Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/87791-bucharest-city-challenge-2008-a.html)

DONU' 18-08-08 14:35

BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Īn perioada 22 - 24 august Palatul Parlamentului va fi gazda unui eveniment mult aşteptat de către pasionaţii motorsportului, Bucharest City Challenge 2008. Cursa se va desfăşura pe traseul Bulevardul Naţiunilor Unite, Strada Izvor, Calea 13 Septembrie şi Bulevardul Libertăţii.

Pret/bilet Bucharest City Challenge:

Vineri 22 august:
Platin : 20 RON
Gold : 20 RON
Silver : 20 RON
Paddock : 20 RON

Sambata 23 august:
Platin : 80 RON
Gold : 60 RON
Silver : 40 RON
Paddock : 40 RON

Duminica 24 august:
Platin : 115 RON
Gold : 95 RON
Silver : 60 RON
Paddock : 40 RON


Pana acum suntem catziva din 4Tuning care ne-am luat bilete pentru duminica:

DONU'
Shantzu
SIT
Jackal
Nesomn
Vishenshiu

shantzu 18-08-08 15:21

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
M-ati facut voi sa dau 60 de roni pe bilet :lol:

jakal 18-08-08 20:32

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
sa-mi bag pwla daca nu sint de munca...........plm
daca nu ma invoiesc cred ca donez biletul........pe bani :))

BurSuk 21-08-08 23:23

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Vand 2 bilete VIP la Bucharest City Challenge !!! :D

Pugralph 22-08-08 09:08

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
LA ce pretz?Si pt cand?

jakal 22-08-08 10:59

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
am si eu pt duminica....super-oferta......

Bmw_E30dak 22-08-08 11:12

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1709266)
am si eu pt duminica....super-oferta......


cf jaka??nu mai vii?

jakal 22-08-08 11:15

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
sint de munca.........plm..........

Pugralph 22-08-08 11:49

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
cat?jakal?

jakal 22-08-08 13:17

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
30 ron........

mihai88 22-08-08 13:25

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
se mai gasesc bilete la platin sau gold?

BurSuk 22-08-08 13:32

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1709072)
LA ce pretz?Si pt cand?

Pai avand in vedere ca sunt bilete VIP, ai acces sambata si duminica.. masa la restaurant gratis + PITwalk..si multe altele ! pretul /bilet 500 E .. daca veniti cu oferte... poate mai negociez :) Toate biletele la VIP s-au dat, asa ca nu se mai gasesc !

Pugralph 22-08-08 14:17

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by BurSuk (Post 1709585)
Pai avand in vedere ca sunt bilete VIP, ai acces sambata si duminica.. masa la restaurant gratis + PITwalk..si multe altele ! pretul /bilet 500 E .. daca veniti cu oferte... poate mai negociez :) Toate biletele la VIP s-au dat, asa ca nu se mai gasesc !

Prea scump!Jakal dak am cu cine merge cred k ti-l iau,sa mai gasesc pe cineva !Daca e sa il iau iti dau un pm

Vishenshiu 23-08-08 15:27

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
pana la urma la ce ora plecam maine ? si de unde ?

DONU' 23-08-08 15:29

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
O sa trec eu sa va iau pe totzi.
Ca plecam de dimineatza...

Bmw_E30dak 23-08-08 15:56

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1711348)
O sa trec eu sa va iau pe totzi.
Ca plecam de dimineatza...



plecam cu noaptea-n cap...off doamne...mergem la cursee...dak mkr nu e nevoie sa strigam..."GARDA BAAAAAAAH";)

DONU' 23-08-08 16:09

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Dap... din nefericire...

Evil Yuri 23-08-08 21:25

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by BurSuk (Post 1709585)
Pai avand in vedere ca sunt bilete VIP, ai acces sambata si duminica.. masa la restaurant gratis + PITwalk..si multe altele ! pretul /bilet 500 E .. daca veniti cu oferte... poate mai negociez :) Toate biletele la VIP s-au dat, asa ca nu se mai gasesc !

Omule, nu te supara, dar ce faci tu se numeste...bijnita.
Pentru toate 3 zilele biletul la VIP este 390 de Euro. Si inca mai sunt disponibile.

shantzu 24-08-08 07:09

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
eu inca nu am plecat , dar deja m-am intors! e super tare , sa vezi cat o sa mai mananc cu nesomn si vishentzhiu pe acolo :)

DONU' 25-08-08 00:04

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Nu pot spune decat ca a fost dementzial
Impresionant! Super tare!
Nu regret nicio secunda petrecuta acolo!
Mashini, zgomot asurzitor de motoare, vedete, distractzie, fete, muzica, mancare si bautura!
Din partea mea Nota 9.50 (asta pentru ca la Silver puteau sa puna si ei niste scaune), dar nu-i nimic, la anul o sa-mi iau bilet la Gold, anul asta am fost gratis).

Bmw_E30dak 25-08-08 15:28

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1713564)
Nu pot spune decat ca a fost dementzial
Impresionant! Super tare!
Nu regret nicio secunda petrecuta acolo!
Mashini, zgomot asurzitor de motoare, vedete, distractzie, fete, muzica, mancare si bautura!
Din partea mea Nota 9.50 (asta pentru ca la Silver puteau sa puna si ei niste scaune), dar nu-i nimic, la anul o sa-mi iau bilet la Gold, anul asta am fost gratis).



ce zici????ca nu te aud prea bine.......DEMENTIAL

DRooPY 27-08-08 17:43

Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
 
am fo si la silver.. dar mai mijto a fost la Paddock....! masinile vazute in detaliu.. absolut impresionant.. fara cuvinte o sa pun poze


All times are GMT +2. The time now is 17:08.

- Copyright 2026 4Tuning