![]() |
Ma fac taximentrist in Moscova!
5 Attachment(s)
nu cred ca mai are rost sa intrebati din moment ce ati vazut pozele...
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Si eu:)))))))))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Ma intreb ce salariu au soferi :))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
care ia bilete de avion?:)))
facultatea poate sa mai astepte, ca nu pleaca nicaieri:))) |
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Quote:
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Probabil o fi ceva firma mai luxoasa, cu tarif de 10 ori mai mare...Oricum, n-as refuza :))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
as lucra si gratis acolo,esti nebun,ce salariu vrei?:))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
gata!plec in rusia si ma angajez ca taximetrist :))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
foarte tare idea cu taxi-urile , cred ca au destui clienti la asemeneaa masini.....dar probabil si tariful e pe masura masinilor!
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Ma intreb cat o fi asigurarea pentru flota de masini.
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
tarife pe masura ... probabil aceste taxi`uri stau prin fata unui hotel de lux ... si isi duc clientii pana la aeroport si`napoi ...
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
cineva a zis ca ar lucra gratis :)))))))tin sa mentionez ca si eu tot pe gratis as lucra numai pt a conduce o asemenea masina=))))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
mda...sa spunem ca tariful pentru a te plimba cu o asemenea masina ar fi de 10 ori mai mare....si tot nu s-ar acoperii pretul masinii dupa 1 milion de km...
daca ar fii masinile unui hotel nu ar mai avea acele semne de taximetrie pe ele...ar avea numele hotelului mai degraba |
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
vaaaaiii.....=p~....accepta si oameni care deschid usa?:))
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
superbe....ca taximetrist va zic ca oricat de mare ar fi tariful cum zicea cineva...nu ar reusi sa scoata profit decat dupa un an si ceva......
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
gata ...mergem toti in rusia :) ....
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
mi se pare o mare porcarie !
de exemplu in romania...cine are bani sa mearga cu taxi de lux,banuim ca are bani sa isi ia macar o puscatura de dacie cu care sa mearga...nu ? ca un drum cu un taxi d-ala face cat un plin la o dacie :) |
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Pe Maybach nu scoti banii,da pe cayenne ai cateva sanse
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
Quote:
|
Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
pfuai...la debandada din traficul rusesc...imi imaginez cum conduc soferii cand nu au clienti :shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:07. |
- Copyright 2026 4Tuning