![]() |
Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
18 Attachment(s)
Poate parea greu de crezut, insa acest proiect este munca unui incepator. Facand echipa cu cei mai buni profesionisti din Franta, acest om a reusit sa treaca peste toate capcanele. Masina la baza este un Opel Astra din 2004, insa aceasta a suferit primele modificari abia in 2006. In prezent, masina beneficiaza de un bodykit format din spoilere fata si spate, praguri laterale si eleron, jante din aliaj, caroserie vopsita in alb si acoperita cu desene, interior din piele, sistem audio-video si multe altele. Printre planurile de viitor ale acestui proprietar se numara o noua suspensie si suicide doors.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
A primit: "kitsch, nu m-as sui la volan" din partea mea.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
e draguta
io nas fi facut`o cu airbrush si ias fi dat jos eleronu ala |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
mie imi place body-kitul !:D
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Nu e cine stie ce. Kit-ul GTO se regaseste si la noi in tara pe o Astra https://forum.4tuning.ro/showpost.php...56&postcount=6. Desenele nu prea sunt pe placul meu...
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Merge...dar pictura nu prea aduce un +
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Superba!:lol:
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Quote:
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
mie sincer ami place
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
reusita..
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
mie imi place
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
arta bine....ca sa arate extraordinar (dupa parerea mea) trebuia sa o lase alba sau macar sa fi facut niste paint-joburi mai "rele"
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Nu ma omor dupa brushurile alea, si evacuarea ar fi fost mai potrivita altfel..de exemplu dubla. Masina oricum nu este kitsch, spre deosebire de ceea ce cred altii.. :)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
imi plac farurile jentile si boxa din spate..in rest kitch
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
ttotul e ffff ok mai putin rapirea din "siret"
=))))) |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
arata bine, dar mi se par totusi cam mari spoilerele...daca mai lucrau un pic la ele era ok!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
mai bine o lasa alba fara airbrushul ala oribil. zici ca a desenat un copil din clasa a 1-a pe masina
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
e frumoasa..dar parca ar merge ceva mai simplu....fara airbrush..poate un desen mai simplist..in rest pare ok:D
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Imi place doar Body Kit-ul! Tipic frantuzesc!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
frumos, foarte frumos pt expozitie si atat!!!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
PT cei care au zis ca-i kich,eu zic ca ar fi bine sa-si tina parerile pt ei,sunt de prost gust,iar daca mai zici ca lester face si kitch-uri atunci ramanem doar la AMG,BRABUS si ne vedem de treaba ca restu sunt nasoale nu?Treziti-va fratilor.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
desenu e cam aiurea da oricum nu poti sa spui ca e kitch. mie nu-mi plac stopurile, jantele si gaura aia din spoileru spate care e cam mare, in rest draguta, oricum kitch nu e in nici un caz, parerea mea
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
2 Attachment(s)
arata extrem de bine dar paraca se vede mai bine pe varianta coupe
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
frumoasa......dar nimic impresionant!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
arata destul de bine cu kit-ul asta ;)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
e frumoasa ... nu e extraordinara dar e reusita. desenele parca nu prea isi au locul pe acolo .. dar in rest e frumoasa. si interiorul e reusit.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
cred k se mai putea lucra la partea din spate....in rest arata super bn :peace:
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
SUPER SHMEKER ORICUM EU MI AS FI UMPLUT SPATIUL ALA LIBER DIN SPATE CU TOBE . CAM CAT O COSTA UN KIT CA ASTA ? :-?
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
masina arata ok. body-kitul este frumos dar cum majoritatea ati votat si ati spus nu merita desenul ala urat. dak era doar alba si fara desene votatm frumoasa dar are zic k merge. va salut
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Ce tare... zici k-i logan:)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
super tare..............................
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
kitch e airbrush`ul, masina in sine arata prea bine
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Quote:
exact asta vroiam sa zic si eu :D |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
una peste alta, masina arata OK, insa desenele de pe portiere si portiere cam strica aspectul
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Masina e ok.nicidecum kitck!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
eu zic ca e reusit ...cu exceptia paint-jobului
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
partea din spate a kitului parca are ceva in neregula
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
e kITsCh rau de tot!!un afara de eleronul ala care arata foarte bine...restu e foarte naspa...deci KITSCH!!!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
urata cu spume... kitsch;)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
kit`ul e superb (mai putin bara spate) ; rotile merg:) ,dar mai bine arata fara desenele alea :(
-parerea mea:D |
| All times are GMT +2. The time now is 09:26. |
- Copyright 2026 4Tuning