![]() |
Valence Tuning Show 2008
47 Attachment(s)
Pe data de 31 august 2008, in Franta a avut loc a patra editie a evenimentului Valence Tuning Show. Vizitatorii, aproximativ 2000 la numar, au avut parte de o atmosfera incendiara multumita programului atragator si fetelor prezente.
<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="73">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","73","470","370","9.0.115", { } , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script> |
Re: Valence Tuning Show 2008
COOOOL !
|
Re: Valence Tuning Show 2008
foarte tare din cate vad;)
|
Re: Valence Tuning Show 2008
e reusit peugeotu ala cc, la noi de ce nu se fac astfel de showuri
|
Re: Valence Tuning Show 2008
marfaaa....:-D....cam multe peugeot-uri dar de....:-P
|
Re: Valence Tuning Show 2008
romanii au masinii de sute de ori mai tari ....................
|
Re: Valence Tuning Show 2008
super... imi place toyota celica... sunt cateva aproape identice si in RO
|
Re: Valence Tuning Show 2008
fac tara asta de vreo cativa buni da eu nam vazut nimic asemanator pe strada pacat multi vor putini fac:lol:parerea mea
|
Re: Valence Tuning Show 2008
ba fata aia in roz nu e cumva barbata???
|
Re: Valence Tuning Show 2008
tuning show,mertzul ala negru imi place cel mai mult,piesa de masina
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Masini frumoase la noi sunt. Putine dar sunt. Ne lipseste organizarea.
Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show-ul. |
Re: Valence Tuning Show 2008
cred ca faceti misto de mine....sunt cateva care sunt marfa...dar restu sunt aproape ridicole si nici un simt estetic la ele
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Quote:
orice modificare adusa masini se numeste tuning,chiar daca unele nu sunt facute cu gust |
Re: Valence Tuning Show 2008
Masinile sunt OK dar fetele lasa de dorit :) tot mai marfa e la 4tuning
|
Re: Valence Tuning Show 2008
imi place mult ultima masina.. opelul astra..dar si restul sunt foarte reusite...putine femei:))... mi-ar fi placut sa le vad live
|
Re: Valence Tuning Show 2008
e mai frumos la noi... :D
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Quote:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
sa vina in romania sa le deie 4tuning lectii de show'uri..(parerea mea)
|
Re: Valence Tuning Show 2008
350z-ul negru si Pejo-ul 206cc albastru mi`au placut,in rest ... :!::?::!::?: ... oricum felicitari pentru organizare :lol:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
frumoase masini....am si eu o intrebare...ce model este Mercedesul ala negru ? cumva CE ? si cam ce an?
|
Re: Valence Tuning Show 2008
In general francezii nu prea se pricep asa bine la tuning, ca dovada anumite showuri de tuning ale lor, dar de data asta au fost cateva masini care chiar mi-au placut.
|
Re: Valence Tuning Show 2008
primul mercedes tunat care imi place , ca in rest nu e o masina care sa o poti tuna , e mai mult dedicata busines .
|
Re: Valence Tuning Show 2008
babe frateeeee.
Parca au si putina mustata |
Re: Valence Tuning Show 2008
am ajuns in RAI
|
Re: Valence Tuning Show 2008
ce eveniment de tuning e ala la care nu e nici macar un impreza un skyline un 350z sau o supra................mult prea multe frantzuzoaice si doar cateva nemtzoaice........celica aia era ceva de ea si un peugeot 207 cc in rest praf........mai misto la noi
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Masini frumoase dar si kitch'uri destule.La ei se poarta "croame" chiar si la masini la care nu prea au ce cauta.Imi place mult acel peugeot 406 coupe (Piniffarina).Si inca odata fetele alea nici nu au ce cauta langa ale noastre.
|
Re: Valence Tuning Show 2008
:lol:se vede ca e in franta , o gramada de peugeot-uri:rolleyes2
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Quote:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
marfaaaaaaaaa rau : >
|
Re: Valence Tuning Show 2008
frumoase masinile , dar ale noastre le dau clasa:peace::peace:
|
Re: Valence Tuning Show 2008
tare ma..nu stiu cand o sa se fac si la noi showuri dinastea
|
Re: Valence Tuning Show 2008
masinile dragutze ...nu specatculase, mi se pare mie sau noi avem masini mai frumoase ...
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Se poarta 206 cu lambo-doors... misto.
Era loc si de mai bine pe scena aia... avem fete mai frumoase ca la francezi... |
Re: Valence Tuning Show 2008
Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show
|
Re: Valence Tuning Show 2008
ce imi plac peugeoturile 206 la tining showuri
|
Re: Valence Tuning Show 2008
opel tunning astra g sunt frumoase cu mici retusuri
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:29. |
- Copyright 2026 4Tuning