Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ma fac taximentrist in Moscova! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/90317-fac-taximentrist-moscova.html)

M_Flow 11-09-08 21:19

Ma fac taximentrist in Moscova!
 
5 Attachment(s)
nu cred ca mai are rost sa intrebati din moment ce ati vazut pozele...

laur200445 11-09-08 21:28

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Si eu:)))))))))

dragos002 11-09-08 21:40

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Ma intreb ce salariu au soferi :))

22VIN 12-09-08 09:22

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
care ia bilete de avion?:)))
facultatea poate sa mai astepte, ca nu pleaca nicaieri:)))

viruszatu1 12-09-08 11:15

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1747424)
Ma intreb ce salariu au soferi :))

eu ma intreb ce tarif au..:rolleyes2

radu.3 12-09-08 21:50

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Probabil o fi ceva firma mai luxoasa, cu tarif de 10 ori mai mare...Oricum, n-as refuza :))

dragos1989 12-09-08 22:46

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
as lucra si gratis acolo,esti nebun,ce salariu vrei?:))

FLAME 13-09-08 13:45

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
gata!plec in rusia si ma angajez ca taximetrist :))

synu 15-09-08 22:13

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
foarte tare idea cu taxi-urile , cred ca au destui clienti la asemeneaa masini.....dar probabil si tariful e pe masura masinilor!

dexter_20 16-09-08 14:24

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Ma intreb cat o fi asigurarea pentru flota de masini.

DoDo NSL 17-09-08 13:12

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
tarife pe masura ... probabil aceste taxi`uri stau prin fata unui hotel de lux ... si isi duc clientii pana la aeroport si`napoi ...

canon 09-10-08 21:05

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
cineva a zis ca ar lucra gratis :)))))))tin sa mentionez ca si eu tot pe gratis as lucra numai pt a conduce o asemenea masina=))))

apache 04-11-08 22:42

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
mda...sa spunem ca tariful pentru a te plimba cu o asemenea masina ar fi de 10 ori mai mare....si tot nu s-ar acoperii pretul masinii dupa 1 milion de km...

daca ar fii masinile unui hotel nu ar mai avea acele semne de taximetrie pe ele...ar avea numele hotelului mai degraba

L4uR 05-11-08 08:19

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
vaaaaiii.....=p~....accepta si oameni care deschid usa?:))

DiavoLLo 07-11-08 21:41

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
superbe....ca taximetrist va zic ca oricat de mare ar fi tariful cum zicea cineva...nu ar reusi sa scoata profit decat dupa un an si ceva......

stefan_88 10-11-08 08:21

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
gata ...mergem toti in rusia :) ....

eMH 04-12-08 16:22

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
mi se pare o mare porcarie !
de exemplu in romania...cine are bani sa mearga cu taxi de lux,banuim ca are bani sa isi ia macar o puscatura de dacie cu care sa mearga...nu ?
ca un drum cu un taxi d-ala face cat un plin la o dacie :)

COL_seby 10-01-09 15:23

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Pe Maybach nu scoti banii,da pe cayenne ai cateva sanse

dog99 13-01-09 15:02

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1854474)
gata ...mergem toti in rusia :) ....

BAZATIVA SI PE MINE,MERG :lol:

eddycdk 19-01-09 08:25

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
pfuai...la debandada din traficul rusesc...imi imaginez cum conduc soferii cand nu au clienti :shock:


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning