Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW Z4 Super GT (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/90897-bmw-z4-super-gt.html)

boy_wonder 16-09-08 19:32

BMW Z4 Super GT
 
9 Attachment(s)
Tunerul japonez Studie AG a facut echipa cu GLAD si ASADA Racing si au construit aceasta masina de curse care va concura in competitia Autobacs Super GT 2008. GT300 Z4 Coupe este dotat cu un body kit din fibra de carbon oferit chiar de BMW Motorsport. Masina indeplineste toate conditiile pentru a participa in Super GT, insa cea mai interesanta parte este reprezentata de animatiile de pe caroserie. Ce parere aveti despre aparitia unor desene japoneze pe un model german?

LoganFan 16-09-08 19:55

Re: BMW Z4 Super GT
 
sunt destul de reusite desenele de pe masina,sunt interesante

the_one_and _only 16-09-08 20:03

Re: BMW Z4 Super GT
 
arata bine, sa muncit ceva la masina, insa grafica din anime sa potrivea mai bine pe o masina japoneza

cryssl 16-09-08 20:08

Re: BMW Z4 Super GT
 
sunt interesante..dar aiurea:|

Marius_mym89 16-09-08 20:27

Re: BMW Z4 Super GT
 
eu zic asa: sunt reusite dar ... nu se potrivesc cu masina ;)

allexutzzu 16-09-08 20:31

Re: BMW Z4 Super GT
 
mai aveau un pic si faceau si niste pokemoni :lol:

mitza mtb 16-09-08 20:40

Re: BMW Z4 Super GT
 
Sunt foarte bine realizate desenele dar nu prea se potrivesc cu masna....;)

no limits design 16-09-08 21:18

Re: BMW Z4 Super GT
 
din cauza desenelor masina nu mai pare agresiva

mnc.risty 16-09-08 21:34

Re: BMW Z4 Super GT
 
desenele sunt reusite:D...dar cum sa mai spus dadeau mai bine pe o masina japoneza..:D

UNLORD 16-09-08 22:28

Re: BMW Z4 Super GT
 
Era mai misto daca nu le avea.

AAAAK 16-09-08 22:50

Re: BMW Z4 Super GT
 
pikachuuu sau pokemon cum ii spune ... poate pt ei arata bine

norbi_bidi 16-09-08 22:54

Re: BMW Z4 Super GT
 
nu pot sa zic ca e reusit ci doar ca e interesanta... pentru ca e chiar interesanta :)

Eugen_TL 16-09-08 23:44

Re: BMW Z4 Super GT
 
sa faca treaba..asta conteaza la ei :D

jacksoon 16-09-08 23:58

Re: BMW Z4 Super GT
 
vai e tare de tot...desene mai happy asa...nu numai masini negre

the_one_and _only 17-09-08 00:25

Re: BMW Z4 Super GT
 
Quote:

Originally Posted by AAAAK (Post 1758133)
pikachuuu sau pokemon cum ii spune ... poate pt ei arata bine

ei prietene un "pokemon" din asta cum ii spui tu, te lasa in urma pe sfertul de mila sau pe circuit lejer :-P

SV25MBN 17-09-08 01:35

Re: BMW Z4 Super GT
 
Am votat si sunt de parere ca nu se potrivesc cu masina.

L4uR 17-09-08 08:09

Re: BMW Z4 Super GT
 
mie mi se pare reusita:)

synu 17-09-08 12:56

Re: BMW Z4 Super GT
 
desenele sunt intresante si foarte bine realizate , dar nu se potrivesc deloc cu masina ;)

coty_tey 17-09-08 13:45

Re: BMW Z4 Super GT
 
k-lumea

morghen 17-09-08 13:50

Re: BMW Z4 Super GT
 
mashina arata foarte bine...culorile shi desenele se potrivesc foarte bine shi sunt chiar in ton cu culorile M ( http://www.bobmodifiedbmw.com/wp-con...bmw-m-girl.jpg )...nu mai putem vorbi de un concept strict german sau un concept strict japonez...adica..se pastreaza unele linii generale de design...asta insa doar in raport cu modelele aniilor recentzi (in cazul acesta doar catziva ani)....de exemplu designerul principal la Honda este un german...cei de la Audi sunt italieni...etc...shi cum zicea cineva mai sus....nu v-atzi saturat de atatea mashini "agresive"? mie sincer imi place foarte mult modelul Z4 coupe shi ceea ce au facut galbenii ashtia cu ea e super !

mario79 17-09-08 13:51

Re: BMW Z4 Super GT
 
:shock:Sunt interesante:rolleyes2

Sasha 17-09-08 14:44

Re: BMW Z4 Super GT
 
oooo daaaa
se potrivesc de minune...ca si masina zici ca e din desene animate cu pokemon :yes::yes: asa ar trebui sa le faca din start...

Claw166 17-09-08 15:54

Re: BMW Z4 Super GT
 
ce beton arata cu kit`ul asta,jantele sunt superbe,la fel si eleronul acela :) .... nu mi se par potrivite desenele pt. o bavareza,si sunt cam multe culori :-P

SaIBoT 17-09-08 16:52

Re: BMW Z4 Super GT
 
interesante desene,nu cred ca se potrivesc cu masina si mai ales asemenea desene pe un BMW

T u p 3 u 17-09-08 19:10

Re: BMW Z4 Super GT
 
masina este in mare fel..la fel si desenele


All times are GMT +2. The time now is 18:45.

- Copyright 2026 4Tuning