![]() |
EXTREME.....O NOUA IMAGINE!
dupa cursa de pe 23.10.2005 sper ca tot sa fie gata....adica stick-urile,sepcile,camasile si restul.....!
o sa va pun la dispozitie,atunci,toate datele referitoare la inscrierea oricarei persoane in clubul EXTREME RACING CLUB! NU PERCEM TAXA DE INSCRIERE IN CLUB!(asta e sigur) vreau sa scrieti aici sau pe e-mail [email protected] |
Buna
dap...si zic eu sa le dam mai multe detalii despre asta...ca stick-urile si parasolarele le punem noi iar \"hainele\" si le plateste fiecare si ar fii bine sa pui si o poza cu parasolarul si stick
|
deci.......parasolarele si cu logo sunt gata!momentan nu va pot spune nimic de pret dar cred ca o sa fie in jur de 15lei(150.000 mii)!despre vestimentatie astept raspuns de mai multe firme pentru ca vreau sa fie brodate nu aplicate!cine doreste sa se inscrie poate sa o faca aici sau pe e-mail:[email protected].
sunt deja 40 de masini inscrise si dupa parerea noastra o sa fim cel mai mare club din ROMANIA din provincie! nu ne putem compara cu MR sau NSL dar venim tare din spate! cu respect! |
marfa noile parasolare si noii membrii ! :lol:
Felicitari ! :wink: |
multumim frumos!o sa vedeti cam cati membri in curand o sa aibe EXTREME!!!
SI NOILE \"UNIFORME\" SUNT MORTALE! |
Nenea,Nenea!!!Cum arata uniformele alea? Sunt deux pieces?
|
deux pieces sa iti bagi tu in fund ma...sau ti-l trimitem pe pita cu bonusul 2 intr-una!!
|
Re:
Quote:
|
pisicule cand vii sa te inscriu???
|
Pitic vreau sa te felicit pt efortul pe care il depui pt clubul Extreme!
Esti un baiat de nota 20! Si bafta multa in tot ceea ce vrei sa faci! Cand ai nevoie de ceva sa nu eziti si sa ne cauti! Dupa parerea mea Cursa pe care ati facut-o voi a fost cea mai reusita! Sper ca in 2006 fiecare club sa faca cel putin 2 curse in Craiova! |
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
cam asa arata parasorarul extreme!cine doreste sa aibe asa ceva pe masina si totodata sa se si inscrie in club [email protected] sau postati aici!
pretul unui parasolar + logo este de 15 lei(150.000 lei vechi)! cam atat va pot spune,cu restul sunt in stand-by! |
eu vreau sa ma inscriu:)
parasolar....cred ca mai astept 2-3saptamani, sa termin masina prima data(sa tii cont de mine). |
Felicitari baieti !
Sa dea domnu sa vi se indeplineasca tot ce va doriti :wink: . Frumoase parasolare :wink: . |
Re:
Quote:
pana in momentul de fata avem peste 40 de masini inscrise si in zilele care urmeza si-au mai anuntat prezenta alte 10!..... |
Domnule pitic pe mine ma primiti ? ;)
|
pai nu te-am primit mah,ce mai vrei acum de la noi...FEMEI???
|
pai ce sa faca ma cu ele...ca el stii ca e...
|
nu vreau pt ca am motivele mele
|
astept telefonul tau!!!! :ballbounc ....si tu nimic!!!nu mai vrei sa fi EXTREME?
|
nam bani de parasolar
|
ba nu va mai certati!
|
normal ca sant ba...tradatorule!!!iuddddddddddddddoooooooo!!!!
|
IUDO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tare asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Asa cum am mai spus in alta sectiune.... sunteti dusi amandoi iar discutiile astea nu isi au rostul pe forum sa vada lumea ce tari in taste sunteti voi! Deci.... stergeti-va posturile de :censored: !!!!
|
VREAU SA VORBESC SI CU UNU SI CU ALTUL PERSONAL!!!CALL ME!!!
|
ete nu vreau!!na!!sāc!!!catch me if u can...am vazut t io asta intr-un film!!!
|
:paper:
|
Re:
Quote:
|
as vrea ca in cateva zile sa ne intalnim sa facem cateva zeci de poze pentru a da odata drumul la site si pentru a ne etala si noi, cu masinile noastre!!!
vreau ca la cursa de pe aeroport sa fie cat mai multi de la EXTREME!!! VLD-ule ai tema de a mai anunta din ei sa vina cu masinile pe aeroport! |
Domne daca e tema.... :raving:
|
Re:
Quote:
|
:)) sa dam sfoara-n tara! :)
|
deci,duminica toata lumea sa fie cu masinile pe aeroport!
|
Sambata 10.12.2005 mare mega intalnire Extreme!(posibil in parc) Poze pt site +inscrieri.PREZENTA OBLIGATORIE! NU SE ACCEPTA ABSENTA....Poate GABu ca nu circula tramvaiele regulat sambata! :roll: :twisted:
|
Bun aja
Da domne da...vedetzi ma VLD`u asta a intrat in paine calumea...bine aja domne` tzine`o tot aja
|
Re: Bun aja
Quote:
|
Se pare ca s-a schimbat modificarea.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
o masina mai veche in club dar acum mult mai ......EXTREME...!!!
|
uuu
uuuuuusssssssssssssshhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa da domneee....
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning