Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Brasovul la Racing Revolution Craiova (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/9124-brasovul-racing-revolution-craiova.html)

corrado-vr6 24-10-05 15:59

Brasovul la Racing Revolution Craiova
 
9 Attachment(s)
Pozele!!!

corrado-vr6 24-10-05 17:29

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 17:38

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 17:46

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 17:54

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 18:01

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 18:04

2 Attachment(s)
...

Flow 24-10-05 19:58

felicitari adi ,felicitari cata ,felicitari visi pentru evolutii shi pentru efortu depus la aceasta participare shi pentru eforturile care le ati facut pt a ajunge aici
atat s a putut de data asta data viitoare sa speram la mai mult
felicitari inca o data shi bafta in continuare :!:

corrado-vr6 24-10-05 20:37

multumesc frumos Flo si chiar sper la mai mult la anul. Mai imi trebuiesc doar niste cai si ceva experienta :wink: Ma bucur ca am participat asa de multi si poate pana data viitoare o sa intre si in concurs mai multe masini... Vom trai si vom vedea...

bure 25-10-05 13:48

Felicitari baieti!La cat mai multe!Data viitoare as vrea sa fiu si eu acolo cu voi.Felicitari inca o data.

AdyBoy 02-11-05 13:21

merci mult Flo. Sper ca data viitoare sa nu mai pierd startul.
Atat am putut face chiar daca mi-am dorit mai mult.
Va salut pe toti.

Flow 02-11-05 14:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AdyBoy\"
merci mult Flo. Sper ca data viitoare sa nu mai pierd startul.
Atat am putut face chiar daca mi-am dorit mai mult.
Va salut pe toti.

daca ai pe unde sa umblii la motorasu tau ar fi bine sa o faci pentru ca ,chiar daca nu ratezi startul o sa ti fie cam greu sa ti pasul cu vitaminizatele de pe la legale
asa ca fapt divers baiat u cu solenza care te a batut pe tine a batut la o alta legala cielo 16v de 90 de cai ceea ce ma pune serios pe ganduri
oricum bafta la urmatoarea tie shi tuturor brasovenilor ce au de
gand sa participe

Al3xius 03-11-05 13:43

Va multumim mult pt. participare(scuzati intarzierea) si va mai asteptam si data viitoare, Brasovul ca de obicei la inaltime ! Nota 10 ! VA MULTUMIM!!! :wink:

corrado-vr6 03-11-05 18:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Va multumim mult pt. participare(scuzati intarzierea) si va mai asteptam si data viitoare, Brasovul ca de obicei la inaltime ! Nota 10 ! VA MULTUMIM!!! :wink:

E, nu chiar nota 10, dar multumim oricum...

Al3xius 04-11-05 11:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
E, nu chiar nota 10, dar multumim oricum...

crede`ma ca stiu ce se auzea dupa cursa :wink: si erau numai laude la adresa voastra :wink: !


Imi pare rau ca nu a-ti mai ramas dupa cursa la un party....dar mai e timp right ? :twisted:

corrado-vr6 04-11-05 16:34

Da. Eram obositi dupa drumul destul de lung si asteptarea de pe aeroport, plus ca ne era foame si mai trebuia sa ajungem si inapoi. Oricum a fost frumos si speram ca data viitoare sa facem o impresie si mai buna. Felicitari inca o data pentru organizare si pacat ca nu au fost mai multe masini la grupele mai mari si ca nu a mai fost timp de mai multe libere. In rest, la cat mai multe :wink:

Flow 05-11-05 22:14

9 Attachment(s)
pt cei ce nu au timp sau chef sa rasfoiasca prea mult pt a gasi poze shi filmuletze despre acest eveniment o sa postez eu cate ceva care se poate gasi shi pe 4tuning

Flow 05-11-05 22:19

5 Attachment(s)
8)

Flow 05-11-05 22:33

4 Attachment(s)
shi cateva filmeulete

corrado-vr6 06-11-05 07:20

Ma tot privesc :lol: la filmele astea de cand le-au postat pe site si ma tot macina ideea de un turbo Stage II de la EIP-Tuning. Ce zici Flow? Cum mi-ar sta pe masina??? :wink:

Flow 06-11-05 08:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Ma tot privesc :lol: la filmele astea de cand le-au postat pe site si ma tot macina ideea de un turbo Stage II de la EIP-Tuning. Ce zici Flow? Cum mi-ar sta pe masina??? :wink:

daca cei 5500 $ nu sunt o problema pt tine nici nu as mai sta pe ganduri in locul tau
nici nu se pune problema cum ar sta pe mashina ci cum o sa stea mashina dupa aceia pe sosea :shock: :shock: :shock: :shock:
sa iei oricum in considerare faptul ca daca urmaresti prin aceasta modificare shi o clasare mai buna la legale ea te va arunca la o clasa mult mai mare evident cu masini mai puternice
cu aceasta modificare mashina care shi asa este o bomba ar devenii o racheta, as veni eu cu tine pana la EIP numai sa vad minunea :shock: sincer

Al3xius 06-11-05 22:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Da. Eram obositi dupa drumul destul de lung si asteptarea de pe aeroport, plus ca ne era foame si mai trebuia sa ajungem si inapoi. Oricum a fost frumos si speram ca data viitoare sa facem o impresie si mai buna. Felicitari inca o data pentru organizare si pacat ca nu au fost mai multe masini la grupele mai mari si ca nu a mai fost timp de mai multe libere. In rest, la cat mai multe :wink:


scuze pt. asteptare, am avut intradevar cativa timpi morti, dar a fost prima noastra cursa de viteza care am organizat-o, sper ca pe viitor sa ne miscam mai repede si mai bine...acum am avut doar 2 saptamani la dispozitie sa punem totul la punct, incepand de la sponsori si terminand cu organizarea si unele lucruri ne-au mai scapat !

Next time pizza e din partea noastra :wink:


P.S. Cox-u mi-a dat emotii cand a facut cu R5-u GTT gri de la Ghost, chiar am crezut ca il face :?

Catalyn 06-11-05 23:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Da. Eram obositi dupa drumul destul de lung si asteptarea de pe aeroport, plus ca ne era foame si mai trebuia sa ajungem si inapoi. Oricum a fost frumos si speram ca data viitoare sa facem o impresie si mai buna. Felicitari inca o data pentru organizare si pacat ca nu au fost mai multe masini la grupele mai mari si ca nu a mai fost timp de mai multe libere. In rest, la cat mai multe :wink:


scuze pt. asteptare, am avut intradevar cativa timpi morti, dar a fost prima noastra cursa de viteza care am organizat-o, sper ca pe viitor sa ne miscam mai repede si mai bine...acum am avut doar 2 saptamani la dispozitie sa punem totul la punct, incepand de la sponsori si terminand cu organizarea si unele lucruri ne-au mai scapat !

Next time pizza e din partea noastra :wink:


P.S. Cox-u mi-a dat emotii cand a facut cu R5-u GTT gri de la Ghost, chiar am crezut ca il face :?

promit ca data viitoare emotiile tale se vor adeverii...,,,iti vand un pont...de acasa am plecat la minus fiindca ambreiajul era de dacie ...l-am facut muci(ambreiajul)...in lupta cu r5 gtt in a treia eram la gara (unu, doi l-am lasat la gara )...nu-mi place sa ma pling dar sigur vreau revasa!

Al3xius 08-11-05 14:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
promit ca data viitoare emotiile tale se vor adeverii...,,,iti vand un pont...de acasa am plecat la minus fiindca ambreiajul era de dacie ...l-am facut muci(ambreiajul)...in lupta cu r5 gtt in a treia eram la gara (unu, doi l-am lasat la gara )...nu-mi place sa ma pling dar sigur vreau revasa!


:twisted: ne vedem la Bucuresti pe 4 Decembrie(sper sa nu intervina nimic si sa ajungem si acolo) :lol: :wink:


Numai bine si spor la treaba! :wink:

Catalyn 08-11-05 15:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Quote:

Originally Posted by \"catalyn\"
promit ca data viitoare emotiile tale se vor adeverii...,,,iti vand un pont...de acasa am plecat la minus fiindca ambreiajul era de dacie ...l-am facut muci(ambreiajul)...in lupta cu r5 gtt in a treia eram la gara (unu, doi l-am lasat la gara )...nu-mi place sa ma pling dar sigur vreau revasa!


:twisted: ne vedem la Bucuresti pe 4 Decembrie(sper sa nu intervina nimic si sa ajungem si acolo) :lol: :wink:


Numai bine si spor la treaba! :wink:

.merci va astept :peace:


All times are GMT +2. The time now is 06:52.

- Copyright 2026 4Tuning