Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Tuning frantuzesc pentru Opel Astra (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/91184-tuning-frantuzesc-opel-astra.html)

boy_wonder 18-09-08 16:05

Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
18 Attachment(s)
Poate parea greu de crezut, insa acest proiect este munca unui incepator. Facand echipa cu cei mai buni profesionisti din Franta, acest om a reusit sa treaca peste toate capcanele. Masina la baza este un Opel Astra din 2004, insa aceasta a suferit primele modificari abia in 2006. In prezent, masina beneficiaza de un bodykit format din spoilere fata si spate, praguri laterale si eleron, jante din aliaj, caroserie vopsita in alb si acoperita cu desene, interior din piele, sistem audio-video si multe altele. Printre planurile de viitor ale acestui proprietar se numara o noua suspensie si suicide doors.

UNLORD 18-09-08 16:38

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
A primit: "kitsch, nu m-as sui la volan" din partea mea.

quick_silver 18-09-08 16:38

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e draguta
io nas fi facut`o cu airbrush si ias fi dat jos eleronu ala

StreetStyle22 18-09-08 16:39

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
mie imi place body-kitul !:D

Sonny 18-09-08 16:47

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Nu e cine stie ce. Kit-ul GTO se regaseste si la noi in tara pe o Astra https://forum.4tuning.ro/showpost.php...56&postcount=6. Desenele nu prea sunt pe placul meu...

dj_sweat 18-09-08 16:49

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Merge...dar pictura nu prea aduce un +

Big_Slim 18-09-08 16:57

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Superba!:lol:

madboy 18-09-08 17:06

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 1761651)
Poate parea greu de crezut, insa acest proiect este munca unui incepator. Facand echipa cu cei mai buni profesionisti din Franta, acest om a reusit sa treaca peste toate capcanele. Masina la baza este un Opel Astra din 2004, insa aceasta a suferit primele modificari abia in 2006. In prezent, masina beneficiaza de un bodykit format din spoilere fata si spate, praguri laterale si eleron, jante din aliaj, caroserie vopsita in alb si acoperita cu desene, interior din piele, sistem audio-video si multe altele. Printre planurile de viitor ale acestui proprietar se numara o noua suspensie si suicide doors.

arata frantzuzesc....

nasucorloene 18-09-08 17:12

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
mie sincer ami place

soryn-cj 18-09-08 17:30

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
reusita..

Biker21 18-09-08 17:32

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
mie imi place

Marius_mym89 18-09-08 18:05

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
arta bine....ca sa arate extraordinar (dupa parerea mea) trebuia sa o lase alba sau macar sa fi facut niste paint-joburi mai "rele"

SV25MBN 18-09-08 18:24

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Nu ma omor dupa brushurile alea, si evacuarea ar fi fost mai potrivita altfel..de exemplu dubla. Masina oricum nu este kitsch, spre deosebire de ceea ce cred altii.. :)

cryssl 18-09-08 18:52

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
imi plac farurile jentile si boxa din spate..in rest kitch

Grigoras Cristian 18-09-08 18:53

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
ttotul e ffff ok mai putin rapirea din "siret"
=)))))

allexutzzu 18-09-08 19:07

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
arata bine, dar mi se par totusi cam mari spoilerele...daca mai lucrau un pic la ele era ok!

edi2peu 18-09-08 19:29

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
mai bine o lasa alba fara airbrushul ala oribil. zici ca a desenat un copil din clasa a 1-a pe masina

adrian2008 18-09-08 20:06

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e frumoasa..dar parca ar merge ceva mai simplu....fara airbrush..poate un desen mai simplist..in rest pare ok:D

kalligraniento 18-09-08 20:59

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Imi place doar Body Kit-ul! Tipic frantuzesc!

Sasha 18-09-08 21:44

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
frumos, foarte frumos pt expozitie si atat!!!

silk' 18-09-08 22:20

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
PT cei care au zis ca-i kich,eu zic ca ar fi bine sa-si tina parerile pt ei,sunt de prost gust,iar daca mai zici ca lester face si kitch-uri atunci ramanem doar la AMG,BRABUS si ne vedem de treaba ca restu sunt nasoale nu?Treziti-va fratilor.

shu.lee 19-09-08 00:24

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
desenu e cam aiurea da oricum nu poti sa spui ca e kitch. mie nu-mi plac stopurile, jantele si gaura aia din spoileru spate care e cam mare, in rest draguta, oricum kitch nu e in nici un caz, parerea mea

adut 19-09-08 09:36

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
2 Attachment(s)
arata extrem de bine dar paraca se vede mai bine pe varianta coupe

synu 19-09-08 09:57

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
frumoasa......dar nimic impresionant!

-=bubu=- 19-09-08 10:29

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
arata destul de bine cu kit-ul asta ;)

vlad_ct 19-09-08 11:15

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e frumoasa ... nu e extraordinara dar e reusita. desenele parca nu prea isi au locul pe acolo .. dar in rest e frumoasa. si interiorul e reusit.

KillYourSelf 19-09-08 11:17

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
cred k se mai putea lucra la partea din spate....in rest arata super bn :peace:

VECTRA.POWER 19-09-08 11:43

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
SUPER SHMEKER ORICUM EU MI AS FI UMPLUT SPATIUL ALA LIBER DIN SPATE CU TOBE . CAM CAT O COSTA UN KIT CA ASTA ? :-?

Sab_1n 19-09-08 13:04

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
masina arata ok. body-kitul este frumos dar cum majoritatea ati votat si ati spus nu merita desenul ala urat. dak era doar alba si fara desene votatm frumoasa dar are zic k merge. va salut

coty_tey 19-09-08 14:12

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Ce tare... zici k-i logan:)

sphinx 19-09-08 14:25

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
super tare..............................

SKR* 19-09-08 15:39

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
kitch e airbrush`ul, masina in sine arata prea bine

rapid_1923 19-09-08 16:38

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Quote:

Originally Posted by madboy (Post 1761784)
arata frantzuzesc....


exact asta vroiam sa zic si eu :D

ady4sql 19-09-08 18:17

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
una peste alta, masina arata OK, insa desenele de pe portiere si portiere cam strica aspectul

Geox` 19-09-08 21:37

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Masina e ok.nicidecum kitck!

no limits design 19-09-08 22:22

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
eu zic ca e reusit ...cu exceptia paint-jobului

kosmyn_sl65AMG 19-09-08 23:03

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
partea din spate a kitului parca are ceva in neregula

mitza mtb 19-09-08 23:19

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e kITsCh rau de tot!!un afara de eleronul ala care arata foarte bine...restu e foarte naspa...deci KITSCH!!!

26WRC 19-09-08 23:22

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
urata cu spume... kitsch;)

Claw166 20-09-08 17:27

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
kit`ul e superb (mai putin bara spate) ; rotile merg:) ,dar mai bine arata fara desenele alea :(
-parerea mea:D


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2026 4Tuning