Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/8856-logan-premiera-mondiala-stopuri-clare-leduri.html)

Gratzian 14-10-05 00:51

Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
4 Attachment(s)
informatie in premiera mondiala numai pe 4tuning.
de astazi pot fi admirate primele stopuri clare, cu leduri, facute special pentru LOGAN.
Stopurile sunt produse de WIZARDS - Aquila
la SIAB poate fi vazuta prima pereche mostra la standul wizards
maine aveti in exclusivitate mai multe fotografii si un filmuletz cu ele in functiune

mertan 14-10-05 07:25

arata belea. oare ce pretz au? vreo 200 euro?? sau 300? eu am fost la siab si nu le-am vazut. :D

Zerofast 14-10-05 08:13

sa le puna pe ala rosu

BASU 14-10-05 09:12

sunt superbe... o sa schimbe mult spatele masini.... astept si o pereche de faruri :twisted:
ps:poate ne zici si niste preturi k avem pe ce sa le punem :D

falconeti 14-10-05 09:27

Tuning Dacia Logan
 
Pretul lor sunt 700 RON,si in curind or sa apara si farurile.

andy_wpo 14-10-05 09:38

in sfirsit de cind asteptam sa apara stopuri clare pe logan :lol:

falconeti 14-10-05 09:48

Stai tati nu te grabii ca inca nu sunt de vinzare,in curind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratzian 14-10-05 14:07

dar cand o sa apara si farurile angel eyes de logan...
peste o luna... e?

J.D 15-10-05 01:29

Arata bine. Sa vedem totusi cum arata si pe masina. Cred ca pe rosu si gri o sa vina cel mai bine...

Gratzian 15-10-05 03:28

5 Attachment(s)
alte fotografii si in curand un filmuletz.
pretul s-a stabilizat la 7 mil+tva

mike20 15-10-05 11:30

arata foarte bine cu stopurile astea..parca nu te mai uiti asa mult la portbagaju` ala enorm...care arata urat :lol:

blowwind 15-10-05 12:17

sunt super belea...si pe masina dau foarte bine...dupa cum zicea cineva mai sus...nu te mai uiti la dimensiunile portbagajului...si daca e si putin lasata masina dau bine de tot ;) bv baietzi :P


sunt curios in cat timp se aburesc :D... alea de la morette am vazut ca rezista cam 1 luna :D....

J.D 15-10-05 15:40

Din cate stiam Morette nu fac stopuri clare...:)

CT-82-JMY 15-10-05 21:32

salut
 
de unde le as putea cumpara sau cand se pot cumpara.sunt din constanta.bafta

falconeti 16-10-05 12:01

Stopuri cu leduri LOGAN
 
Stopurile cu leduri de LOGAN le puteti cumpara de la firma Aquila Electronics Bucuresti pe la jumatatea lunii noiembrie,si sunt in jur de 700 RON +TVA,sau de la reprezentantii nostri din tara.

CT-82-PWR 19-10-05 17:25

Re: salut
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-82-JMY\"
de unde le as putea cumpara sau cand se pot cumpara.sunt din constanta.bafta

AQUILA ELECTRONICS=splaiul independentei Nr.319.Bucuresti.[in incinta fostului IDM semanatoarea.o cladire portocalie dupa clubul de biliard] ...TELEFON 0213165205

mertan 22-10-05 07:58

era mai misto sa fie puse pe un logan visiniu metalizat. :D :D

Bizonul 22-10-05 20:07

nu pot sa cred cat de repede avanseaza masinutza asta....se pare k este facuta pentru a avea succes

IS 18 BOG 23-10-05 12:19

arata super ...... si merg foarte bine pe un Logan gen verde cameleon sau acel albastru inchis .....

si sincer 700 ron merita ..... is super ....

laur200445 28-10-05 15:56

vreau si eu s stiu daca aceste stopuri sunt omologate RAR,ce ziceti,sunt? i daca nu..credeti ca o sa zika politia ceva daca te prinde cu ele? :(

IS 18 BOG 28-10-05 16:53

stie cineva care-i producatorul acestor stopuri clare ??? eventual as dori sa stiu situl producatorilor .... unde au mai multe detalii.

laur200445 28-10-05 16:56

nush exact cum se numeste firma..dar am auzit ca isi are sediul in curtea IDM-ului..pe langa semanatoarea pe undeva

IS 18 BOG 29-10-05 14:46

e imposibil ca ei sa fie producatorii ......

va anunt ca doresc sa cumpar un set de stopuri clare ... pentru cineva din afara Romaniei .. mai precis Cehia .... cum pot contacta firma ? ( vreau neaparat o adresa de mail )

WISE GUY 29-10-05 17:23

AI INTELES FOARTE BINE! NOI SUNTEM PRODUCATORII! ACESTE STOPURI SUNT FABRICATE LA COMANDA NOASTRA! ATAT ELE, CAT SI FARURILE ANGEL EYES! CE TI SE PARE ATAT DE GREU DE CREZUT?

IS 18 BOG 29-10-05 23:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"WISE GUY\"
AI INTELES FOARTE BINE! NOI SUNTEM PRODUCATORII! ACESTE STOPURI SUNT FABRICATE LA COMANDA NOASTRA! ATAT ELE, CAT SI FARURILE ANGEL EYES! CE TI SE PARE ATAT DE GREU DE CREZUT?

si cand pot cumpara asemenea stopuri clare si/sau angel eyes ??

WISE GUY 30-10-05 13:04

In cursul acestei luni vom anunta data exacta!Stopurile pe care le-ati vazut au fost primul prototip si am mai cerut cateva modificari, dupa aprobarea mostrei finale vor intra in productie si se vor putea cumpara numai cu avans de 50% platibil in max doua saptamnai de la anuntarea datei la care vor fi disponibile. In cursul acestei luni vom primi si prototipul de faruri asa ca STAY POSTED! :wink:

IS 18 BOG 30-10-05 13:55

super marfa :)
abia astept

DigitalScribe 13-11-05 20:04

Ceva noutati cu stopurile ? Se pot comanda ?
Despre faruri nimic nou ?

motoras15 24-11-05 13:49

super faine! stie cineva pretul? asa numa de curioszitate......le-as alege pe alea rosii

Gratzian 25-11-05 23:27

IN SFARSIT DISPONIBILE:

Stopurile sunt un produs exclusiv AQUILA ELECTRONICS / WIZARDS fabricate si testate sub atenta sa supraveghere, respectand instalatia electrica si standardele masinii, si va ofera posibilitatea de a obtine profituri importante pe cel mai mare segment de clienti potentiali din piata auto romaneasca, clientii de DACIA LOGAN.

Produsul ofera clientului de DACIA LOGAN posibilitatea personalizarii masinii.
Caracteristici produs:

1.Lumina de pozitie LED-uri
2.Aspect “LEXUS” frana, semnal, ceata
3.Produs agreat CE

In curand va vom prezenta si prima varianta de far “Angel Eyes” pentru Dacia LOGAN.

Preturi si conditii comerciale:

2.Pret de achizitie 750RON + TVA.
3.Se considera comanda ferma ,orice comanda pentru care se achita 50% avans din valoarea facturii.
4.Termen de livrare: ultima decada a lunii decembrie (cel tarziu prima decada a lunii ianuarie 2006)

TheMadMan 26-11-05 01:45

pt clio symbol se gasesc pe undeva ??

MagnuM 27-11-05 14:12

Frumos....frumoase....Dk ar aparea si un model inegral cu leduri...ar fi super....MOdelul asta pe fond negru exista?Sunt interesante....Dk s-ar proiecta si niste faruri... custom Logan :)) =))

mer|in 27-11-05 15:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MagnuM\"
Frumos....frumoase....Dk ar aparea si un model inegral cu leduri...ar fi super....MOdelul asta pe fond negru exista?Sunt interesante....Dk s-ar proiecta si niste faruri... custom Logan :)) =))

Putine Stopuri sunt integral cu leduri si asta din ratiuni financiare...

Nu am produs stopurile decat in aceasta varianta cromata dar in curand vom scoate pe piata si faruri tip Angel Eyes ca cele de la BMW...

La ce te referi prin \"faruri ... costom LOGAN\"???

Puteti sa veniti in curand la sediul nostru din Splaiul Independentei 319B in curte la IDM din regie sa le admirati pentru ca intradevar sunt frumoase.

TheMadMan 27-11-05 16:28

daca ati face si pt clio symbol pun pariu ca ati avea clienti.primul as fi eu.

:D

MagnuM 27-11-05 16:44

Abia astept sa vad farurile...Imi dau seama k stopurile integrale din leduri sunt scumpe dar le-as cumpara imediat (bine...dk o sa-mi plak si designu...)...Eu unu sunt mort dupa tipul asta de stopuri...Si ar fi suuuper dk a-ti face si semnalizatoare fata din leduri incluzand si pozitiile...
faruri...custom LOGAN....nuj chiar la ce ma refeam .... poate la ideea de a avera un logan customized...

mer|in 28-11-05 09:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MagnuM\"
Abia astept sa vad farurile...Imi dau seama k stopurile integrale din leduri sunt scumpe dar le-as cumpara imediat (bine...dk o sa-mi plak si designu...)...Eu unu sunt mort dupa tipul asta de stopuri...Si ar fi suuuper dk a-ti face si semnalizatoare fata din leduri incluzand si pozitiile...
faruri...custom LOGAN....nuj chiar la ce ma refeam .... poate la ideea de a avera un logan customized...

Cu siguanta o sa anuntam farurilor si pe 4tuning.. probabil ca prototipul o sa fie gata luna asta.. sau cel putin asta este planul... iar de vanzare o sa fie in ianuarie... oricum este bine sa fa puneti pe lista de asteptare ca e mai rau decat credeam... daca nu o faceti acum o sa aveti nult d asteptat.

Este f buna ideia cu leduri la semnalizare.. o sa vad ce putem face pentru asta sa vedem avantaje si dezavantaje... ne gandim...

mer|in 28-11-05 09:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TheMadMan\"
daca ati face si pt clio symbol pun pariu ca ati avea clienti.primul as fi eu.

:D

Deocamdata pe canalizam eforturile pe minunatul automobil autohton in incercarea de al face sa arate cat mai bine.

TheMadMan 28-11-05 20:30

pacat :(

bodyspeed 28-11-05 20:34

pentru alte masini ....eu stiu pentru oltcit nu veti face nici la comanda :cry:

mer|in 29-11-05 07:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bodyspeed\"
pentru alte masini ....eu stiu pentru oltcit nu veti face nici la comanda :cry:

Putem incerca un prototip dar am senzatia ca nu o sa te intereseze cand o sa iti spunem cat costa.. :) asa ca mai bine incerci sa iti costomizezi sigur niste stopuri ca vad ca a mers pana acum cu tuningu la Olcitul tau... felicitari


All times are GMT +2. The time now is 02:38.

- Copyright 2026 4Tuning