doar exterior la un renault 11 cu 2 usi ?? ceva simplut si cu spatele cum ai facut la renaultu de mai sus cu nr SPL , astept rasp pe privat:rolleyes2:?:

bobe 02-10-08 15:18

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by molady11 (Post 1788414)
cat mar costa sta fac body chit doar exterior la un renault 11 cu 2 usi ?? ceva simplut si cu spatele cum ai facut la renaultu de mai sus cu nr SPL , astept rasp pe privat:rolleyes2:?:

se rezolva...:D

loveHonda 06-10-08 19:10

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Bobe arunca o privire pe link-ul asta poate ma poti ajuta tu cu aceasta problema :) mersi

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...68#post1795668

bobe 13-10-08 16:52

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bobe (Post 1787848)
si altele

:shock: 800 euro body kitul complet.

Alecs76 14-10-08 19:14

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
ma intereseaza un bodykit ptr un ford focus 2002....fata si spate...cat costa si cat dureaza lucrarea.

bobe 15-10-08 11:22

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by Alecs76 (Post 1808720)
ma intereseaza un bodykit ptr un ford focus 2002....fata si spate...cat costa si cat dureaza lucrarea.

punemi o poza si aratami cum vrei si dupaceea iti spun pretul:D.,nu dureaza mult,un spolier incepe de la 200 euro in sus:)

ReDDeMoN 11-11-08 16:45

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
ma intereseaza o bara spate pt un clio 2 2002 sedan ......la ce pret ar fi ???....

B-14-BYE 28-11-08 06:55

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
tu lucrezi cu razvan din bucuresti ? sau va trimiteti doar matritzele?

bobe 24-12-08 09:32

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1890798)
tu lucrezi cu razvan din bucuresti ? sau va trimiteti doar matritzele?

nici una nici alta...:!:

B-14-BYE 24-12-08 09:50

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
pai vad ca ai pus poze cu masini facute d el.. unele dintre ele. a fost si el la cluj mai demult de a ajutat la porche ala ff umflat.. si poza cu celica e facuta de la el de la garaj.. aia rosie cu kitu veilside

bobe 24-12-08 09:58

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
te inseli

B-14-BYE 24-12-08 10:18

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
1 Attachment(s)
inseamna ca te lauzi cu masini facute de altii.. nush cum sa iti zic.. poza asta e facuta chiar d mine

Alecs76 24-12-08 13:22

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
si cortina s-a lasat.....

B-14-BYE 24-12-08 15:14

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
e tipic romanesc.. faci o masina si restu le iei dupa net.. si te lauzi ca uite ce amf acut si cum a iesit.. nu zic ca nu face fibra si poate lucreaza chiar bine. dar e urat sa pui poze cu masini facute de altii..sincer

Alecs76 24-12-08 16:49

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
au venit sarbatorile,fi mai indulgent...omul si-a facut un portofoliu,si a dat exemplu si masina voastra ca poate sa creeze la fel....la multi ani tuturor !

Kent8 24-12-08 21:52

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
sincer, nu stiu ce sa`ti spun.
sunt din cluj, cunosc multa lume care lucreaza din fibra si in fibra, face incinte etc etc...dar pe tine nu te cunosc.
vad ca ai garaj, atelier, atelierul mi se pare cunoscut, seamana cu a lui smoke...dar nu stiu ce sa zic.
chiar as fi curios unde lucrezi, ca poate mi`ai afce si mie una alta.
a, nu ma lua drept carcotas sau rau intentionat, incercam doar sa aflu una alta.

bobe 28-12-08 09:20

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by Kent8 (Post 1940579)
sincer, nu stiu ce sa`ti spun.
sunt din cluj, cunosc multa lume care lucreaza din fibra si in fibra, face incinte etc etc...dar pe tine nu te cunosc.
vad ca ai garaj, atelier, atelierul mi se pare cunoscut, seamana cu a lui smoke...dar nu stiu ce sa zic.
chiar as fi curios unde lucrezi, ca poate mi`ai afce si mie una alta.
a, nu ma lua drept carcotas sau rau intentionat, incercam doar sa aflu una alta.

manastur,0727138323

bobe 28-12-08 09:23

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
:!:
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1939906)
e tipic romanesc.. faci o masina si restu le iei dupa net.. si te lauzi ca uite ce amf acut si cum a iesit.. nu zic ca nu face fibra si poate lucreaza chiar bine. dar e urat sa pui poze cu masini facute de altii..sincer

bai catelus,veziti de ale tale si stai in bancuta ta si nu vb aiurea ca am muncit i2 ani de zile in bucuresti,si am experienta de ani de zile pe cand tu ai vazut 3 masini deja dai sfaturi.oprestete......tipic romanesc

B-14-BYE 28-12-08 11:17

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
eu zic ca la tine e tipic romanesc baiatule.. faci 1 masina si restu le iei dupa net ca sa te lauzi pe aici.. de cand e facuta celica aia rosie de tine ? puteai sa zici foarte frumos ca am si eu kitul acesta de bari.. nu ca ai facut-o tu..

bobe 28-12-08 11:25

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1945593)
eu zic ca la tine e tipic romanesc baiatule.. faci 1 masina si restu le iei dupa net ca sa te lauzi pe aici.. de cand e facuta celica aia rosie de tine ? puteai sa zici foarte frumos ca am si eu kitul acesta de bari.. nu ca ai facut-o tu..

le am si kitul de bertone si cel e la veilside de toyota celica si am montat destule,care e problema ta? oprestete cu ***urile astea :evil:

Lil' D 02-01-09 10:33

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1939417)
inseamna ca te lauzi cu masini facute de altii.. nush cum sa iti zic.. poza asta e facuta chiar d mine

Mai sunt si 2 poze cu Subaru Hertz/Audison...care s-a facut de ceva vreme...

B-14-BYE 02-01-09 10:50

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
masina aia este alui radu.. alt prieten deal meu care sigur nu a ajuns la el in cluj sa isi faca masina..:)

GYM 02-01-09 10:53

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1952738)
masina aia este alui radu.. alt prieten deal meu care sigur nu a ajuns la el in cluj sa isi faca masina..:)

Nu mai fii asa sigur ;)

Lil' D 02-01-09 11:02

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1952738)
masina aia este alui radu.. alt prieten deal meu care sigur nu a ajuns la el in cluj sa isi faca masina..:)

E in Cluj facuta.
Poate bobe a lucrat la ea...in caz ca asa e, imi pregatesc cenusa sa imi pun in cap :oops:

alex MG ZR 160 02-01-09 11:31

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
confirmam ca subaru a lu radu -hertz e facuta la cluj in garaj la sfigo iar bobe a lucrat la ea:) ca si o alta masina clk lu cabral.

B-14-BYE 02-01-09 11:46

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
atunci imi cer scuze.. dar celica aia nu e facuta d el :))

KTL_168 04-01-09 20:21

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Fratele, am si eu un vectra b pt tine... Tot ce vreau de la tine e sa-mi zici un pretz sigur si bun pt o lucrare full, cred ca intelegi ce vreau sa zic... aripi umflate si tot tacamul. Momentan nu sunt in tara, dar intentionez sa vin in curand si sa-mi aleg pe cineva care sa imi lucreze masina intr-un stil adevarat. Astept pretul si niste imagini cu ceea ce ai putea sa faci, eu nu prefer un anume kit, vreau doar ce e mai frumos;)

Sir. Kid 05-01-09 10:48

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1952824)
atunci imi cer scuze.. dar celica aia nu e facuta d el :))

Celica aia e facuta la razvan!
In plus se vede si in poza ca ala e garajul lui razvan! :)

DaNuTzU' 10-01-09 15:57

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
mah oamenilor frana!!! bobe lucreaza in fibra de ceva vreme si kent8 cand bobe lucra in fibra tu invatai sa schimbi bujii;)

B-14-BYE 10-01-09 23:41

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
un mesaj pt bobe de la razvan..
a zis ca daca mai pui poze cu masini facute de el.. vine dupa tine la cj si te invata cum sa nu mai lucrezi in fibra:)) cand a venit razvan in cluj va invatat sa lucrati in fibra.. si acum sunteti toti tare in gura..

bobe 11-01-09 03:53

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1971718)
un mesaj pt bobe de la razvan..
a zis ca daca mai pui poze cu masini facute de el.. vine dupa tine la cj si te invata cum sa nu mai lucrezi in fibra:)) cand a venit razvan in cluj va invatat sa lucrati in fibra.. si acum sunteti toti tare in gura..

spunei sa n fie tare in gura si sasi vada de ale lui cu vitejile astea de lingau ,si pt tine as zice sa te opresti sa nu mai mananci atata ***

donbaxter 11-01-09 10:47

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
nu ma bag in certurile voastre,pe mine ma intereseaza cine poate sa imi faca praguri si spoilere pt un oltcit. Si cam cat ma costa,daca a mai facut si are poze cu modele acasa il astept cu un reply sau sa ma caute la id de mess [email protected] , pretul si cam cat dureaza sa tina cont ca sunt din cr si daca se poate face plata ramburs. Astept.

bobe 11-01-09 11:29

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
nu ne certam frate dar ii ia gura pe dInainte pe altii...

Florin&David 11-01-09 11:30

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Sal,

Ma intereseaza asa ceva: http://images.google.ro/imgres?imgur...%3Dro%26sa%3DN
Sunt din Constanta si am un Leon 1P alb.
Multumesc anticipat.

donbaxter 11-01-09 12:46

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by bobe (Post 1972398)
nu ne certam frate dar ii ia gura pe dInainte pe altii...

ok...dar mie cine poate sa imi faca lucrarea :D ?

Highman 11-01-09 13:03

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
ca sa ne lamurim toti zimi si mie cine e (a fost cand iai facut tu kitul) propietarul la Bertonele ala?..nu de alta dar e unu din cei mai apropiati prieteni ai mei .....daca sti ai un +++10 de la mine..... cu toate ca el mia zis ca lea comandat de afara.....aa.... si ca sa nu uit..de cate ori iai facut bara fata?..a avut niste probleme cu masina si a facuto de mai multe ori....

Highman 11-01-09 13:48

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
:shock::shock::shock:si alta intrebare ..de ce poza la bertone e luata de pe bazar la 4tuning (e una din pozele cand a pus masina la vanzare)???..ce mare scrie pe poza...bazar 4tuning...

bobe 11-01-09 13:54

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by Highman (Post 1972812)
:shock::shock::shock:si alta intrebare ..de ce poza la bertone e luata de pe bazar la 4tuning (e una din pozele cand a pus masina la vanzare)???..ce mare scrie pe poza...bazar 4tuning...

kitul acela e pe inca 1000000000 masini si lam montat cand eram in bucuresti si am puso ca model de prezentare


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning