Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Valence Tuning Show 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/90443-valence-tuning-show-2008-a.html)

boy_wonder 12-09-08 19:20

Valence Tuning Show 2008
 
47 Attachment(s)
Pe data de 31 august 2008, in Franta a avut loc a patra editie a evenimentului Valence Tuning Show. Vizitatorii, aproximativ 2000 la numar, au avut parte de o atmosfera incendiara multumita programului atragator si fetelor prezente.

<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="73">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","73","470","370","9.0.115", { } , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script>

marius615 12-09-08 20:05

Re: Valence Tuning Show 2008
 
COOOOL !

Sp1ky 12-09-08 20:20

Re: Valence Tuning Show 2008
 
foarte tare din cate vad;)

Peugeot_113 12-09-08 21:01

Re: Valence Tuning Show 2008
 
e reusit peugeotu ala cc, la noi de ce nu se fac astfel de showuri

Marius_mym89 12-09-08 21:02

Re: Valence Tuning Show 2008
 
marfaaa....:-D....cam multe peugeot-uri dar de....:-P

cassadao 12-09-08 21:13

Re: Valence Tuning Show 2008
 
romanii au masinii de sute de ori mai tari ....................

norbi_bidi 12-09-08 21:44

Re: Valence Tuning Show 2008
 
super... imi place toyota celica... sunt cateva aproape identice si in RO

vladoi 12-09-08 23:58

Re: Valence Tuning Show 2008
 
fac tara asta de vreo cativa buni da eu nam vazut nimic asemanator pe strada pacat multi vor putini fac:lol:parerea mea

zapp_ecko 13-09-08 00:02

Re: Valence Tuning Show 2008
 
ba fata aia in roz nu e cumva barbata???

kosmyn_sl65AMG 13-09-08 00:03

Re: Valence Tuning Show 2008
 
tuning show,mertzul ala negru imi place cel mai mult,piesa de masina

Sonny 13-09-08 00:07

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Masini frumoase la noi sunt. Putine dar sunt. Ne lipseste organizarea.

Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show-ul.

mrrz 13-09-08 00:15

Re: Valence Tuning Show 2008
 
cred ca faceti misto de mine....sunt cateva care sunt marfa...dar restu sunt aproape ridicole si nici un simt estetic la ele

T@zMania 13-09-08 02:24

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Quote:

Originally Posted by mrrz (Post 1750034)
cred ca faceti misto de mine....sunt cateva care sunt marfa...dar restu sunt aproape ridicole si nici un simt estetic la ele

la ei nu exista termenul ''kich''....
orice modificare adusa masini se numeste tuning,chiar daca unele nu sunt facute cu gust

Alex30 13-09-08 10:03

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Masinile sunt OK dar fetele lasa de dorit :) tot mai marfa e la 4tuning

adi_wauxhall 13-09-08 10:55

Re: Valence Tuning Show 2008
 
imi place mult ultima masina.. opelul astra..dar si restul sunt foarte reusite...putine femei:))... mi-ar fi placut sa le vad live

allexutzzu 13-09-08 11:51

Re: Valence Tuning Show 2008
 
e mai frumos la noi... :D

!!!ovidiu!!! 13-09-08 11:59

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Quote:

Originally Posted by cassadao (Post 1749747)
romanii au masinii de sute de ori mai tari ....................

de acord. tuningul ala lasa de dorit, noroc cu japonezele....

StreetStyle22 13-09-08 12:56

Re: Valence Tuning Show 2008
 
sa vina in romania sa le deie 4tuning lectii de show'uri..(parerea mea)

Claw166 13-09-08 13:10

Re: Valence Tuning Show 2008
 
350z-ul negru si Pejo-ul 206cc albastru mi`au placut,in rest ... :!::?::!::?: ... oricum felicitari pentru organizare :lol:

vizu 13-09-08 14:20

Re: Valence Tuning Show 2008
 
frumoase masini....am si eu o intrebare...ce model este Mercedesul ala negru ? cumva CE ? si cam ce an?

SV25MBN 13-09-08 15:43

Re: Valence Tuning Show 2008
 
In general francezii nu prea se pricep asa bine la tuning, ca dovada anumite showuri de tuning ale lor, dar de data asta au fost cateva masini care chiar mi-au placut.

CLAUDIU_URBAN 13-09-08 19:00

Re: Valence Tuning Show 2008
 
primul mercedes tunat care imi place , ca in rest nu e o masina care sa o poti tuna , e mai mult dedicata busines .

madmaxtata 13-09-08 20:01

Re: Valence Tuning Show 2008
 
babe frateeeee.
Parca au si putina mustata

83 kys 13-09-08 20:21

Re: Valence Tuning Show 2008
 
am ajuns in RAI

laur_nsl 14-09-08 03:23

Re: Valence Tuning Show 2008
 
ce eveniment de tuning e ala la care nu e nici macar un impreza un skyline un 350z sau o supra................mult prea multe frantzuzoaice si doar cateva nemtzoaice........celica aia era ceva de ea si un peugeot 207 cc in rest praf........mai misto la noi

SaIBoT 14-09-08 13:28

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Masini frumoase dar si kitch'uri destule.La ei se poarta "croame" chiar si la masini la care nu prea au ce cauta.Imi place mult acel peugeot 406 coupe (Piniffarina).Si inca odata fetele alea nici nu au ce cauta langa ale noastre.

mario79 14-09-08 13:47

Re: Valence Tuning Show 2008
 
:lol:se vede ca e in franta , o gramada de peugeot-uri:rolleyes2

cassadao 14-09-08 15:33

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Quote:

Originally Posted by zapp_ecko (Post 1750006)
ba fata aia in roz nu e cumva barbata???

NU NU NU E CELULITA O CUNOSC BINE O VAD MEREU PE STRADA DIN PACATE PENTRU OCHII NOSTRI...............

-TBi- 14-09-08 15:44

Re: Valence Tuning Show 2008
 
marfaaaaaaaaa rau : >

synu 15-09-08 09:54

Re: Valence Tuning Show 2008
 
frumoase masinile , dar ale noastre le dau clasa:peace::peace:

jacksoon 15-09-08 23:14

Re: Valence Tuning Show 2008
 
tare ma..nu stiu cand o sa se fac si la noi showuri dinastea

adut 16-09-08 11:30

Re: Valence Tuning Show 2008
 
masinile dragutze ...nu specatculase, mi se pare mie sau noi avem masini mai frumoase ...

coty_tey 17-09-08 11:03

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Se poarta 206 cu lambo-doors... misto.
Era loc si de mai bine pe scena aia... avem fete mai frumoase ca la francezi...

T u p 3 u 17-09-08 19:46

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show

EclipseTM 19-09-08 01:16

Re: Valence Tuning Show 2008
 
ce imi plac peugeoturile 206 la tining showuri

coni 22-09-08 23:33

Re: Valence Tuning Show 2008
 
opel tunning astra g sunt frumoase cu mici retusuri


All times are GMT +2. The time now is 22:29.

- Copyright 2026 4Tuning