![]() |
Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur
:P lui hondaru` i-a venit ideea asta.. si ne-am gandit sa o punem in aplicare... so... vreti sa spuneti ceva.. spuneti in semne iar jos traduceti :) , s-au am mai putea sa jucam \"mima\" , bagati ceva semne aici iar alti tre` sa ghiceasca \"povestea\" asa ca o sa incep eu ...
|
:headfones :chainsaw: :yikes: :headache: :ashamed: :bunch: , :drunk: :ciggy: :joy:
|
:) , traducerea... un tip asculta muzica , vine unu il taie cu drujba, fratele astuia se sperie , il vede cu juma` de cap.. :) , e trist , ii duce flori la cimitir , dupa care , BEA < FUMEAZA<SE DISTREAZA :) in memoria lu fratisu` :) cre` ca e cea mai idioata chestie care puteam sa o scot din mine :P peace , randul vostru :)
|
:D :( :chainsaw: bagamia`s **** in ele de semne ca nu stiu ce sa fac cu ele :) na ca vb in rime
|
:headfones :dance: :shock: :lips: :chick: :hug: :drunk: :drunk: :pelvic_th :pelvic_th :weee: :dribble: :pelvic_th :pelvic_th :woowoo: :baby: :evil_laug
PS e cineva curios de traducere??? |
Quote:
de unde imprumuti tu chestia aia pa care o bagi? |
:chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th
Nu cred ca necesita traducere... Kitana, mama, nu mai vb urat mah !!! ps: :chick: = Kitana... :wink: |
pana acum hondarul mi-a placut ! :wink: :wink:
|
mdeah... mie imi tre mai multe moace ca sa pot sa termin scenariu de film porno ce am inceput mai sus :D :twisted:
|
:punch: kitana pe hondarul :P , dupa care :hug: ,:chick: ea cuminte (not really) , el cu burnout-urile :flamed: , dupa care :censored: :censored: si iese un :baby: ,:P sper sa nu va deranjeze , e la mijto
|
hondare marpha moacele tale da sa sti ca nu tzi`as dori sa ma auzi cantand ... sunt jalnika :)
|
:ihearu: (hondarul :) ) :peace: (fericit) :bunch: (duce flori ) :chick: (kitanei :) ). :chick: (kitana) :ashamed: (suparata ca a auzit ca hondaru o inshala ) :2gun: (il omoara pe ) :headache: (hondaru ) :bunch: (dupa care ii duce flori la cimitir ) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( (unde plange mult dupa el :)) haha hai ca incepui sa delirez
|
:shakefist (n-aveti minte)...in sensul \"bun\" :evil_laug
|
:chick: :blahblah: :blahblah: :blahblah:
:chick: :pelvic_th :dribble: :workout: |
:joy: :chick:
:bunch: :chick: :hug: :blahblah: :pelvic_th:chick: = :baby: :lol: :lol: |
CLAR !!!!!! 8) 8) 8)
|
alex_maxx sji hondare traducerea :)) stiu ca aia cu funtitza sunt io hai zi traducerea de ce bleah errr
|
:chick: :dribble: :chick: :dribble: :chick: :dribble: :pelvic_th :censored:
|
ondare esti online :) daka esti intra sji pe mirc #4tuning
|
foarte explicita povestea, cea mai clara fara cuvinte, dar sa nu iei plasa, mie mi se pare ca kitana e un tip... asa ca....
:pelvic_th :suspiciou nu e egal cu :baby: |
Gratzian bhaaa... cum sa fiu baiat esti nebun.... io cred ca zici asa ca vrei sa ma cautzi inpantaloni da n`ai shanse ... l0l... sunt fetitza mah :(( intrebatzil pe tatiku`shu meu :((
|
parerea mea de om treaz :D cel care a fost cu ideea sa faca asa ceva era baut rau, nu gluma. mor de ras aicia! :peace:
|
:chick: :dance: :flower: :drunk: :hug: :pelvic_th :chick: :dribble:
:workout: :D :yikes: : :pelvic_th :chick: ; :chainsaw: :headache: :twisted: |
vreau cineva si povestea? :lol: :lol:
|
Kitana danseaza pe masa, sparge vaza cu flori, se imbata manga, tu intri in actiune, incepi sa \"aha pan' se rupe patu'\", Kitana cu gura plina.
Tu te simti zmeu si tragi de fiare, razi cand te uiti in pantaloni, te miri, iar dai la boci, tot d-rei Kitana, isi da seama ca esti un porc si ti-o da, cu vaza in cap, si am incheiat povestea. Asta e traducerea ???? :wink: |
Quote:
uite aici: :chick: (kitana) :dance:(Hondaru danseaza incercand s-o agatze) :flower:(nu merge asa ca-da o floare) :drunk: (ea se bucura si se imbata amandoi) :hug:(incep actiunea) :pelvic_th :chick: (ii da aha pan se rupe patu) :dribble: (ii vine lu Hondaru in the right place) :workout: (in timpu asta, eu eram la sala, ma antrenam) :D (vin fericit spre casa) :yikes: (si cand vad ce se intampla in dormitor sunt uimit) : :pelvic_th :chick: (Hondaru mi-a stricat patu) ; :chainsaw: (iau drujba) :headache: (si asta e tot ce mai ramane din Hondaru) :twisted: ( sunt diabolic) si acum continuarea: :bat: (ma duc cu o bata spre....) :chick: (....Kitana) :blahblah: (care normal ca vorbeste si tzipa) :chainsaw: (las bata si aiu din nou drujba) :headache: (si o trimit si pe ea sa-l viziteze pe Hondaru) :drunk: (apoi ma imbat) :dance: (ma duc la disco la agat) :chick: (si agat pe alta gagica buna) :hug: (si asa se termina frumos o seara \"zbuciumata\") |
nu, ci dupa ce a vazut-o si i-a dat flori, a curtat-o, s-a imbatat sa-si faca curaj si i-a tras-o.... buna localizarea unde, asa e a lasat-o cu gura plina... si asa, in betia lui satisfacut-a s-a uitat si in pantaloni, si a vazut ca i-a dat-o unui dragalash tragatorde fiare....
acu nu stiu cine pe cine a taiat cu drujba, si nici ce.... |
Quote:
|
Poveste:
:confused2 :yikes: :chick: :wave: :chick: :oops: :chick: :bunch::chick: :hug: :chick::o ( :blahblah: :blahblah: :blahblah: ) :pelvic_th:chick: :chick: :) =:baby: !! :chick::chainsaw: ( :chick::chillpill ) :twisted: |
Quote:
|
alex max:
pai bine i-ai facut daca nu a luat pilula, nu? |
..frumoasa povestea ..:) ma bucur k sa inteles ce vroiam sa spun acolo :):peace:
|
da, destul de amuzant ... :D :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:
totusi, pentru ceva si mai amuzant, v-as putea recomanda un site (__.ro), care are legatura cu masinile ... poate la momentul potrivit ... |
:?:
:twisted: (.)(.) :wink: :oops: _|_ ati inteles de ce am chef acu ??? cred ca imi sun femeia :) |
glumeam :P
|
esti 8) ma , doar ca ea e cu hondarul care o :pelvic_th :P , cand o suni ea se :yikes: si iti zice :weee: :weee: (wazzzzzzzzzzzzeeeeeeaaaa ) :P , dupa care tu devii :suspiciou , si incepi sa o urmaresti , intr-un final afli ca ea doar se :tetter: cu hondarul si nu se :pelvic_th , fericit ca nu s-a intamplat >:D< , te duci la party si incepi sa \\:D/ si sa :drunk: :joy: , vine unu la tine (:punch:) pac iti da una tu scoti :2gun: :bat: :chainsaw: si incepi si ii dai :boxing: el :headache: tu te :yikes: cand il vezi :zombie: , iei :chainsaw: si te omori ! doamne... cat am putut sa aberez!
|
waw cate poveshti atzi facut pe seama mea... :) l0l ma umitzi ce mult ma iubitzi m`atzi omora haha ineteresant...
|
vai al draq ce ne mai distram ... nu mai putem mdeah distractzie placuta in continuare
|
lolz
EvLSant0S tare esti tar ce-mai ar trebui sa primesti premiul \"moaca zilei \" :) cat de context nu cred ca mere e fata mea si ..... NU ..... nu zic nimica nexxxxxxxxxtttttttttttt |
@Kitana
pls gura mica ca o sa iasa ceva mai periculos ca o oIo si iar ne luam la cearta ! daca nu stiai ai fost penalizata : munca in folosul comunitati :) :arrow: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:28. |
- Copyright 2026 4Tuning