![]() |
Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
4 Attachment(s)
informatie in premiera mondiala numai pe 4tuning.
de astazi pot fi admirate primele stopuri clare, cu leduri, facute special pentru LOGAN. Stopurile sunt produse de WIZARDS - Aquila la SIAB poate fi vazuta prima pereche mostra la standul wizards maine aveti in exclusivitate mai multe fotografii si un filmuletz cu ele in functiune |
arata belea. oare ce pretz au? vreo 200 euro?? sau 300? eu am fost la siab si nu le-am vazut. :D
|
sa le puna pe ala rosu
|
sunt superbe... o sa schimbe mult spatele masini.... astept si o pereche de faruri :twisted:
ps:poate ne zici si niste preturi k avem pe ce sa le punem :D |
Tuning Dacia Logan
Pretul lor sunt 700 RON,si in curind or sa apara si farurile.
|
in sfirsit de cind asteptam sa apara stopuri clare pe logan :lol:
|
Stai tati nu te grabii ca inca nu sunt de vinzare,in curind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
dar cand o sa apara si farurile angel eyes de logan...
peste o luna... e? |
Arata bine. Sa vedem totusi cum arata si pe masina. Cred ca pe rosu si gri o sa vina cel mai bine...
|
5 Attachment(s)
alte fotografii si in curand un filmuletz.
pretul s-a stabilizat la 7 mil+tva |
arata foarte bine cu stopurile astea..parca nu te mai uiti asa mult la portbagaju` ala enorm...care arata urat :lol:
|
sunt super belea...si pe masina dau foarte bine...dupa cum zicea cineva mai sus...nu te mai uiti la dimensiunile portbagajului...si daca e si putin lasata masina dau bine de tot ;) bv baietzi :P
sunt curios in cat timp se aburesc :D... alea de la morette am vazut ca rezista cam 1 luna :D.... |
Din cate stiam Morette nu fac stopuri clare...:)
|
salut
de unde le as putea cumpara sau cand se pot cumpara.sunt din constanta.bafta
|
Stopuri cu leduri LOGAN
Stopurile cu leduri de LOGAN le puteti cumpara de la firma Aquila Electronics Bucuresti pe la jumatatea lunii noiembrie,si sunt in jur de 700 RON +TVA,sau de la reprezentantii nostri din tara.
|
Re: salut
Quote:
|
era mai misto sa fie puse pe un logan visiniu metalizat. :D :D
|
nu pot sa cred cat de repede avanseaza masinutza asta....se pare k este facuta pentru a avea succes
|
arata super ...... si merg foarte bine pe un Logan gen verde cameleon sau acel albastru inchis .....
si sincer 700 ron merita ..... is super .... |
vreau si eu s stiu daca aceste stopuri sunt omologate RAR,ce ziceti,sunt? i daca nu..credeti ca o sa zika politia ceva daca te prinde cu ele? :(
|
stie cineva care-i producatorul acestor stopuri clare ??? eventual as dori sa stiu situl producatorilor .... unde au mai multe detalii.
|
nush exact cum se numeste firma..dar am auzit ca isi are sediul in curtea IDM-ului..pe langa semanatoarea pe undeva
|
e imposibil ca ei sa fie producatorii ......
va anunt ca doresc sa cumpar un set de stopuri clare ... pentru cineva din afara Romaniei .. mai precis Cehia .... cum pot contacta firma ? ( vreau neaparat o adresa de mail ) |
AI INTELES FOARTE BINE! NOI SUNTEM PRODUCATORII! ACESTE STOPURI SUNT FABRICATE LA COMANDA NOASTRA! ATAT ELE, CAT SI FARURILE ANGEL EYES! CE TI SE PARE ATAT DE GREU DE CREZUT?
|
Re:
Quote:
|
In cursul acestei luni vom anunta data exacta!Stopurile pe care le-ati vazut au fost primul prototip si am mai cerut cateva modificari, dupa aprobarea mostrei finale vor intra in productie si se vor putea cumpara numai cu avans de 50% platibil in max doua saptamnai de la anuntarea datei la care vor fi disponibile. In cursul acestei luni vom primi si prototipul de faruri asa ca STAY POSTED! :wink:
|
super marfa :)
abia astept |
Ceva noutati cu stopurile ? Se pot comanda ?
Despre faruri nimic nou ? |
super faine! stie cineva pretul? asa numa de curioszitate......le-as alege pe alea rosii
|
IN SFARSIT DISPONIBILE:
Stopurile sunt un produs exclusiv AQUILA ELECTRONICS / WIZARDS fabricate si testate sub atenta sa supraveghere, respectand instalatia electrica si standardele masinii, si va ofera posibilitatea de a obtine profituri importante pe cel mai mare segment de clienti potentiali din piata auto romaneasca, clientii de DACIA LOGAN. Produsul ofera clientului de DACIA LOGAN posibilitatea personalizarii masinii. Caracteristici produs: 1.Lumina de pozitie LED-uri 2.Aspect “LEXUS” frana, semnal, ceata 3.Produs agreat CE In curand va vom prezenta si prima varianta de far “Angel Eyes” pentru Dacia LOGAN. Preturi si conditii comerciale: 2.Pret de achizitie 750RON + TVA. 3.Se considera comanda ferma ,orice comanda pentru care se achita 50% avans din valoarea facturii. 4.Termen de livrare: ultima decada a lunii decembrie (cel tarziu prima decada a lunii ianuarie 2006) |
pt clio symbol se gasesc pe undeva ??
|
Frumos....frumoase....Dk ar aparea si un model inegral cu leduri...ar fi super....MOdelul asta pe fond negru exista?Sunt interesante....Dk s-ar proiecta si niste faruri... custom Logan :)) =))
|
Re:
Quote:
Nu am produs stopurile decat in aceasta varianta cromata dar in curand vom scoate pe piata si faruri tip Angel Eyes ca cele de la BMW... La ce te referi prin \"faruri ... costom LOGAN\"??? Puteti sa veniti in curand la sediul nostru din Splaiul Independentei 319B in curte la IDM din regie sa le admirati pentru ca intradevar sunt frumoase. |
daca ati face si pt clio symbol pun pariu ca ati avea clienti.primul as fi eu.
:D |
Abia astept sa vad farurile...Imi dau seama k stopurile integrale din leduri sunt scumpe dar le-as cumpara imediat (bine...dk o sa-mi plak si designu...)...Eu unu sunt mort dupa tipul asta de stopuri...Si ar fi suuuper dk a-ti face si semnalizatoare fata din leduri incluzand si pozitiile...
faruri...custom LOGAN....nuj chiar la ce ma refeam .... poate la ideea de a avera un logan customized... |
Re:
Quote:
Este f buna ideia cu leduri la semnalizare.. o sa vad ce putem face pentru asta sa vedem avantaje si dezavantaje... ne gandim... |
Re:
Quote:
|
pacat :(
|
pentru alte masini ....eu stiu pentru oltcit nu veti face nici la comanda :cry:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:38. |
- Copyright 2026 4Tuning