![]() |
BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Īn perioada 22 - 24 august Palatul Parlamentului va fi gazda unui eveniment mult aşteptat de către pasionaţii motorsportului, Bucharest City Challenge 2008. Cursa se va desfăşura pe traseul Bulevardul Naţiunilor Unite, Strada Izvor, Calea 13 Septembrie şi Bulevardul Libertăţii.
Pret/bilet Bucharest City Challenge: Vineri 22 august: Platin : 20 RON Gold : 20 RON Silver : 20 RON Paddock : 20 RON Sambata 23 august: Platin : 80 RON Gold : 60 RON Silver : 40 RON Paddock : 40 RON Duminica 24 august: Platin : 115 RON Gold : 95 RON Silver : 60 RON Paddock : 40 RON Pana acum suntem catziva din 4Tuning care ne-am luat bilete pentru duminica: DONU' Shantzu SIT Jackal Nesomn Vishenshiu |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
M-ati facut voi sa dau 60 de roni pe bilet :lol:
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
sa-mi bag pwla daca nu sint de munca...........plm
daca nu ma invoiesc cred ca donez biletul........pe bani :)) |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Vand 2 bilete VIP la Bucharest City Challenge !!! :D
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
LA ce pretz?Si pt cand?
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
am si eu pt duminica....super-oferta......
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
cf jaka??nu mai vii? |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
sint de munca.........plm..........
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
cat?jakal?
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
30 ron........
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
se mai gasesc bilete la platin sau gold?
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
pana la urma la ce ora plecam maine ? si de unde ?
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
O sa trec eu sa va iau pe totzi.
Ca plecam de dimineatza... |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
plecam cu noaptea-n cap...off doamne...mergem la cursee...dak mkr nu e nevoie sa strigam..."GARDA BAAAAAAAH";) |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Dap... din nefericire...
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
Pentru toate 3 zilele biletul la VIP este 390 de Euro. Si inca mai sunt disponibile. |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
eu inca nu am plecat , dar deja m-am intors! e super tare , sa vezi cat o sa mai mananc cu nesomn si vishentzhiu pe acolo :)
|
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Nu pot spune decat ca a fost dementzial
Impresionant! Super tare! Nu regret nicio secunda petrecuta acolo! Mashini, zgomot asurzitor de motoare, vedete, distractzie, fete, muzica, mancare si bautura! Din partea mea Nota 9.50 (asta pentru ca la Silver puteau sa puna si ei niste scaune), dar nu-i nimic, la anul o sa-mi iau bilet la Gold, anul asta am fost gratis). |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
Quote:
ce zici????ca nu te aud prea bine.......DEMENTIAL |
Re: BUCHAREST CITY CHALLENGE 2008
am fo si la silver.. dar mai mijto a fost la Paddock....! masinile vazute in detaliu.. absolut impresionant.. fara cuvinte o sa pun poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:08. |
- Copyright 2026 4Tuning