![]() |
Aston Martin Vantage by Hamann
24 Attachment(s)
Tunerul german Hamann a scos un pachet de tuning pentru modelul Aston Martin Vantage. Acesta contine noi spoilere fata si spate, praguri laterale, eleron, jante din aliaj pe 21 inci, sistem de evacuare, o noua suspensie si accesorii pentru interior.
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
ce monstru :|
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
super:X
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
frumos dar ... e prea alb , daca era negru imi placea mai mult
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
Un pic cam prea racy pt caracterul masinii kitul din primele poze, iar eleronul negru nu imi place deloc. In schimb jantele sunt f. misto.
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
hamann ramane hamann.... e impresionant... ma intreb cat costa un asemenea tuning pe masina :)
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
pur si simplu superb!
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
superba masina si de serie...hamann super firma dar parca m-am plictisit in plm mereu ACELEASI jante (desi sunt pur si simplu superbe)...si pe 6 si pe 3 si pe 5 si pe gallardo si pe ferrari si pe asta si pe mm in gat :)
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
Cea mai frumoasa masina facuta de englezoi .
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
mda..... oare de ce au incercat sa imite spoilerul fata, de la Mansory ???
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
cand modifici un aston martin tre sa fi foarte atent pt ca orice schimbare ii poate strica perfectiunea....dar celor de la Hamman le-a iesit f bine...:-)
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
a iesit foarte bine...dar parca e prea alb...ceva insertii pe alta culoare n-ar fi stricat!
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
Deci, Hamann a trecut si la Aston Martin?
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
bv celor de la Hamann,isi respecta traditia de tuner adevarat
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
Frumos....vad ca albul ramane la moda :>
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
cam se pricem astia de la HAMANN;)))
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
La masina asta pe cat de nu-mi place fata (forma prizei de admisie) , pe-atat de mult i-mi place spatele :D.
Daca ar fi sami- schimb broasca cu ea as face-o doar pt. spatele lui Aston cu farurile alea traznet... Parerea mea. |
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
masina asta arata criminal si stock, tunata de hamann e DIVINA !
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
superba :D
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
Cabrio-ul e baza :) Mai frumos decat coupe-ul, cu acest kit.
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
e frumos
|
Re: Aston Martin Vantage by Hamann
hamann?? aston martin??.....nu am mai vazut combinatia asta pana acum.....superb
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:36. |
- Copyright 2026 4Tuning